Page 40 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:46 21. Oct 2009
by kucik
Jak těžký je někdy koupit si pár piv...

http://www.youtube.com/watch?v=DNL610tYqdk

Re: Vtípky

Posted: 20:20 21. Oct 2009
by monstera
už se mi proklatě blíží ta čtvrtá

Re: Vtípky

Posted: 09:12 22. Oct 2009
by Sobik
Náš vzdělávací systém. :D

Re: Vtípky

Posted: 10:40 23. Oct 2009
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 15:59 24. Oct 2009
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:27 25. Oct 2009
by Modrovousice
Hehehehehehe

Re: Vtípky

Posted: 14:30 26. Oct 2009
by Modrovousice
http://www.youtube.com/watch?v=4NG3P8QMv4E

plamenná zbraň či temný oheň v praxi.

Re: Vtípky

Posted: 20:51 26. Oct 2009
by Žorž
Nemám v lásce koláže, ale tahle echt umělecká mě vážně pobavila:

http://www.ateo.cz/f/images/s/stgross.jpg

Re: Vtípky

Posted: 14:42 28. Oct 2009
by kucik
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:55 31. Oct 2009
by Freddy
Pixar Intro Parody a spravedlnost pro vraha zavražděného " I " :wink:


http://www.youtube.com/watch?v=51HBUnp_mtU

Re: Vtípky

Posted: 14:25 02. Nov 2009
by Skipp
hehe

Image

Re: Vtípky

Posted: 11:17 03. Nov 2009
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 21:23 04. Nov 2009
by Alenin
Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka jí poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká:
"Hele, Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek."
Nasadí si prstýnek na ruku a říká:
"A on mi i je."
Manžel na ni kouká a říká:
"To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý." :D

______________________________________________________________________


Přijde manžel o hodinu dřív z práce, jde do kuchyně, vytáhne z ledničky pivo a vypije ho. Všimne si, že manželka není u něho a tak jde do ložnice, kde vidí, že ona leží nahá na posteli a říká mu: "Ježiši, já mám asi infarkt!"
Chlap letí zpátky do kuchyně zavolat sanitku, ale vtom zakopne o svoje děcko, které mu říká: "Tati, tati, ve skříni je bubák."
Manžel se naštve, vletí do skříně a zařve: "Ty čůr*ku, moje baba tu má infarkt a ty mi tu ještě strašíš děcko?!!!"

Re: Vtípky

Posted: 22:32 04. Nov 2009
by Modrovousice
Image

i mistr tesař se někdy poplete.

Re: Vtípky

Posted: 22:49 04. Nov 2009
by Krata
Modrovousice wrote:Image

i mistr tesař se někdy poplete.
to máte na zahradě? :D