Page 40 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:15 16. Oct 2012
by Shaman88
Nemůžeš posuzovat útočnost akce podle okolností.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:21 16. Oct 2012
by Barbar321
Absinthorix wrote:
Aulus wrote:
Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.
NELZE - nefunguje to :(
LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.

Nefunguje na ostatní hráče.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:24 16. Oct 2012
by Aulus
Barbar321 wrote:
Aulus wrote: Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.
LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.

Nefunguje na ostatní hráče.
Citoval jsi asi špatný příspěvek, protože u tohohle jen potvrzuješ, že to NELZE. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:13 16. Oct 2012
by Theogil I
Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:39 17. Oct 2012
by -darkvision-
Mě by tedy spíše zajímalo proč tvůj umírající kámoš s -2hp po následném vyléčení kouzlem (například o 10hp) umře. Místo aby ho to hodilo na 8hp, ho to hodí na -12hp.

S touto chybou jsem se zatím setkal jen zde, na Thalii. 8)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:50 17. Oct 2012
by Snekoun
Theogil I wrote:Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:56 17. Oct 2012
by Aulus
Snekoun wrote:To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?
Pročti si poslední dvě stránky příspěvků znova. :wink:

Několikrát se tu psalo, že na léčení přítelíčků a povolaných to musíš mít uvařené v ampuli (můžeš jimi vyléčit i sebe, ale musíš se nakliknout), normální flaška funguje automaticky pouze na tebe. Systémové původní lektvary od NPC obchodníků fungují na oboje s tím, že na přítelíčka je přetahuješ (normální nakliknutí znamená klasické vypití tvou postavou). :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:59 17. Oct 2012
by Shaman88
To je prostě know-how Thalie.
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:06 17. Oct 2012
by Snekoun
Shaman88 wrote:To je prostě know-how Thalie.
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....
Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:08 17. Oct 2012
by Aulus
Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:10 17. Oct 2012
by -darkvision-
Aulus wrote:
Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě. :wink:
A nebo si 1kus ampule/lahve koupíš za 0zl u správce. V tom případě to je pak bez rozdílu :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:17 17. Oct 2012
by Snekoun
Půjčím si v Karatě vola. Když ho má NPC jmenuje se tažný vůl.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.

Jen takový detail.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:31 17. Oct 2012
by Aulus
Snekoun wrote:Půjčím si v Karatě vola. Když ho má NPC jmenuje se tažný vůl.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.

Jen takový detail.
To je jen systémové pojmenování, IC je to rozhodně vůl a má na to oslovení plné právo. :biggrin:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:32 18. Oct 2012
by Shaman88
Vadí mi neskutečně že na foru lze nastavit skrytí hráče.....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:52 19. Oct 2012
by Nalkanar
Stále ještě zastaralé novinky...

Stále ještě zastaralé reálie, např. Tarten je stále malá důlní usedlost.