Page 39 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:44 05. Mar 2009
by Kiri
Ja bych chtel zpetne podekovat vsem DM co si mi za posledni tejden vsimli...Rejtym zacinaje (za klice nelezeny v meste a fastdrink u kance ;-) :D ), pres Kratu, az k samotnym klukum Marvovi a Nethimu. Uz nebudu zrat staryho carodeje koule (doufam, ze je aspon vykastrovanej-> diky za ochotu k muceni :twisted: )!!! Pak hracum nove TLupy, zdaj se schopni a libi se mi to napeti!!! Hrabence, ze konecne povolila a dala :-* respektive Zachymu (skoda ze ji nehraje nejaka pekna hracka :( )

Omlouvam se Fidorce za nepovedeny napadeni z moji strany, budu na to vic myslet!!!

Nu a hracum co nahodou pojdou a nikdo jim nic nenapise bych rad doporucil se ozvat po tellu - mozna s vama sou naky plany a ne jen DM muze hejbat svetem :lol:

sry OT: dilna v Graru je uzas, ale bez trhu bez vetsiho uzitku, kdyz mi vlastni poddani nechtej vodnest na prodej ani jedno polinko :( MAHAGONU

:mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:19 05. Mar 2009
by Tretas
děkuji kratovi, korovi, rokovi a yortonovi ta supr Q s orkama!

Re: Poděkování

Posted: 22:52 05. Mar 2009
by Erkwinn
Jo, taky bych poděkoval za pěkný hraní Kratovi a zůčastněným trpošům. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:40 05. Mar 2009
by loadr
taky se přidávám, díky za dostatek orku a za zbytek samo taky..... :D

Re: Poděkování

Posted: 06:06 08. Mar 2009
by G14
chtela bych podekovat hraci Miky za paradni pokecy ve hre :oops:
fantazie kupredu... :P

Re: Poděkování

Posted: 06:11 08. Mar 2009
by Miky
Dík i tobě, bych nikdy nečekal, že si postavu nejlíp zahraju v takhle pozdním čase :)

Re: Poděkování

Posted: 08:23 08. Mar 2009
by Bahnak
specialni diky Kratovi za Q s orky... dobyvani bylo užasne...nemam slov...

Další věrným klanovým - Rokovi a Jorgovi a take Yortonovi... krasne RP kluci, vyborny zažitek....

Re: Poděkování

Posted: 19:20 08. Mar 2009
by DieHardMan
Díky za Q s prijatím k ritierom úsvitu bolo to skvelé :)

Re: Poděkování

Posted: 23:35 08. Mar 2009
by MaSo
Dik moc Marvinovi.... Lepši q sem asi eště nehral ;) žadné přehnané brutální zabíjení, hezky hádanky..... kdyby to příště bylo třeba dvakrát delší :D...vubec by to nebylo špatne :D

Re: Poděkování

Posted: 23:42 08. Mar 2009
by Kiri
Diky Nethimu za vybornou prvni zkusenost s brutalni drogou, ktera asi hodne ovlivni postavu. Krasnej konstrast a stesti pro Ivory, ze tak rychle vyprchala... Dikes

Re: Poděkování

Posted: 23:48 08. Mar 2009
by Addieau
Taky děkuji Marvinovi za výborně připravený Quest s opravdu moc hezky názorným úvodem, hádankami a promyšleným příběhem. A samozřejmě také poučení, že víc hlavn nutně neznamená větší šanci rozluštit ty hádanky správně :wink:

A díky patří i všem zúčastněným, které raději ani vyjmenovávat nebudu, nebo na někoho zapomenu 8)

Re: Poděkování

Posted: 02:54 09. Mar 2009
by Neithan1
Rad by som podakoval Deevimu, G14 a Mikymu sa pekny vecerny pokec.

Re: Poděkování

Posted: 03:10 09. Mar 2009
by G14
no napodobne :P
diky za nocni povzbuzovani............ :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 03:36 09. Mar 2009
by Miky
Připojuju se a jsem zvědavý, jestli ještě něco bude :)

Re: Poděkování

Posted: 10:00 09. Mar 2009
by Tretas
aby tu nebyli jen ti dva DM novacci :-D
krato dik bylo to zase super, nejvic se mi libil Khar-Durn! už aby jsi ho otevřel a ja jsem si ho mohl prolezt sam a ne jen kral-brana :-D