Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:21 16. Oct 2012
tak začni hrát s ostatními hráči a nebudeš muset krmit kočku
NELZE - nefunguje toAulus wrote:Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
To mi třeba přijde opravdu nelogické. Přece by bylo i dobře odehratelné, že by mu otevřel pusu a vylil do ní tu lahvičku, ne?Absinthorix wrote: NELZE - nefunguje to
Tenhle argument nechápuPrasokralik wrote:tak začni hrát s ostatními hráči a nebudeš muset krmit kočku
ale simtě, alchymie je odladěná a naprosto bez bugů, vše je na ní logické a vyvážené...Aulus wrote:To mi třeba přijde opravdu nelogické. Přece by bylo i dobře odehratelné, že by mu otevřel pusu a vylil do ní tu lahvičku, ne?Absinthorix wrote: NELZE - nefunguje to
Je to proto, protoze jsme neprisli na zpusob, jak to udelat jinak.Snekoun wrote: Chápu systém ale nechápu proč to tak je ? Je to proto aby postavi museli kupovat u NPC lektvary léčení ?
Jídlem totiž taky přítelíčkové léčit nejdou.
Hmm škoda díkec za odpověďkucik wrote:Je to proto, protoze jsme neprisli na zpusob, jak to udelat jinak.Snekoun wrote: Chápu systém ale nechápu proč to tak je ? Je to proto aby postavi museli kupovat u NPC lektvary léčení ?
Jídlem totiž taky přítelíčkové léčit nejdou.
Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC.Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op
Však to z invisu vyhazuje přece jako každá jiná akceTheogil I wrote:Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC.Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op
Léčení v invu není útočná akce, alespoň tak to vždy bývalo. Nevim jak je to tady. ( ať je boostění přítelíčka lahvičkama, tak i léčení lékarnama ).Absinthorix wrote:Však to z invisu vyhazuje přece jako každá jiná akceTheogil I wrote:Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC.Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op