Page 40 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:17 16. Jan 2012
by Braenn
kokosak wrote:Barva?
černá, je lehce řasená. Ale myslím že jsem ji nechala v té čajce, ne v hospodě :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:20 16. Jan 2012
by kokosak
Mno tak to je ona. A nechala si ji v čajce a když sem se ptal čí to je, tak si dělala, že tam nejsi. Nebo si tam nebyla :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:01 16. Jan 2012
by Braenn
kokosak wrote:Mno tak to je ona. A nechala si ji v čajce a když sem se ptal čí to je, tak si dělala, že tam nejsi. Nebo si tam nebyla :D
*dělá, že tu není* :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:28 18. Jan 2012
by Braenn
Rezervovala jsem Beach. Tuto sobotu, 14:00 - 15:00. Je to na Gutovce, odchod 13:30 od metra Strašnická.

- pokud někdo máte míč, vemte. Půjčovné je sice jen 50kč, ale záloha na něj dvě kila.
- cena je - když se nic neměnilo - 180kč na hodinu, rozpočítáno do počtu lidí.
- jestli se to někomu nehodí, pište včas, lze změnit.
- s sebou sportovní oblečení, nikoli však obuv. Doporučuji delší rukáv, zas takový hic tam není.
- děti si vystačí s bábovkama.
- prosím o potvrzení všech, kteří přijdou.
- můžeme si dát i dvě hoďky, to jak se cítíte. Třeba bude volno i bez rezervace.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:43 18. Jan 2012
by kucik
Já se hlásim. Žena může tak leda plácat bábovičky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:50 18. Jan 2012
by -darkvision-
kucik wrote:Já se hlásim. Žena může tak leda plácat bábovičky.
Bezva, Kucik nahradí totiž mě. Já budu muset zaskočit do práce v sobotu totiž, a to budu končit tak ve tři až.
Takže se, bohužel nezúčastním :( Snad příště.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:53 18. Jan 2012
by maliarda
dorazím, bez plácačů báboviček :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:24 18. Jan 2012
by Bahnak
Tak moje účast je taktéž jistá, těším se!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:29 18. Jan 2012
by Molly23
:( bohužel...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:41 18. Jan 2012
by Fryn
Potvrzuji svou účast.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:45 18. Jan 2012
by Bahnak
Braenn, Já, Fryn, Kucik a Maliarda - ještě alespoň jednoho by to chtělo.
Zachy? Derkene? To na volejbalu bude chybět darkside?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:47 18. Jan 2012
by Derken-
V pátek je brzdejpárty a ráno v 6 do práce, takže si udělejte obrázek o tom, jak bych asi vypadal. Ale jako kdybych byl v pohodě, tak dorazím a budu aspon fandit :)

Edit: ale koukám, že tam budete do tří.. takže bych spíš dorazil na nějakou dohru v hospě či čajce, jestli něco bude

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:57 18. Jan 2012
by Braenn
Chlastat, to jo, ale trochu pohybu? :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:02 19. Jan 2012
by Derken-
Dneska jsem se hýbal, včera taky :D A zítra tělocvik :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:18 23. Jan 2012
by Fryn
Díky za fajnové beach-voleyballové klání, kterému nechybělo nic, co k tomuto sportu neodmyslitelně náleží - studený písek, pády do písku, míč pomazaný krví, občas zmatení hráči křičíčí "máš!", namísto "mám!", několikanásobně nepovedené podání a vtíravý pocit únavy už po první půlhodince hraní.

Beze srandy :) , bylo to opravdu příjemný si pro změnu zajít zase někam jinam než do čajky nebo hospůdky.

P.S. Taky vás po dvou dnech začly tak hezky pobolívat končetiny ?