Page 39 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:21 16. Oct 2012
by Prasokralik
tak začni hrát s ostatními hráči a nebudeš muset krmit kočku

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:22 16. Oct 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:
Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.
NELZE - nefunguje to :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:25 16. Oct 2012
by Aulus
Absinthorix wrote: NELZE - nefunguje to :(
To mi třeba přijde opravdu nelogické. Přece by bylo i dobře odehratelné, že by mu otevřel pusu a vylil do ní tu lahvičku, ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:27 16. Oct 2012
by Snekoun
Prasokralik wrote:tak začni hrát s ostatními hráči a nebudeš muset krmit kočku
Tenhle argument nechápu :lol:
I když hraji s ostatními hráči, tak kočku potřebuji léčit taky.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:31 16. Oct 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:
Absinthorix wrote: NELZE - nefunguje to :(
To mi třeba přijde opravdu nelogické. Přece by bylo i dobře odehratelné, že by mu otevřel pusu a vylil do ní tu lahvičku, ne?
ale simtě, alchymie je odladěná a naprosto bez bugů, vše je na ní logické a vyvážené...

*jeho lektvar na ochranu mysli přežil 30 mordekajů od dvou různých high lvl mágů*
balanc ftw

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:33 16. Oct 2012
by kucik
Snekoun wrote: Chápu systém ale nechápu proč to tak je ? Je to proto aby postavi museli kupovat u NPC lektvary léčení ?
Jídlem totiž taky přítelíčkové léčit nejdou.
Je to proto, protoze jsme neprisli na zpusob, jak to udelat jinak.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:38 16. Oct 2012
by Snekoun
kucik wrote:
Snekoun wrote: Chápu systém ale nechápu proč to tak je ? Je to proto aby postavi museli kupovat u NPC lektvary léčení ?
Jídlem totiž taky přítelíčkové léčit nejdou.
Je to proto, protoze jsme neprisli na zpusob, jak to udelat jinak.
Hmm škoda díkec za odpověď :idea:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:41 16. Oct 2012
by Pajule
tak kupuj jedny lektvary sobě (alchemku) a druhý číče (z obchodu) tak sem to řešila já a cajk

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:03 16. Oct 2012
by Theogil I
A nebo zkusit používat již zmíněné ampule, máte s tím někdo zkušenosti?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:13 16. Oct 2012
by Derken-
Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:16 16. Oct 2012
by Theogil I
Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op :)
Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC. :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:26 16. Oct 2012
by Absinthorix
Theogil I wrote:
Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op :)
Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC. :(
Však to z invisu vyhazuje přece jako každá jiná akce

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:35 16. Oct 2012
by Snekoun
Absinthorix wrote:
Theogil I wrote:
Derken- wrote:Nejdou pouzivat na druhou osobu. Teda minimalne na PC. A co si budem povidat, kdyby na tebe wizna v invisu mohla v boji pouzivat leu, bylo by to trochu op :)
Áha, a já si mořád myslel, že do ampulí jde jen něco a je to právě proto aby to šlo hodit na jiné PC. :(
Však to z invisu vyhazuje přece jako každá jiná akce
Léčení v invu není útočná akce, alespoň tak to vždy bývalo. Nevim jak je to tady. ( ať je boostění přítelíčka lahvičkama, tak i léčení lékarnama ).
Takže by ti to neviditelnost zrušit nemělo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:41 16. Oct 2012
by Nalkanar
Boostění ampulemi, léčení lékárnami/lektvary nejsou útočné akce, nevyhazují z invisu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:06 16. Oct 2012
by Derken-
Nejsou útočnými akcemi přímo. Nevyhazují z invisu, dají se použít v timestopu.

ALE pokud, jsou použité tvým nepřítelem během rozhovoru tváři v tvář, tak považované za útočnou akci jsou.