Page 40 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 23:56 17. Aug 2012
by -RoF-
Si přihlášený na EU server a máš staženou hru v EU verzi?
Popřípadě na foru radili něco s portama a firewalem.
A kdysi dávno psali aj tohle, ale tomu nerozumím
http://worldoftanks.com/news/1220-world ... og-issues/
Re: World of Tanks
Posted: 00:34 19. Aug 2012
by kucik
ajo, EU/US servery. To me nenapadlo.
Re: World of Tanks
Posted: 00:39 19. Aug 2012
by Molly23
kucik wrote:ajo, EU/US servery. To me nenapadlo.
Jsi na EU, s tím problém nebude. To ten Linux jeden potvornej

už tě mám v seznamu přátel BTW já jsem Missak2312
Re: World of Tanks
Posted: 09:25 19. Aug 2012
by kucik
-RoF- wrote:Si přihlášený na EU server a máš staženou hru v EU verzi?
Tak trefa. Holt jsem si pri tom nekolikerym pokusu stahnul US klienta. Nechapu, ze to nejde zmenit jen nekde v konfiguraci. Nebo jsem ten config jen nenasel.
Re: World of Tanks
Posted: 16:30 19. Aug 2012
by Sapal
kucik wrote:Mkucik. Je ostudné, že kucik bylo již zabrané. Ikdyž chápu, že je to prestižní nick.
Ale musim říct, že Kucik dělá tvému nicku čest.

Re: World of Tanks
Posted: 19:12 19. Aug 2012
by Bahnak
kucik wrote:Tak trefa. Holt jsem si pri tom nekolikerym pokusu stahnul US klienta. Nechapu, ze to nejde zmenit jen nekde v konfiguraci. Nebo jsem ten config jen nenasel.
Buď úplně v pohodě, mě to napoprvé taky namísto EU nainstalovalo US...
Jinak máme v garáži zbrusu novou hračku - GW Panther
Humlík byl super, ale tenhle macík tak nějak nabízí "konečné řešení" všem strojům pod tier 5...
Kromě toho má velmi příjemný radius střelby - výseč skoro 90 stupňů - takže když tohodle hajzlíka posadíte do rohu, není již co řešit.
Re: World of Tanks
Posted: 22:21 19. Aug 2012
by kucik
Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp

Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.
Re: World of Tanks
Posted: 23:44 19. Aug 2012
by Fryn
Bahnak wrote:...
Jinak máme v garáži zbrusu novou hračku - GW Panther
Humlík byl super, ale tenhle macík tak nějak nabízí "konečné řešení" všem strojům pod tier 5...
Kromě toho má velmi příjemný radius střelby - výseč skoro 90 stupňů - takže když tohodle hajzlíka posadíte do rohu, není již co řešit.
A kromě toho je to rychlý a přesný (i když oproti ruským artyleriím stejné třídy nerozdává takové poškození, pořád je to mnohem pohodovější hraní než jako třeba s nemotorným SU-14).
kucik wrote:Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp

Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.
Třeba kolečko myši, já už snad shift používám jen pokud hraju za arty.
Re: World of Tanks
Posted: 08:02 20. Aug 2012
by -RoF-
GW Panther je vcelku častá artyna, já za ni sice nehraju, ale je to rychlá arty, když vídím, jak si to rychle frčí na nějakou dobrou palebnou pozici

.
Já si ted vcelku oblíbil americkou artynu M40/M43 příjde mi povedená, rychlostně taky dobrá a vcelku rychle zaměřuje a pecky dává solidní. Mám sice aj sovětský objekt 212, ale ten mi příjde takový línější a moc velký, ikdyž zase průměrný dmg má přes 1000hp.
Re: World of Tanks
Posted: 10:02 20. Aug 2012
by kucik
Fryn wrote:
kucik wrote:Hura! U jsem to rozjel na linuxu. Konecne mi to zvlada komp

Jen vychytat, co pouzivat misto shiftu na zamerovac.
Třeba kolečko myši, já už snad shift používám jen pokud hraju za arty.
Právě o ty artilerie jde. Ale zatim používám klávesu Z a nějak to půjde.
Re: World of Tanks
Posted: 10:04 20. Aug 2012
by -RoF-
Za arty jsi šak skoro furt v modu zaměřování ne? Pravda u těch nízko úrovnových artyn není dostřel kdoví jaký, ale většinou stačí zajet někde do křoví a jen hodit zaměřování a číhat na nepřítele.
Re: World of Tanks
Posted: 10:17 20. Aug 2012
by kucik
Většinou jo. Když zrovna nezdrhám před tankama, co po mě jdou, nebo nehledám jinej flek, nebo se nepřesouvám na dostřel
Ale jde to. Kór teď, když už mi to i zvládá grafika.
Re: World of Tanks
Posted: 20:56 24. Aug 2012
by Molly23
Tak jsem koukal na tohle foto a říkám si zda tuhle novou munici nezavedou v patchi 1. dubna

Re: World of Tanks
Posted: 16:08 26. Aug 2012
by Bahnak
Kašlu na němce, začínám rusáka.
Re: World of Tanks
Posted: 09:08 27. Aug 2012
by johnny98-G
Toto trvalo
