Page 40 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:40 19. Nov 2013
by kucik
Bahnaku, nezapomnel jsi nahodou na neco? :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:42 19. Nov 2013
by Bahnak
Ehhmmm, zajtra, slibuju, na holej pupek :oops:
Alespoň testnem co nám punde líp v kombu a to pak nominujem :mrgreen:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 23:56 19. Nov 2013
by kucik
Ja myslel neco jinyho.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:07 20. Nov 2013
by klobouk
Pomaloval jsem si T20 ochrannými holubicemi, nezasáhne mne ani střela. Fungují jako ty klamné cíle na naváděné rakety, zamavají křídly a změní balistickou křivku granátu, takže to schytá maximálně Fryn vedle, ale můj tank ne.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 01:03 20. Nov 2013
by Bahnak
kucik wrote:Ja myslel neco jinyho.
Tak na co jsem zapoměl?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 01:04 20. Nov 2013
by kucik
Vis kdo vyhral posledni turnaj?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 01:08 20. Nov 2013
by Bahnak
Tak už vím na co jsem zapoměl :-D
To se musíš připomenout pane, ale jo, jsem truhla, jsem ti to mohl v Plzni dát.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:39 20. Nov 2013
by de Aers
Já si beru k RoFovi do party VK 36 01 H

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:36 20. Nov 2013
by Puxina
Fryn wrote:
Zlatá munice tedy bude i nadále zakázána, ale bude platit to co se tu nadhodilo - bude možné jet i se strojem, který je o tier níže, s tím, že mu bude umožněno použití veškerých ostatních konzumních doplňků. Ve dvojici ovšem musí být aspoň jeden stroj, který patří do tieru, který se odhlasuje pro turnaj.
Doplň to prosím do pravidel dvojic na první stránce, nějak jsem to tam nenašel ;).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:10 20. Nov 2013
by Theogil I
Awadar - IS
Theogil - VK 36 01 (H)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:21 20. Nov 2013
by Fryn
Doplněna doplňující pravidla pro turnaj dvojic.
klobouk wrote:Pomaloval jsem si T20 ochrannými holubicemi, nezasáhne mne ani střela. Fungují jako ty klamné cíle na naváděné rakety, zamavají křídly a změní balistickou křivku granátu, takže to schytá maximálně Fryn vedle, ale můj tank ne.
Tak když to budu schytávat i za tebe, tak doufám, že i za mě pak budeš eliminovat ostatní.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:46 24. Nov 2013
by Fryn
Stále nám chybí nominace do turnaje dvojic od dvou týmů.

Jelikož mám na další týden opět noční, dostanu se k odehrání svých zápasů zase jako předtím, na vyžádání v čase mezi 14-16 hod (stačí nechat vzkaz v tomto topicu aspoň den předtím). Puxovi se omlouvám za včerejšek, nakonec mi to nevyšlo.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:58 24. Nov 2013
by Molly23
Já tam mám akorát IS na sedmičku :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:35 24. Nov 2013
by Diemo
Tiger

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:43 24. Nov 2013
by Puxina
Fryn wrote:.....
Jo v pohodě, teď je holt počáteční nadšení novou Thalii, takže jsem nakoukl jestli je někdo na tancích a pak jsem šel :)