Page 5 of 7
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:28 01. Feb 2008
by LDamian
Kdyz budou penize na kone, tak lidi budou tryskem jezdit na konich a nebudou behat.
A stezovat si pak muzete na to, co vsechno lidi na tech konich delaji a ze neslezou ani aby stahli kuzi ze zvirete a ze na koni strili z dlouheho luku a podobne.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:28 01. Feb 2008
by jitka
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:30 01. Feb 2008
by Kiri
jak u blbejch na pude

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:32 01. Feb 2008
by jitka
Kiri wrote:jak u blbejch na pude

no co delas to je jako unas

pich pich nebo stril stril

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:35 01. Feb 2008
by Kiri
no zname svoje lidi

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:37 01. Feb 2008
by RES
Kiry vis jak je to stebou a hodama na vycvik a vydrz tak bacha

Brzo bude srazek

Jen co opusti me telo ta zradna choroba.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:42 01. Feb 2008
by Kiri
narazis na onu prihodu na poslednim srazu? aneb bajka jak komar narazil do skaly

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 22:03 01. Feb 2008
by Theo
Code: Select all
oRES = 'RE S';
while (spawn in location)
{
creep();
getItem(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS | ITEM_TYPE_LOOT);
}
sell(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS, oShop);
if (cost(itemLoot) < GOOD_LOOT)
sell(ITEM_TYPE_LOOT, oShop);
findpath(HARVESTING_SPOT, oRES);
while (can_harvest==true && new_spawn==false)
harvest(ALL_HARVESTABLE);
if (GetLevel(oRES)<20)
runagain;
Jerry move ..
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 22:18 01. Feb 2008
by Daanri
Jak male deti, chodte si radsi hrat.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 22:21 01. Feb 2008
by LDamian
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 22:35 01. Feb 2008
by LDamian
editovano...
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 23:44 01. Feb 2008
by RES
Joo joo onu prihodu ze srazu

Theo koukam ze te Sylm asi hodne ucil

a nemuzes spat chuderko co?Chces snad pusinku na dobrou noc?

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 23:46 01. Feb 2008
by RES
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 00:17 02. Feb 2008
by RES
Tak si te chlapce rikam *podrbe se za chuem*kdyz stale rikas ze je NWN jen hra proc ti neda spat ten spropadenej parchant vehre i v zivote RES co?*zamysli se*Jooo ahaaa ja malem zabudl

tady ji mas at usnes*posle mu ji*

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 00:22 02. Feb 2008
by kucik
steel_martin wrote:Ne, prostě běhavce nechte na pokoji.. když nemáme MHD tak se to prostě jinak ned... *zamyslí se* To je nápad! Uděláme na Thalii MHD... třeba by se to mohlo jmenovat Muly 2000. V hospodě by mohli prodávat lístky... nějaká PC by mohla dělat revizory.. chápete jaký to má úžasný RP potenciál?!
Kdo to zase prokecnul? Ja se z vas strelim. V tomhle se neda pracovat. Vsechno hned vyzvanej... *mrmla si pod fousy*