Page 40 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:23 09. Nov 2011
by Nalkanar
A když to s hořením přežene...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:25 09. Nov 2011
by de Aers
Ten Fall vypadá jak ženská na tom obrázku. Hmm kdo ví vlastně jak i ve hře

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:32 09. Nov 2011
by Prasokralik
de Aers wrote:Ten Fall vypadá jak ženská na tom obrázku. Hmm kdo ví vlastně jak i ve hře

A Kora jako chlap

Do jejich vztahu by to tak i odpovídalo.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:45 09. Nov 2011
by jachyra
XD Kora bola vždy tá nepríjemná arogantná mrcha .. a v plných plátoch vždy každý vypadá ako chlap

ale v šatách je jedna báseň!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:57 10. Nov 2011
by Czech_Luthor
Na foru se to machruje, co Aers?

Ale ve hře máš bobky až to bolí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:37 10. Nov 2011
by de Aers
Czech_Luthor wrote:Na foru se to machruje, co Aers?

Ale ve hře máš bobky až to bolí

Hrozně velikánský, takový, že sem si kvůli tomu musel pořídit další monitor, abych mohl hrát.

Zajímavý, že ani nevim, že by sme spolu hráli nebo něco podobnýho, takže netušim, z kterýho prstu sis vycucnul, že ty bobky vlastně mam.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:42 10. Nov 2011
by Prasokralik
To chápeš špatně. Jsi ho přes tu velkou hromadu bobků neviděl.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:38 10. Nov 2011
by jachyra

klasické chlapské pokolenie. Rýpe to do seba a uráža sa, čo to ide
tentoraz si idem ja:

ale len z vás

ono to nedá a nedá pokoj!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:43 11. Nov 2011
by wsweetjane
Czech_Luthor wrote:Na foru se to machruje, co Aers?

Ale ve hře máš bobky až to bolí

Nech ho, tenhle ani za narážky nestojí;-)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:24 11. Nov 2011
by Rei
Abychom se vrátili k topicu...
Reuel na své cestě do Redaan-Teru..

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:22 17. Nov 2011
by -RoF-
Hmmm jsem si vzpoměl na Nizz, fíha to už jsou myslím tak dva roky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:32 17. Nov 2011
by de Aers
Ta je tak umělohmotná, že jí chybí ještě vybledlej Ken

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:16 17. Nov 2011
by Pajule
mně ta nizzre sedí

jen škoda, že nemá aj to tetování v tom obličeji..
jinak tohletuta mi připomněla Ariju bez křídel
a pro starou gardu - tohleto je ouplnej Theolásek
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:42 17. Nov 2011
by Molly23
Další stupně mutace!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:17 17. Nov 2011
by KaTo
Molly23 wrote:Další stupně mutace!
Tohle je přeci regulerní obrázek Sukuby. Vypadá dokonce "skoro" stejně jako ta, co si může vyvolávat třeba BGéčko.