Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:15 16. Oct 2012
Nemůžeš posuzovat útočnost akce podle okolností.
LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.Absinthorix wrote:NELZE - nefunguje toAulus wrote:Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Citoval jsi asi špatný příspěvek, protože u tohohle jen potvrzuješ, že to NELZE.Barbar321 wrote:LZE a JDE. Mluví se tu o sumonech a přítelíčcích. Kraftový lektvar li, umístěný v ampulích léčí summony. Pokud to už nejde, muselo dojít behem cca 2 měsíců ke změně, protože jsem tohoto efektu léčení využíval.Aulus wrote: Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.
Nefunguje na ostatní hráče.
To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?Theogil I wrote:Tak přátelé, kamarádi a jiní tvorové, jak jsem Kucikovi slíbil tak se stalo. Za přispění Karolíny, čímž ji děkuji, jsem provedl pokus a:
LI uvařený do ampulí jde i v boji použít na přítelíčka a léčí ho to. Tato akce je brána jako nebojová a z invistu mě nevyhodila. Odpověď na Šnekovu otazku tedy zní, doporučuji poprosit alcháče o namáchání LI do ampulí, použitelné to je jak vlatní osobu (je tam ale jedno kliknutí navíc) tak na přítelíčka. Používal jsem to z rychlých předmětů a zaměřoval jako lékárnu.
Pročti si poslední dvě stránky příspěvků znova.Snekoun wrote:To je divný teď jsem to ozkoušel ve hře a když jsem dal lahvičku na přítelíčka tak to místo něj vyláčilo mě. Je rozdíl mezi tím jestli je lektvar vařený do flašky nebo do ampule ?
Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.Shaman88 wrote:To je prostě know-how Thalie.
Nikde tady není pro nováčka informace ze lektvary se daji dělat ve dvou typech.
- flašky na sebe
- ampule na cíl
....
Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě.Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
A nebo si 1kus ampule/lahve koupíš za 0zl u správce. V tom případě to je pak bez rozdíluAulus wrote:Mám dojem, že na výrobu ampule spotřebuje keramik dva džbery písku a na normální flakon je jeden. Takže nějaký rozdíl tam je i ve výrobě.Snekoun wrote:Aha no omlouvam se teda za tak rosahlou debatu. Ted je mi to uz jasny. Jelikoz nekdo mi bylo pri craftu receno ze je jedno co vezmu jestli je to ampule nebo flaska, tak jsem to hazel do jednoho pytle.
To je jen systémové pojmenování, IC je to rozhodně vůl a má na to oslovení plné právo.Snekoun wrote:Půjčím si v Karatě vola. Když ho má NPC jmenuje se tažný vůl.
Když ho dostane PC jmenuje se Mula.
Mula je kříženec koně a né vůl.
Jen takový detail.