Page 40 of 67

Re: League of Legends

Posted: 14:00 29. Jan 2013
by -RoF-
Nalkanar wrote:Není stroj *pokrčí rameny*
Za tu dobu, co nemáš stroj, si měl makat a vydělal by sis na nový :D Ne jen škálím.

Re: League of Legends

Posted: 14:01 29. Jan 2013
by Nalkanar
Škáluj si své grafy :D

Re: League of Legends

Posted: 14:02 29. Jan 2013
by Absinthorix
Image

Re: League of Legends

Posted: 14:23 29. Jan 2013
by Bruciacullo
-RoF- wrote:
Nalkanar wrote:Není stroj *pokrčí rameny*
Za tu dobu, co nemáš stroj, si měl makat a vydělal by sis na nový :D Ne jen škálím.
hahahaha nejlepši vtip dneška.. už jen ta dvě slova nalk-makat v jedne větě... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 14:26 29. Jan 2013
by Nalkanar
Nejlepší vtip dneska. Gallíšek zpochybňující pracovní schopnosti někoho jiného. :lol:

Re: League of Legends

Posted: 19:30 30. Jan 2013
by Absinthorix
Tohle by mohlo obměkčit* i Fifth Age Tarica
http://fireden.net/wp-content/uploads/2 ... l1097.jpeg

*resp. obtvrdit?

Re: League of Legends

Posted: 23:41 31. Jan 2013
by Absinthorix
Image
Image
Image

Re: League of Legends

Posted: 23:49 31. Jan 2013
by Absinthorix
Aby to velkýmu bráchoj nebylo líto
Image

a něco pro majkyho
Image

Re: League of Legends

Posted: 23:59 31. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Hm? Last step? Co to je?

Re: League of Legends

Posted: 00:11 01. Feb 2013
by Absinthorix
Klasika - Solo - hodi te to ke 4 retardum z polska
I will invite - klasika umreme vsichni premade

Re: League of Legends

Posted: 00:13 01. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote:Klasika - Solo - hodi te to ke 4 retardum z polska
I will invite - klasika umreme vsichni premade
jo no proto jsem to odinstaloval :lol: .....jen jsem si to nedal dohromady s tím Last step prvně. Už chápu :lol:

Re: League of Legends

Posted: 00:14 01. Feb 2013
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:
Absinthorix wrote:Klasika - Solo - hodi te to ke 4 retardum z polska
I will invite - klasika umreme vsichni premade
jo no proto jsem to odinstaloval :lol: .....jen jsem si to nedal dohromady s tím Last step prvně. Už chápu :lol:
To byly jen prazdniny... ja ted mam taky tyden pauzu :D vsak to zas nainstalujes ;) prece nechces prijit o Armor of the Fifth Age Tarica

Re: League of Legends

Posted: 00:18 01. Feb 2013
by Absinthorix
Image

Image

Re: League of Legends

Posted: 15:34 02. Feb 2013
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 15:46 02. Feb 2013
by Absinthorix
A tak, kdyz zrovna nehrajou LOLko, nebo se nezabiji cestou za praci do Rakouska u nas na silnici... tak to s nima neni tak spatny