Page 39 of 67

Re: League of Legends

Posted: 16:03 26. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote:
xxxMajkyxxx wrote:nainstalováno, odzkoušeno, odinstalováno......nic pro mne.
To tě Makedonci a Poláci v posledních pár dnech tak odradili? Ale noták
Nejsem člověk, kterého by bavilo pořád prohrávat. Buď dostanu do týmu děti z Duhy nebo tak silné protivníky, že 20 minut hry s nimi je pouhá ztráta 20 minut mého života. Neumím to, rozčiluji se u toho jako u ničeho jiného = nemá to smysl.

Re: League of Legends

Posted: 16:48 26. Jan 2013
by Absinthorix
No... tohle je až pslední týden - dřív to nebylo tak zlé - asi mají někde nějaké prázdniny základní školy. Nech to chvilku uležet :) a uvidíš za čas

Re: League of Legends

Posted: 13:33 28. Jan 2013
by -RoF-
No prostě viz obrázek ..... :D :D :D

Re: League of Legends

Posted: 15:14 28. Jan 2013
by Absinthorix
Jo, přesně tak - nějak jsme si častokrát házeli jedničku

Re: League of Legends

Posted: 07:16 29. Jan 2013
by -RoF-
Hmm paráda ve freepicku je Riven a Tryndamere, ty hned zkusím :).

Jinak na Elohell moc hezký obrázek učitelky Fiory :roll: :oops:

Re: League of Legends

Posted: 13:22 29. Jan 2013
by Absinthorix
Víte kdo byl ve slevě?
Image

Už jen tančícího Gangplanka... a orgie můžou začít

Re: League of Legends

Posted: 13:25 29. Jan 2013
by Nalkanar
Koupil sis snad gayknighta?

Re: League of Legends

Posted: 13:40 29. Jan 2013
by -RoF-
Uff teda :D :D :D S tebou nejdu na lajnu...ikdyž hmm pravda, pokud budu hrát za ženskou, tak bude v bezpečí. :twisted:

Mě se včera zalíbila Lux, tak ji asi časem koupím. ;)

Re: League of Legends

Posted: 13:42 29. Jan 2013
by Absinthorix
Gayknighta mám koupenýho dlouho, teď na něj ale mám i Armor of Fifth Age = imunita na Ahri
http://youtu.be/529Ul6Js3Yc?t=32s
ta duha když do někoho mlátí (!!!) :lol:

Re: League of Legends

Posted: 13:48 29. Jan 2013
by Absinthorix
-RoF- wrote:Uff teda :D :D :D S tebou nejdu na lajnu...ikdyž hmm pravda, pokud budu hrát za ženskou, tak bude v bezpečí. :twisted:

Mě se včera zalíbila Lux, tak ji asi časem koupím. ;)
Demaci *pavouk* fujááá

Lucka je dobrej prudič no :lol: a taky má DUHU! A to se počítá

Re: League of Legends

Posted: 13:49 29. Jan 2013
by Nalkanar
Holky prdí duhu? :D

Re: League of Legends

Posted: 13:50 29. Jan 2013
by -RoF-
Tsss kdyby jste už radši aj hráli někdy, flákači :P

Re: League of Legends

Posted: 13:57 29. Jan 2013
by Nalkanar
Není stroj *pokrčí rameny*

Re: League of Legends

Posted: 13:58 29. Jan 2013
by Absinthorix
Image

Re: League of Legends

Posted: 13:59 29. Jan 2013
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Není stroj *pokrčí rameny*
Jo, zrovna taky není stroj no a taky čekám na Majkyho, až vyhladne