Page 40 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:59 05. May 2009
by Enceladus
Bylo by fajn, mít možnost sehnat originální šaty, nebo si je ušít, je to trošku nuda když se na dobrodruzích objevuje jenom pár stejných modelů, přitom v toolsetu se jich dají vyrobit spousty

. S Nimue nejsem žádný vysoký lvl a peněz taky nemám nijak extra moc, takže bych přivítala něco dostupnýho... Neznám žádnou ženskou, a co teprve elfku

, která by celý týden chodila v tom samém:-D!
Takže alespoň jedny šaty na každý den v týdnu, a ještě něco pěknýho na večer

.
Jo a ještě je pěkně nefér že se při přechodech v lokacích se objevují jenom samý nahotinky! Co tam sem tam dát i nějakýho pěknýho bojovníka?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:03 05. May 2009
by photter
pár chlapů tam taky je ale málo, obrázky chlapů sou vzácný
na předělávání vzhledů se počítá s podobnou věcí jako je barvíř, strpení
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:04 05. May 2009
by Rejty
Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:20 05. May 2009
by kucik
marii wrote:Nejaky krejci,u ktereho si muzete nechat presit saty/zmenit vzhled satu/,tak jak by se vam libilo..to by bylo skvele...

.....udelejte taky konecne neco pro ty ZENSKY co tu s vami hrajou sakra neee:))))
Jj, na předělávání vzhledů jsem už dělal, ale je to trochu pracný, protože se musej ručně projít všechny modely na všech částech zbroje, na všech postavách a obou pohlavích. Teda cca 12 x 255 x 6 x 2 vzhledů. Většinu už jsem měl hotovou, ale pořád se objevujou nějaký akutnější věci a času je čimdáltim míň.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:33 05. May 2009
by marii
kucik wrote:marii wrote:Nejaky krejci,u ktereho si muzete nechat presit saty/zmenit vzhled satu/,tak jak by se vam libilo..to by bylo skvele...

.....udelejte taky konecne neco pro ty ZENSKY co tu s vami hrajou sakra neee:))))
Jj, na předělávání vzhledů jsem už dělal, ale je to trochu pracný, protože se musej ručně projít všechny modely na všech částech zbroje, na všech postavách a obou pohlavích. Teda cca 12 x 255 x 6 x 2 vzhledů. Většinu už jsem měl hotovou, ale pořád se objevujou nějaký akutnější věci a času je čimdáltim míň.
Ja vim ,ze delate hodne kluci.......
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:09 05. May 2009
by jachyra
Tiež sa pridávam, je super, že sa toho toľko na Thalii robí a je snaha pridávať stále niečo nové .... inu keby som vedela robiť v toolsete, tak si tie šaty navrhnem, ale fakt neviem ;D
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:13 05. May 2009
by Kiri
tak se zkus zeptat, kdyz se to naucila moje sestra, tak se to nauci asi kazdej

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:20 05. May 2009
by Rejty
Na robení šatů nic není. Stačí klikat a jezdit kolečkem na myši.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:29 05. May 2009
by jachyra
No to si mi strašne veľa povedal ;DDD už som mala toolset spustený, ale nikde to tam neviem objaviť ;D inak ver, že bych sa hrala s tým dovtedy, kým bych nemala toľko šiat, ako spomínal Nulieth ;DDD
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:30 05. May 2009
by Rejty
jachyra wrote:No to si mi strašne veľa povedal ;DDD už som mala toolset spustený, ale nikde to tam neviem objaviť ;D
Jestli chceš, tak ti to vysvětlím, je to jednoduchý...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:33 05. May 2009
by Addieau
No než vysvětlování... nenapsal by někdo ze znalých nějaký stručný a jednoduchý návod i s obrázky pro nás ještě vůbec nezasažené?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:55 05. May 2009
by kucik
Těch je na netu plno.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:17 05. May 2009
by innfra
pustíš toolset, nahodíš tam cep starter(asi lepší než includovat do vlastní lokace haky z cepu) dáš v nátrojích průvodce-předměty , tak si dáš že chceš zbroj a ukázat vlastnosti(taky to nějak unikátně musíš pojmenovat{např. java_hadry}) pak si tam skočíš na druhou záložku a vyřádíš se v klikání, nakonec přidáš staty na třetí záložce a zatrhneš zápletku... poslední věc perem nakreslíš na zem, uložíš modul a tradá zapneš DM/postavu ozkoušíš a pošleš nějakému DM...
Jednoduchý ne ?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:29 05. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:tak se zkus zeptat, kdyz se to naucila moje sestra, tak se to nauci asi kazdej

pomlč!!!já zas tak blbá nejsem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:20 05. May 2009
by G14
pssst,nic jim nerikejte....to pak bude Isabell zarliva kdyz potka zenskou co ma pekny hadry
jenom totiz pro info,ony ty saty se taky pekne strhavaj z zenskejch,co dobre vypadaj

,ze skusenosti Isabell teda urcite
nee,kdyby nekdo chtel poradit,rada vam pomuzu...takze klidne spravu nebo po tellu...G14 postava Isabell
ale nemyslete si ze budete mit nektera hezci saty nez mam ja
