Page 5 of 7

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:28 01. Feb 2008
by LDamian
Kdyz budou penize na kone, tak lidi budou tryskem jezdit na konich a nebudou behat. :lol: :lol:

A stezovat si pak muzete na to, co vsechno lidi na tech konich delaji a ze neslezou ani aby stahli kuzi ze zvirete a ze na koni strili z dlouheho luku a podobne.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:28 01. Feb 2008
by jitka
naprosty souhlas :D :D :D :D

jsem pro MHD :wink:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:30 01. Feb 2008
by Kiri
jak u blbejch na pude :mrgreen:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:32 01. Feb 2008
by jitka
Kiri wrote:jak u blbejch na pude :mrgreen:
no co delas to je jako unas :lol: :lol: pich pich nebo stril stril :wink:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:35 01. Feb 2008
by Kiri
no zname svoje lidi :D

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:37 01. Feb 2008
by RES
Kiry vis jak je to stebou a hodama na vycvik a vydrz tak bacha :mrgreen: Brzo bude srazek :wink: Jen co opusti me telo ta zradna choroba.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:42 01. Feb 2008
by Kiri
narazis na onu prihodu na poslednim srazu? aneb bajka jak komar narazil do skaly :D

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 22:03 01. Feb 2008
by Theo

Code: Select all

oRES = 'RE S';
while (spawn in location)
{
    creep();
    getItem(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS | ITEM_TYPE_LOOT);
}
sell(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS, oShop);
if (cost(itemLoot) < GOOD_LOOT)
    sell(ITEM_TYPE_LOOT, oShop);
findpath(HARVESTING_SPOT, oRES);
while (can_harvest==true && new_spawn==false)
    harvest(ALL_HARVESTABLE);
if (GetLevel(oRES)<20)
    runagain;
Jerry move ..

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 22:18 01. Feb 2008
by Daanri
Jak male deti, chodte si radsi hrat. :wink:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 22:21 01. Feb 2008
by LDamian
Theo wrote:

Code: Select all

oRES = 'RE S';
while (spawn in location)
{
    creep();
    getItem(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS | ITEM_TYPE_LOOT);
}
sell(ITEM_TYPE_ANIMAL_SKURKAS, oShop);
if (cost(itemLoot) < GOOD_LOOT)
    sell(ITEM_TYPE_LOOT, oShop);
findpath(HARVESTING_SPOT, oRES);
while (can_harvest==true && new_spawn==false)
    harvest(ALL_HARVESTABLE);
if (GetLevel(oRES)<20)
    runagain;
Jerry move ..

HAHAHAHAHA! :) :) :) :) :)

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 22:35 01. Feb 2008
by LDamian
editovano...

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 23:44 01. Feb 2008
by RES
Joo joo onu prihodu ze srazu :mrgreen: Theo koukam ze te Sylm asi hodne ucil :lol: a nemuzes spat chuderko co?Chces snad pusinku na dobrou noc? :mrgreen:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 23:46 01. Feb 2008
by RES
Joo jak se budu opakovat vrana k vrane seda :wink: Snad zase snecim prijdes at je sranda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 00:17 02. Feb 2008
by RES
Tak si te chlapce rikam *podrbe se za chuem*kdyz stale rikas ze je NWN jen hra proc ti neda spat ten spropadenej parchant vehre i v zivote RES co?*zamysli se*Jooo ahaaa ja malem zabudl :wink: tady ji mas at usnes*posle mu ji* :P

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 00:22 02. Feb 2008
by kucik
steel_martin wrote:Ne, prostě běhavce nechte na pokoji.. když nemáme MHD tak se to prostě jinak ned... *zamyslí se* To je nápad! Uděláme na Thalii MHD... třeba by se to mohlo jmenovat Muly 2000. V hospodě by mohli prodávat lístky... nějaká PC by mohla dělat revizory.. chápete jaký to má úžasný RP potenciál?!
Kdo to zase prokecnul? Ja se z vas strelim. V tomhle se neda pracovat. Vsechno hned vyzvanej... *mrmla si pod fousy*