Page 40 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 23:56 17. Aug 2012
by -RoF-
Si přihlášený na EU server a máš staženou hru v EU verzi?

Popřípadě na foru radili něco s portama a firewalem.

A kdysi dávno psali aj tohle, ale tomu nerozumím :) http://worldoftanks.com/news/1220-world ... og-issues/

Re: World of Tanks

Posted: 00:34 19. Aug 2012
by kucik
ajo, EU/US servery. To me nenapadlo.

Re: World of Tanks

Posted: 00:39 19. Aug 2012
by Molly23
kucik wrote:ajo, EU/US servery. To me nenapadlo.
Jsi na EU, s tím problém nebude. To ten Linux jeden potvornej :P už tě mám v seznamu přátel BTW já jsem Missak2312

Re: World of Tanks

Posted: 09:25 19. Aug 2012
by kucik
-RoF- wrote:Si přihlášený na EU server a máš staženou hru v EU verzi?
Tak trefa. Holt jsem si pri tom nekolikerym pokusu stahnul US klienta. Nechapu, ze to nejde zmenit jen nekde v konfiguraci. Nebo jsem ten config jen nenasel.

Re: World of Tanks

Posted: 16:30 19. Aug 2012
by Sapal
kucik wrote:Mkucik. Je ostudné, že kucik bylo již zabrané. Ikdyž chápu, že je to prestižní nick.
Ale musim říct, že Kucik dělá tvému nicku čest. :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:12 19. Aug 2012
by Bahnak
kucik wrote:Tak trefa. Holt jsem si pri tom nekolikerym pokusu stahnul US klienta. Nechapu, ze to nejde zmenit jen nekde v konfiguraci. Nebo jsem ten config jen nenasel.
Buď úplně v pohodě, mě to napoprvé taky namísto EU nainstalovalo US...

Jinak máme v garáži zbrusu novou hračku - GW Panther
Humlík byl super, ale tenhle macík tak nějak nabízí "konečné řešení" všem strojům pod tier 5...
Kromě toho má velmi příjemný radius střelby - výseč skoro 90 stupňů - takže když tohodle hajzlíka posadíte do rohu, není již co řešit.

Re: World of Tanks

Posted: 22:21 19. Aug 2012
by kucik
Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp :) Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.

Re: World of Tanks

Posted: 23:44 19. Aug 2012
by Fryn
Bahnak wrote:...
Jinak máme v garáži zbrusu novou hračku - GW Panther
Humlík byl super, ale tenhle macík tak nějak nabízí "konečné řešení" všem strojům pod tier 5...
Kromě toho má velmi příjemný radius střelby - výseč skoro 90 stupňů - takže když tohodle hajzlíka posadíte do rohu, není již co řešit.
A kromě toho je to rychlý a přesný (i když oproti ruským artyleriím stejné třídy nerozdává takové poškození, pořád je to mnohem pohodovější hraní než jako třeba s nemotorným SU-14).
kucik wrote:Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp :) Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.
Třeba kolečko myši, já už snad shift používám jen pokud hraju za arty.

Re: World of Tanks

Posted: 08:02 20. Aug 2012
by -RoF-
GW Panther je vcelku častá artyna, já za ni sice nehraju, ale je to rychlá arty, když vídím, jak si to rychle frčí na nějakou dobrou palebnou pozici :D.

Já si ted vcelku oblíbil americkou artynu M40/M43 příjde mi povedená, rychlostně taky dobrá a vcelku rychle zaměřuje a pecky dává solidní. Mám sice aj sovětský objekt 212, ale ten mi příjde takový línější a moc velký, ikdyž zase průměrný dmg má přes 1000hp.

Re: World of Tanks

Posted: 10:02 20. Aug 2012
by kucik
Fryn wrote:
kucik wrote:Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp :) Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.
Třeba kolečko myši, já už snad shift používám jen pokud hraju za arty.
Právě o ty artilerie jde. Ale zatim používám klávesu Z a nějak to půjde.

Re: World of Tanks

Posted: 10:04 20. Aug 2012
by -RoF-
Za arty jsi šak skoro furt v modu zaměřování ne? Pravda u těch nízko úrovnových artyn není dostřel kdoví jaký, ale většinou stačí zajet někde do křoví a jen hodit zaměřování a číhat na nepřítele.

Re: World of Tanks

Posted: 10:17 20. Aug 2012
by kucik
Většinou jo. Když zrovna nezdrhám před tankama, co po mě jdou, nebo nehledám jinej flek, nebo se nepřesouvám na dostřel :)

Ale jde to. Kór teď, když už mi to i zvládá grafika.

Re: World of Tanks

Posted: 20:56 24. Aug 2012
by Molly23
Tak jsem koukal na tohle foto a říkám si zda tuhle novou munici nezavedou v patchi 1. dubna :)

Re: World of Tanks

Posted: 16:08 26. Aug 2012
by Bahnak
Kašlu na němce, začínám rusáka.

Re: World of Tanks

Posted: 09:08 27. Aug 2012
by johnny98-G
Toto trvalo ;-)