Page 40 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:16 09. Mar 2009
by Jonny
Dík Marvinovi za včerejší quest. Bylo to fakt dobrý, hádanky, překvapivej závěr bez uberbosse, na kterýho všichni čekali, a i tu velkou partu se povedlo zvládnout bez větších problémů...

A samozřejmě dík i ostatním zúčastněným za pěknou hru, i když v takovýhle partě občas člověk sotva stíhá číst a na něčem se dohodnout je taky kolikrát na dlouhý minuty... :D

Re: Poděkování

Posted: 16:29 09. Mar 2009
by Bahnak
Vzdavam dik krali SPAMU:
opět nádherný trpasličí Q, možná jsem toho generála neměl tolik dráždit.... ale zasloužil si jen smrt.. :-)

opět se těším na pokračování....

Re: Poděkování

Posted: 19:01 09. Mar 2009
by Krata
tam sme se asi navájem nepochopili :D .. nendřiv sem chtěl pronést pár slo vy jste do něj bušili, pak sem s nim zautočil a vy jste na něj zase civěli :D

Jinak to bylo dobře zahrané, chvilky v chrámu se mi líbili a nečekal sem že to zahraje te takhle :)

Re: Poděkování

Posted: 11:27 12. Mar 2009
by Skipp
Takže vďaka Marvinovi za včerajší Q. ktorý bol hlavne o rozmýšlaní. Všetci traja hráči (alebo skor dve hráčky a jeden hráč?:) sme museli riadne hýbať rozumom že som skoro vysyčal :D Ďakujem hranačiarkám Liana a Durduin (sorry že cez mena postav ale hráčskymi som si nie istý:)
Musin vážne pochváliť DM za tie hádanky, ktoré ani nevyzerali ako hádanky ktorú niekto vymyslel na to aby sa niekto potrápil, ale proste to vyzeralo akoby to samo priorodzene prišlo. To s tým kvetináčom ,to bolo neskutočné

Re: Poděkování

Posted: 14:03 12. Mar 2009
by Pajule
já chci poděkovat tomu kdo zařídil pohřbení všech postav.Je to fakt pěkný procházet po hřbitově a číst ty jména hh , ještě by tma mohli strašit :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 18:09 12. Mar 2009
by Jachym
Chtěl bych poděkovat všem DM za konstruktivní přístup a chladnou hlavu při řešení různých problému , např s pády serveru.
Děkuji za trpělivost, které mě se občas někdy nedostává.

Re: Poděkování

Posted: 02:14 13. Mar 2009
by xyz
Děkuju všem, kteří se mnou na Thalii hráli. Jmenovitě Berserk a staří duergaři Erthag a Rarznar. Taky děkuju starým ostrovanům. Rád si na vás vzpomenu. Bavil jsem se.

Re: Poděkování

Posted: 16:09 15. Mar 2009
by Pajule
Chci poděkovat nějakému WB za pěkné nové lokace.Opravdu mi nic tak nepřekvapilo jako prnví když sem viděla zbortěný srub , přejdu domlokace a ta úplně jiná než byla..pak dojdu do´úplně jinýho hájku fakt pěkný :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:35 15. Mar 2009
by Skipp
Ďakujem aj ja Rejtymu za tieto predelávky, Shardonsky hajik - moc pekne :)

Re: Poděkování

Posted: 01:04 16. Mar 2009
by Lord_Berserk
dik dnesnim DM za kvest...hlavne Neithan dostava + za trpelivost (von vi) :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 18:44 17. Mar 2009
by paja13
nomiskovi za to ze odehnal prokleti ktery se usadilo nad tercinym varenim
nomis!
nomis!!
nomis!!!

Re: Poděkování

Posted: 19:15 17. Mar 2009
by Neithan1
to snad NE ! Ja vracim EXPI !!!!!! boze vy ste n00bove OMG

Re: Poděkování

Posted: 23:40 27. Mar 2009
by Pajule
mnohokrát diky az dnešní supr výpravu a to :Grombovi (smála sem se celou dobu) , Elvinovi (supr čáryfuk hlavně jeho sleed xD a tatínkovsko bratrský řeči) , Fallovi (my vime ) , Samanthe (měla krásné hlášky v horách a na bratříčka Elvina ) a Tariel (pomohla díky díky díky) a to všem mnohokrát děkuju ráda si to zopááknu :D

Re: Poděkování

Posted: 12:21 28. Mar 2009
by zachy
Taky sem se bavil... a snad se Grombo ponaučil a nebudfe tahat zvířátka za vocas :D

Re: Poděkování

Posted: 12:45 28. Mar 2009
by ravangorn
Jo panovala dobrá nálada (obvzláště nekontrolovatelný Grombo tomu dával rychlost :) ), všechno šlo podle plánu. Jen těch smrtí bylo trochu víc :)