Page 39 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 08:59 06. Aug 2012
by Molly23
Ten nový frantík je velmi zajímavej stroj, super akcelerace, vysoká rychlost, ale zase nemůže otáčet věží o celých 360 stupnů, takže může střílet dopředu s nějakým tím malým náměrem na obě strany. Dělo je opravdu drsné, ale neskutečně pomalé!
Re: World of Tanks
Posted: 14:27 06. Aug 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Ten nový frantík je velmi zajímavej stroj, super akcelerace, vysoká rychlost, ale zase nemůže otáčet věží o celých 360 stupnů, takže může střílet dopředu s nějakým tím malým náměrem na obě strany. Dělo je opravdu drsné, ale neskutečně pomalé!
Tak holt styl střelby jako stíhač. A to dělo nemá zásobník?
Re: World of Tanks
Posted: 14:29 06. Aug 2012
by Molly23
-RoF- wrote:Molly23 wrote:Ten nový frantík je velmi zajímavej stroj, super akcelerace, vysoká rychlost, ale zase nemůže otáčet věží o celých 360 stupnů, takže může střílet dopředu s nějakým tím malým náměrem na obě strany. Dělo je opravdu drsné, ale neskutečně pomalé!
Tak holt styl střelby jako stíhač. A to dělo nemá zásobník?
nemá
Re: World of Tanks
Posted: 14:38 06. Aug 2012
by -RoF-
Aha tak v tom je trošku nevýhoda, nevadí i tak je to vcelku solidní scout.

Rád ho uvidím v zaměřovači svého tanku a budu ještě radši, když ho zničím.

Re: World of Tanks
Posted: 21:22 06. Aug 2012
by Molly23
Kvůli pádu Thalie budu mít brzy Tigera 2
Re: World of Tanks
Posted: 23:30 06. Aug 2012
by Molly23
Tak už mám Tigera 2
Re: World of Tanks
Posted: 17:00 09. Aug 2012
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 22:32 09. Aug 2012
by Molly23
Tohle jsem našel na WG a říkám si, proč to tam kruci mají? Že by uvažovali o nových artinách?
http://worldoftanks.eu/media/show/827/
http://worldoftanks.eu/media/show/836/
Re: World of Tanks
Posted: 10:07 10. Aug 2012
by Molly23
POZOR POZOR!!! Důležité! Kod na aktivování jednoho dne premiového účtu a navíc dostanete spoustu pochutinek pro vaši posádku (který pokud vím jdou slušně prodat

).
zde čtěte dále:
http://worldoftanks.eu/news/3398-happy-tanks-day-cs/
Re: World of Tanks
Posted: 15:29 13. Aug 2012
by XŠevyX
Takovýto tančík si tam pořiďte
Re: World of Tanks
Posted: 14:17 15. Aug 2012
by kucik
Je to špatný. Už jsem s tim taky začal.
Re: World of Tanks
Posted: 17:08 15. Aug 2012
by Braenn
kucik wrote:Je to špatný. Už jsem s tim taky začal.
hehe, a nick?
A vůbec, premiáci, nechcete někdo založit rotu?
Re: World of Tanks
Posted: 17:12 15. Aug 2012
by kucik
Mkucik. Je ostudné, že kucik bylo již zabrané. Ikdyž chápu, že je to prestižní nick.
Re: World of Tanks
Posted: 00:13 16. Aug 2012
by Bahnak
CG - další do mlejna...

Re: World of Tanks
Posted: 23:23 17. Aug 2012
by kucik
Fuck. Nefunguje mi prihlasovani na linuxu. Nesetkali jste se s tim uz nekdo? Proste mi to porad hlasi chybny login, nebo heslo. A jsem si jisty, ze mam oboji spravne.