Page 40 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 09:46 09. Oct 2010
by Sveneld
9:36 pad
ztrata tezka dubova kuse se zlatym zdobenim, kdyby mi nekdo casem navratil suroviny, tak za to budu rad
Re: Pady serveru
Posted: 17:03 10. Nov 2010
by de Aers
Pec nám spadla, pec nám spadla, kdo nám ztráty uhradí ?

Re: Pady serveru
Posted: 18:54 10. Nov 2010
by Bahnak
...DM Bahnak, není doma, snad si někdo poradí.
Re: Pady serveru
Posted: 20:41 05. Dec 2010
by zachy
Padl nám

Re: Pady serveru
Posted: 18:28 07. Dec 2010
by -RoF-
Peeec nááám padláá u bosu

Re: Pady serveru
Posted: 18:29 07. Dec 2010
by Istvan
-RoF- wrote:Peeec nááám padláá u bosu

Tak jsem zvedav jak to dopadne... Taky u bosse, ale jinde.
Re: Pady serveru
Posted: 18:41 07. Dec 2010
by Grunk-k
Vypada to nejak hodne spadle :X
Re: Pady serveru
Posted: 01:40 12. Dec 2010
by zachy
Tak a nějaké DM si doslova "hralo s ohněm" až to spadlo

Re: Pady serveru
Posted: 01:42 12. Dec 2010
by Prasokralik
Přiznejte se, kdo to zase shodil? Jsem zrovna zdolával divokého bosse!
Re: Pady serveru
Posted: 21:37 12. Dec 2010
by Prasokralik
néééé pivo!
Re: Pady serveru
Posted: 15:01 24. Dec 2010
by -RoF-
Já tušiil proč necraftit

BUM!
Re: Pady serveru
Posted: 15:02 24. Dec 2010
by White wolf
-RoF- wrote:Já tušiil proč necraftit

BUM!
Noo puxíku nebum jen běžnej rest,áále bez varování:D
Re: Pady serveru
Posted: 15:03 24. Dec 2010
by de Aers
Restart a né bum, jen ho server nehlásil.
Re: Pady serveru
Posted: 15:04 24. Dec 2010
by venomeq
Vánoční překvápko xD Neohlášenej restart:)
Re: Pady serveru
Posted: 15:05 24. Dec 2010
by -RoF-
Aháá jo vlastně

ten čas letí ale

. Ale hmm fakt nebyl ohlášený a my hledali stromky tsssss