Page 39 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:22 13. Jan 2012
by Derken-
Možná já, ale jsem tak rok totálně anti-sportovec :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:20 13. Jan 2012
by zachy
Jestli bude tuhle sobotu ta čajka, vezmete nějaký další hry krom Citadely? Bang! nebo to je Beng! :D To bych si zahrál rád.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:48 13. Jan 2012
by Braenn
Oky, vezmem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:44 13. Jan 2012
by Derken-
Já se omlouvám, ale nedorazím.. vracím se až v pět a ještě musím něco zařídit..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:57 15. Jan 2012
by Bahnak
Díky za příjemné odpoledne + večer

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:01 15. Jan 2012
by zachy
Bahnak wrote:Díky za příjemné odpoledne + večer
Ctrl + C, Ctrl + V :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:41 15. Jan 2012
by Braenn
Bylo to příjemné, i s tou hospůdkou pak. Dík! :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:06 15. Jan 2012
by kokosak
Jojo. A prej jestli není ve tři brzo :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:15 15. Jan 2012
by Derken-
Snad pochopíte že jsem už nemohl, byl jsem čtvrtej den ve šrotu :D

Edit: To je hlavně pro Zachyho, aby o nás neříkal, že nepijeme :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:47 15. Jan 2012
by Radim
Fuj tak hnusná vodka :?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:50 15. Jan 2012
by zachy
Derken- wrote:Snad pochopíte že jsem už nemohl, byl jsem čtvrtej den ve šrotu :D

Edit: To je hlavně pro Zachyho, aby o nás neříkal, že nepijeme :mrgreen:
To je jiná :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:01 15. Jan 2012
by maliarda
I já se přidávám k poděkování za příjemné posezení :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:28 15. Jan 2012
by kokosak
...a vypadá to, že sem na tom vydělal šálu :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:09 16. Jan 2012
by Braenn
kokosak wrote:...a vypadá to, že sem na tom vydělal šálu :D
Ty máš moji šálu? Oho, řekni že ano, já už se tam chtěla stavit po práci...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:42 16. Jan 2012
by kokosak
Barva?