Page 40 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:28 21. Dec 2013
by sandoftime
K těm historckým řežbám, chivalry je ted na stemau ve slevě. Sice DLC "ultimátních bojovníků" které do sebe plácá spartany, nindžy, piráty a samuraje stojí za starou bačkoru, ale původní hra situovaná do kulis historických tvrzí je parádní.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:41 21. Jan 2014
by Molly23
The Banner saga! Nebyl jsem si u toho jistej zda čtu knihu, koukám na film nebo hraju hru :D. Je to ale boží oddechová záležitost s brutálním příběhem, nádhernou kreslenou grafikou a neskutečným soundtrackem!

obrázek z menu na ukázku:
http://games.timg.cz/uploads/bannersaga ... 245169.jpg

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:24 25. Jan 2014
by G-ladiator
Shaman88 wrote:Hraje někdo Hearthstone?
Nedávno jsem začal. Jaký tam máš nick? Používám AlfaKilo.
Hrajete to ještě někdo?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:23 25. Jan 2014
by Mourisson1
Jop, ale začal jsem asi týden zpátky (Mourisson1)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:27 25. Jan 2014
by G-ladiator
To máš asi 3 dny náskok :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:28 25. Jan 2014
by Mourisson1
Já to zas hraju tak jakože rekreačně :D Jedna dvě hry za den :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:38 25. Jan 2014
by G-ladiator
To já taky. Chce to po mě kompletní battletag, ne jen jméno (i to číslo za tím). Tzn. moje je AlfaKilo#2819

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:15 25. Jan 2014
by Mourisson1
Mourisson1#2203

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:18 26. Jan 2014
by Shaman88
Mourisson1 wrote:Mourisson1#2203
Shaman88#2898

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:00 18. Feb 2014
by Puxina
Po delší době hrávám Emperor: Rise of the Middle Kingdom, něco ve stylu budovatelských strategii Caesar a Pharaoh ;).

Dokonce je tam multiplayer, což mě u takové hry udivuje.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:21 18. Feb 2014
by Nalkanar
Zní to východně, nebo se pletu?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:40 18. Feb 2014
by pavad
Nalkanar wrote:Zní to východně, nebo se pletu?
Ne.

De facto je to Caesar III, predelany do ciny (porcelan, hedvabi, atd).

Jsou tam vylepsene boje (tajk takticky, tak strategicky) a o hodne zlepsene pohyby (a omezeni pohybu) klicovych profesi (takze ucitel hudby nebude travit pul roku prochazenim okolo farem na prasata misto aby chodil po meste).

Je to pomerne stara hra, lec velmi povedena.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:44 18. Feb 2014
by Bruciacullo
pavad wrote:
Nalkanar wrote:Zní to východně, nebo se pletu?
Ne.

De facto je to Caesar III, predelany do ciny (porcelan, hedvabi, atd).

Jsou tam vylepsene boje (tajk takticky, tak strategicky) a o hodne zlepsene pohyby (a omezeni pohybu) klicovych profesi (takze ucitel hudby nebude travit pul roku prochazenim okolo farem na prasata misto aby chodil po meste).

Je to pomerne stara hra, lec velmi povedena.
a čína není dostatečně východní? :confused:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:07 18. Feb 2014
by pavad
Bruciacullo wrote:
Nalkanar wrote:Zní to východně, nebo se pletu?
a čína není dostatečně východní? :confused:
Na otazku umoznujici obojakou odpoved ano/ne muzes odpovedet jakkoli. :)

Ne - ve smyslu "nepletes se" ale i "nezni to vychodne"
Ano - ve smyslu "pletes se" ale i "zni to vychodne".

PS: KaTo, vyhravam odznacek trolla nebo ne? ;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:19 18. Feb 2014
by Puxina
Jojo je to zasazené do Číny, je to vcelku zábavné. Ikdyž občas to stavění měst je pořád dokola. ale většinou se těží jiné suroviny a pěstují jiné polodiny, je třeba obchodovat, sem tam nějaký boj a občas se staví nějaké monumenty. Zatím jsem stavěl jen nějaké chrámy a hrobku. Ale jee tam i stavění čínské zdi a pak se budují i vodní kanály, ale k tomu se časem dostanu.