Page 40 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:23 09. Nov 2011
by Nalkanar
A když to s hořením přežene...
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:25 09. Nov 2011
by de Aers
Ten Fall vypadá jak ženská na tom obrázku. Hmm kdo ví vlastně jak i ve hře :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:32 09. Nov 2011
by Prasokralik
de Aers wrote:Ten Fall vypadá jak ženská na tom obrázku. Hmm kdo ví vlastně jak i ve hře :)
A Kora jako chlap :P Do jejich vztahu by to tak i odpovídalo.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:45 09. Nov 2011
by jachyra
XD Kora bola vždy tá nepríjemná arogantná mrcha .. a v plných plátoch vždy každý vypadá ako chlap :P ale v šatách je jedna báseň!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:57 10. Nov 2011
by Czech_Luthor
Na foru se to machruje, co Aers? ;) Ale ve hře máš bobky až to bolí :wall:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:37 10. Nov 2011
by de Aers
Czech_Luthor wrote:Na foru se to machruje, co Aers? ;) Ale ve hře máš bobky až to bolí :wall:
Hrozně velikánský, takový, že sem si kvůli tomu musel pořídit další monitor, abych mohl hrát. :oops:
Zajímavý, že ani nevim, že by sme spolu hráli nebo něco podobnýho, takže netušim, z kterýho prstu sis vycucnul, že ty bobky vlastně mam.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:42 10. Nov 2011
by Prasokralik
To chápeš špatně. Jsi ho přes tu velkou hromadu bobků neviděl.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:38 10. Nov 2011
by jachyra
:mrgreen: klasické chlapské pokolenie. Rýpe to do seba a uráža sa, čo to ide
tentoraz si idem ja: :wall: ale len z vás :D ono to nedá a nedá pokoj!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:43 11. Nov 2011
by wsweetjane
Czech_Luthor wrote:Na foru se to machruje, co Aers? ;) Ale ve hře máš bobky až to bolí :wall:

Nech ho, tenhle ani za narážky nestojí;-)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:24 11. Nov 2011
by Rei
Abychom se vrátili k topicu...:)

Reuel na své cestě do Redaan-Teru..:)

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:22 17. Nov 2011
by -RoF-
Hmmm jsem si vzpoměl na Nizz, fíha to už jsou myslím tak dva roky :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:32 17. Nov 2011
by de Aers
Ta je tak umělohmotná, že jí chybí ještě vybledlej Ken :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:16 17. Nov 2011
by Pajule
mně ta nizzre sedí :) jen škoda, že nemá aj to tetování v tom obličeji..

jinak tohletuta mi připomněla Ariju bez křídel
arča.jpg
a pro starou gardu - tohleto je ouplnej Theolásek :)
theo.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:42 17. Nov 2011
by Molly23
Další stupně mutace!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:17 17. Nov 2011
by KaTo
Molly23 wrote:Další stupně mutace!
Tohle je přeci regulerní obrázek Sukuby. Vypadá dokonce "skoro" stejně jako ta, co si může vyvolávat třeba BGéčko.