Page 40 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:43 03. Aug 2012
by KaTo
Aulus wrote:...jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival...
Ne o tom ten film opravdu není :lol: :lol: . Erotiky je v filmu asi tolik, jako férovosti v drowovi (spíš bych podezříval režiséra z soukromého fetiše na kalhotky z dob let 50-60tých, který prostě musel nějak vyventilovat a tady mu to prošlo a ještě mu zaplatili :twisted: :lol: :lol: :lol: ). Btw - kdyby si Cival (případně jemu podobní týpci) připnuli na genetiálie elektrody, zajistili by si erekci (a další věci od "e") mnohem jistěji :twisted: :lol: :lol: , než sledováním Sucker Punche. :biggrin: :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:50 03. Aug 2012
by Prasokralik
KaTo, ochránce bezbranných kalhotkových princezen.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:25 03. Aug 2012
by pavad
KaTo wrote:
Aulus wrote:...jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival...
Ne o tom ten film opravdu není :lol: :lol: . Erotiky je v filmu asi tolik, jako férovosti v drowovi (spíš bych podezříval režiséra z soukromého fetiše na kalhotky z dob let 50-60tých, který prostě musel nějak vyventilovat a tady mu to prošlo a ještě mu zaplatili :twisted: :lol: :lol: :lol: ). Btw - kdyby si Cival (případně jemu podobní týpci) připnuli na genetiálie elektrody, zajistili by si erekci (a další věci od "e") mnohem jistěji :twisted: :lol: :lol: , než sledováním Sucker Punche. :biggrin: :lol:
Ten film jsem neviděl. Ale onen Cival si možná, vlivem nedostatečně kvalitní výuky jazyka českého, plete mezi sebou "emoce" a "erotiku". Mohli bychom jej odkázat na místní Češtinu na mučidlech, aneb gramatická policie, pátrá, radí, informuje... *dívá se po Amber* ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:59 03. Aug 2012
by Amber
Sucker Punch jsem viděla snad před rokem cestou busem po náročném týdnu. Zábava to byla dobrá, i když nevím, jestli bych si ho doma v normálním rozpoložení pustila. Na můj vkus možná až moc zpomalených záběrů; kdyby polovinu z nich smazali, dostaly by ty zbylé větší šanci zaujmout. :wink:
Jinak pokoukání dobré, kostýmy taky (že, KaTo? :D )... zarazilo mě to, že ze zastřelených vojáků tekl jakýsi sliz, ne krev. Později jsem se dočetla, že to bylo kvůli snížení věkové hranice pro kina v USA. :roll:
KaTo wrote:P.S.
Čistě soukromě mě dostal rozhovor v klášteře, než bloncka dostane dostane zbraně. Scéna začínající větou "You are tracking snow everywhere". Mnichova reakce na její omluvnou otázku, zda se má tedy zout: "That time is past". Vůbec (zenový?) mnich/mistr byl napsaný/zahraný geniálně (vlastně...ten herec se mi líbil v každé postavě, v které se objevil :mrgreen: , takový optimistický stařec z Isilu :lol: :lol: :lol: :lol: ).
Mistr byl skvělý, hlavně se mi líbil jeho hlas a nejlepší hláška filmu: "You have all the weapons you need. Now Fight!" :twisted:
pavad wrote:Ten film jsem neviděl. Ale onen Cival si možná, vlivem nedostatečně kvalitní výuky jazyka českého, plete mezi sebou "emoce" a "erotiku". Mohli bychom jej odkázat na místní Češtinu na mučidlech, aneb gramatická policie, pátrá, radí, informuje... *dívá se po Amber* ;)
Ne, lekce erotiky ani emocí nedávám. :P
Mimochodem prý nejsem gramatická policie, ale gramatický bubák. :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 04:49 06. Aug 2012
by Prasokralik
The Divide

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:37 06. Aug 2012
by KaTo
Seriál "Firefly" - seriál z univerza, kde vyhrálo (něco jako) Impérium na plné čáře, ale naštěstí v něm nejsou jediové :lol: :twisted: . Posádka pašerácké lodi se pohybuje na okraji civilizace s kolty proklatě nízko a hláškuje kde se dá.
Kdo má rád westerny (soundtrack), Fallout (spousta písku, keřů a mizerných krejčí na okraji civilizací), (velmi, velmi, VELMI jemný) steam-punk a Zákonně dobrého pašeráka s velmi svérázným smyslem pro humor (SPOILER: lehce nafoukanému doktorovi oznámí, že jeho pacientka zemřela (za což mu předtím slíbil, že ho zastřelí) a když dotyčný chudák vyděšeně běží na ošetřovnu, kde se ona pacientka těší plnému zdraví, tak kapitán zatím v poklidu odejde do pilotní kabiny, kde vtípkem na doktorův účet baví zbytek posádky) v čele velmi podivné posádky (co člen, to Exemplář :lol: :lol: ), hurá na to! :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:22 07. Aug 2012
by Molly23
Znovu jsem se pustil do sledování ruského serouše Brigáda

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:59 07. Aug 2012
by KaTo
Molly23 wrote:Znovu jsem se pustil do sledování ruského serouše Brigáda
...a? To se chlubíš, konstatuješ, chceš pochválit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nějaký hodnecení, názor, doporučení? Důvod proč se na to kouknout? Na csfd to totiž docela sepsuli...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:22 07. Aug 2012
by Molly23
Když jsem byl malej tak to pro mě bylo zakázané ovoce, které jsem mohl vidět jen vzácně (dávali to pozdě a rodičům se nelíbilo, když jsem se chtěl koukat). Tak se na to jdu kouknout znovu. Jinak jak čtu ty komenty na čsfd... nevím, mě to tak třeba vůbec nepřijde :) (A trošku mi to zavání odporem k východu!)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:43 14. Aug 2012
by KaTo
Skoukl jsem film Detachment. Pro všechny pedagogy povinná četba :geek2: , nebo...hledba? Vidba? Schledba? :lol: :lol: Pro studenty pouze velmi, velmi opatrně k nakouknutí.
P.S.
Jedná se o svědivě neveselé nahlédnutí do určitého aspektu naší západní kultury. Konkrétně vzdělávání/školství a věcí okolo toho. Je to drama a Spoiler: hodně, hodně věcí v něm skončí špatně...stejně jako vy-ty-my...
Btw - kdo na Sucker Punchi viděl i něco jiného než kalhotky :mrgreen: :biggrin: a Dobrý Will Hunting mu přijde jako líbivá a dobře natočená komerce, ten film ocení.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:59 14. Aug 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Molly23 wrote:Znovu jsem se pustil do sledování ruského serouše Brigáda
...a? To se chlubíš, konstatuješ, chceš pochválit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nějaký hodnecení, názor, doporučení? Důvod proč se na to kouknout? Na csfd to totiž docela sepsuli...
Už jen to, že onen serial je vychodni produkce, tudiz netknuty klasickou holywoodskou soap operou kterou nam v jeste hrosim baleni serviruji uz i domaci televize, je duvod se na to kouknout.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:40 15. Aug 2012
by Sobik
Molly23 wrote:Když jsem byl malej tak to pro mě bylo zakázané ovoce, které jsem mohl vidět jen vzácně (dávali to pozdě a rodičům se nelíbilo, když jsem se chtěl koukat). Tak se na to jdu kouknout znovu. Jinak jak čtu ty komenty na čsfd... nevím, mě to tak třeba vůbec nepřijde :) (A trošku mi to zavání odporem k východu!)
Když to dávali na Nově, tak to byl můj nejoblíbenější seriál. Hodně mafiánů, zbraní, drog a zabíjení. Na csfd jenom 69%, ale já bych tomu dal i 80%.

http://www.csfd.cz/film/184108-brigada/
"Příběh čtyř přátel, obyčejných mužů, kteří jsou okolnostmi donuceni vstoupit do řad zločinců a kteří se nakonec stanou zakladateli jednoho z nejvlivnějších moskevských gangů. V roce 1989 v Rusku běží na plné obrátky proces transformace od komunismu k tržnímu hospodářství. Na začátku zakládají malou vyděračskou bandu, ale záhy se dostávají přes daleko větší podniky až k pašování drog. Jde o závod, kde vítěz bere vše a ve kterém samotní gangsteři čelí zkorumpovaným politikům nebo bezohledným průmyslovým magnátům. Může být v takové bitvě skutečný vítěz?"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:26 17. Aug 2012
by Prasokralik
Hitman, 2007, pro fanoušky herní předlohy povinnost

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:40 17. Aug 2012
by Bahnak
KaTo wrote:Skoukl jsem film Detachment. Pro všechny pedagogy povinná četba :geek2: , nebo...hledba? Vidba? Schledba? :lol: :lol: Pro studenty pouze velmi, velmi opatrně k nakouknutí.
P.S.
Jedná se o svědivě neveselé nahlédnutí do určitého aspektu naší západní kultury. Konkrétně vzdělávání/školství a věcí okolo toho. Je to drama a Spoiler: hodně, hodně věcí v něm skončí špatně...stejně jako vy-ty-my...
Btw - kdo na Sucker Punchi viděl i něco jiného než kalhotky :mrgreen: :biggrin: a Dobrý Will Hunting mu přijde jako líbivá a dobře natočená komerce, ten film ocení.
Film je to pěknej, koneckonců hraje v tom Adrien Brody a to je vcelku záruka úspěchu.
Každopádně to srovnání s Will Huntingem mi přijde divné, neboť oba snímky mají společného jen pramálo. (a nazvat tento film komerčním dílem mi přijde taky lehce off)
Ale díky za tip.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:14 18. Aug 2012
by KaTo
Tak jsem dostal tip na film "Ink". Mno... :)
V první řadě varování - je z něj cítit, že je "fakt nízkorozpočtový". Místy (hlavně ze začátku), mu to ubližuje...prvních 10-20 minut jsem z toho měl cukání v prstech - protočit panenky a začít "rychloframovat", aby se to už, kua :twisted: , hnulo (ve stylu Járy Cimermana - druhá polovina diváků, by také ráda odešla, ale čeká, zda druhá polovina představení bude stejně slabá jako ta první)...ale pak se mi to dostalo za nehty a ani nevím jak...nějak jsem to...přijal za svý :confused: ...a nebylo to vůbec špatný :ugeek: .
Vůbec je to film, který se ve všech směrech rozjíždí a zakousává do diváka postupně. Ale když už se zakousl (asi tak v půlce :lol: ) držel se až do konce, kde u někoho (hádám), lehce zakolísá, protože to jak jsou ke konci sestříhaný jednotlivý "vrstvy" (minulost-přítomnost-rovina holčičky-rovina otce) není zrovna průhledný...ne že bych to natočil líp :lol: :lol: , ale...

Vypíchnu muziku - hodně, ale hodně ději/filmu pomáhá, kdyby jí nebylo, tak bych se asi toho "zlomu" v půlce metráže, kdy mě začalo "fakt zajímat" co bude dál, nedožil :) . Když se prostě překousne začátek, který mi, nevím proč :wall: , připomněl B-éčka typu Buffy, Herkules, Xena apod., tak film má nápad...který budu ještě chvíli trávit :mrgreen: . Rozhodně zajímavé po všech stránkách.

Resumé na závěr (pro ty vzadu co špatně slyší, to budu varovat ještě jednou s tím začátkem :twisted: ) - vydržte "zoufalý" začátek (který se ale NEDÁ a NESMÍ přeskočit :lol: ) a "...one thing becomes to next..." (touhle větou začíná scéna, kterou řadím do stejné krabičky jako byla scéna v chrámu ze SuckerPunche "You are tracking snow...")
P.S.
Nevím kde našli holčičku do hlavní role, ale hrála dobře (mnohdy líp než někteří "dospělí" herci :lol: ).