Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:43 03. Aug 2012
Ne o tom ten film opravdu neníAulus wrote:...jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival...
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Ne o tom ten film opravdu neníAulus wrote:...jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival...
Ten film jsem neviděl. Ale onen Cival si možná, vlivem nedostatečně kvalitní výuky jazyka českého, plete mezi sebou "emoce" a "erotiku". Mohli bychom jej odkázat na místní Češtinu na mučidlech, aneb gramatická policie, pátrá, radí, informuje... *dívá se po Amber*KaTo wrote:Ne o tom ten film opravdu neníAulus wrote:...jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival...![]()
. Erotiky je v filmu asi tolik, jako férovosti v drowovi (spíš bych podezříval režiséra z soukromého fetiše na kalhotky z dob let 50-60tých, který prostě musel nějak vyventilovat a tady mu to prošlo a ještě mu zaplatili
![]()
![]()
![]()
). Btw - kdyby si Cival (případně jemu podobní týpci) připnuli na genetiálie elektrody, zajistili by si erekci (a další věci od "e") mnohem jistěji
![]()
![]()
, než sledováním Sucker Punche.
![]()
Mistr byl skvělý, hlavně se mi líbil jeho hlas a nejlepší hláška filmu: "You have all the weapons you need. Now Fight!"KaTo wrote:P.S.
Čistě soukromě mě dostal rozhovor v klášteře, než bloncka dostane dostane zbraně. Scéna začínající větou "You are tracking snow everywhere". Mnichova reakce na její omluvnou otázku, zda se má tedy zout: "That time is past". Vůbec (zenový?) mnich/mistr byl napsaný/zahraný geniálně (vlastně...ten herec se mi líbil v každé postavě, v které se objevil, takový optimistický stařec z Isilu
![]()
![]()
![]()
).
Ne, lekce erotiky ani emocí nedávám.pavad wrote:Ten film jsem neviděl. Ale onen Cival si možná, vlivem nedostatečně kvalitní výuky jazyka českého, plete mezi sebou "emoce" a "erotiku". Mohli bychom jej odkázat na místní Češtinu na mučidlech, aneb gramatická policie, pátrá, radí, informuje... *dívá se po Amber*
...a? To se chlubíš, konstatuješ, chceš pochválit?Molly23 wrote:Znovu jsem se pustil do sledování ruského serouše Brigáda
Už jen to, že onen serial je vychodni produkce, tudiz netknuty klasickou holywoodskou soap operou kterou nam v jeste hrosim baleni serviruji uz i domaci televize, je duvod se na to kouknout.KaTo wrote:...a? To se chlubíš, konstatuješ, chceš pochválit?Molly23 wrote:Znovu jsem se pustil do sledování ruského serouše Brigáda![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nějaký hodnecení, názor, doporučení? Důvod proč se na to kouknout? Na csfd to totiž docela sepsuli...
Když to dávali na Nově, tak to byl můj nejoblíbenější seriál. Hodně mafiánů, zbraní, drog a zabíjení. Na csfd jenom 69%, ale já bych tomu dal i 80%.Molly23 wrote:Když jsem byl malej tak to pro mě bylo zakázané ovoce, které jsem mohl vidět jen vzácně (dávali to pozdě a rodičům se nelíbilo, když jsem se chtěl koukat). Tak se na to jdu kouknout znovu. Jinak jak čtu ty komenty na čsfd... nevím, mě to tak třeba vůbec nepřijde(A trošku mi to zavání odporem k východu!)
Film je to pěknej, koneckonců hraje v tom Adrien Brody a to je vcelku záruka úspěchu.KaTo wrote:Skoukl jsem film Detachment. Pro všechny pedagogy povinná četba, nebo...hledba? Vidba? Schledba?
![]()
Pro studenty pouze velmi, velmi opatrně k nakouknutí.
P.S.
Jedná se o svědivě neveselé nahlédnutí do určitého aspektu naší západní kultury. Konkrétně vzdělávání/školství a věcí okolo toho. Je to drama a Spoiler: hodně, hodně věcí v něm skončí špatně...stejně jako vy-ty-my...
Btw - kdo na Sucker Punchi viděl i něco jiného než kalhotky![]()
a Dobrý Will Hunting mu přijde jako líbivá a dobře natočená komerce, ten film ocení.