Page 40 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:59 05. May 2009
by Enceladus
Bylo by fajn, mít možnost sehnat originální šaty, nebo si je ušít, je to trošku nuda když se na dobrodruzích objevuje jenom pár stejných modelů, přitom v toolsetu se jich dají vyrobit spousty :-). S Nimue nejsem žádný vysoký lvl a peněz taky nemám nijak extra moc, takže bych přivítala něco dostupnýho... Neznám žádnou ženskou, a co teprve elfku :-P, která by celý týden chodila v tom samém:-D!
Takže alespoň jedny šaty na každý den v týdnu, a ještě něco pěknýho na večer :-D.
Jo a ještě je pěkně nefér že se při přechodech v lokacích se objevují jenom samý nahotinky! Co tam sem tam dát i nějakýho pěknýho bojovníka?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:03 05. May 2009
by photter
pár chlapů tam taky je ale málo, obrázky chlapů sou vzácný
na předělávání vzhledů se počítá s podobnou věcí jako je barvíř, strpení

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:04 05. May 2009
by Rejty
Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:20 05. May 2009
by kucik
marii wrote:Nejaky krejci,u ktereho si muzete nechat presit saty/zmenit vzhled satu/,tak jak by se vam libilo..to by bylo skvele... :wink: .....udelejte taky konecne neco pro ty ZENSKY co tu s vami hrajou sakra neee:))))
Jj, na předělávání vzhledů jsem už dělal, ale je to trochu pracný, protože se musej ručně projít všechny modely na všech částech zbroje, na všech postavách a obou pohlavích. Teda cca 12 x 255 x 6 x 2 vzhledů. Většinu už jsem měl hotovou, ale pořád se objevujou nějaký akutnější věci a času je čimdáltim míň.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:33 05. May 2009
by marii
kucik wrote:
marii wrote:Nejaky krejci,u ktereho si muzete nechat presit saty/zmenit vzhled satu/,tak jak by se vam libilo..to by bylo skvele... :wink: .....udelejte taky konecne neco pro ty ZENSKY co tu s vami hrajou sakra neee:))))
Jj, na předělávání vzhledů jsem už dělal, ale je to trochu pracný, protože se musej ručně projít všechny modely na všech částech zbroje, na všech postavách a obou pohlavích. Teda cca 12 x 255 x 6 x 2 vzhledů. Většinu už jsem měl hotovou, ale pořád se objevujou nějaký akutnější věci a času je čimdáltim míň.
Ja vim ,ze delate hodne kluci.......

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:09 05. May 2009
by jachyra
Tiež sa pridávam, je super, že sa toho toľko na Thalii robí a je snaha pridávať stále niečo nové .... inu keby som vedela robiť v toolsete, tak si tie šaty navrhnem, ale fakt neviem ;D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:13 05. May 2009
by Kiri
tak se zkus zeptat, kdyz se to naucila moje sestra, tak se to nauci asi kazdej :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:20 05. May 2009
by Rejty
Na robení šatů nic není. Stačí klikat a jezdit kolečkem na myši. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:29 05. May 2009
by jachyra
No to si mi strašne veľa povedal ;DDD už som mala toolset spustený, ale nikde to tam neviem objaviť ;D inak ver, že bych sa hrala s tým dovtedy, kým bych nemala toľko šiat, ako spomínal Nulieth ;DDD

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:30 05. May 2009
by Rejty
jachyra wrote:No to si mi strašne veľa povedal ;DDD už som mala toolset spustený, ale nikde to tam neviem objaviť ;D
Jestli chceš, tak ti to vysvětlím, je to jednoduchý...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:33 05. May 2009
by Addieau
No než vysvětlování... nenapsal by někdo ze znalých nějaký stručný a jednoduchý návod i s obrázky pro nás ještě vůbec nezasažené? :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:55 05. May 2009
by kucik
Těch je na netu plno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:17 05. May 2009
by innfra
pustíš toolset, nahodíš tam cep starter(asi lepší než includovat do vlastní lokace haky z cepu) dáš v nátrojích průvodce-předměty , tak si dáš že chceš zbroj a ukázat vlastnosti(taky to nějak unikátně musíš pojmenovat{např. java_hadry}) pak si tam skočíš na druhou záložku a vyřádíš se v klikání, nakonec přidáš staty na třetí záložce a zatrhneš zápletku... poslední věc perem nakreslíš na zem, uložíš modul a tradá zapneš DM/postavu ozkoušíš a pošleš nějakému DM...
Jednoduchý ne ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:29 05. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:tak se zkus zeptat, kdyz se to naucila moje sestra, tak se to nauci asi kazdej :D

pomlč!!!já zas tak blbá nejsem :evil: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:20 05. May 2009
by G14
pssst,nic jim nerikejte....to pak bude Isabell zarliva kdyz potka zenskou co ma pekny hadry :twisted:
jenom totiz pro info,ony ty saty se taky pekne strhavaj z zenskejch,co dobre vypadaj :twisted: ,ze skusenosti Isabell teda urcite :mrgreen:

nee,kdyby nekdo chtel poradit,rada vam pomuzu...takze klidne spravu nebo po tellu...G14 postava Isabell :wink:

ale nemyslete si ze budete mit nektera hezci saty nez mam ja :twisted: