Page 5 of 11
Re: Drobné chyby
Posted: 14:09 28. Feb 2008
by kucik
Budu to testovat.
Re: Drobné chyby
Posted: 14:29 28. Feb 2008
by Sorrow
Jakej si mel nozik?Na stahovani? Na nom je totiz postih...
Re: Drobné chyby
Posted: 17:22 28. Feb 2008
by Shifter
no prave ze je na nem postih, normalni utok s nim mam +2 a proti zlu +9...
Re: Drobné chyby
Posted: 17:48 28. Feb 2008
by Krata
Tak prosím o přidání opravovacích truhel do podtemna.. nerad bych aby se mi zničii zbraně na které sem tak dllouho šetřil

Re: Drobné chyby
Posted: 21:25 28. Feb 2008
by skarbi
Napíšu to sem i když to není zas tak malá chyba,ale zas nepatří mezi ty nehorší

Nemůžu NIKDE v Hagolu najít učitele na WM. Jestli jsem hledal blbě a je tam, stačí jenom říct že tam je..Jestli se na něj zapomělo, tak bych byl vděčný

Napadají mi už jenom Kasárny Chmurné stráže, který ještě nejsou hotový...

Re: Drobné chyby
Posted: 21:36 28. Feb 2008
by Darien
skarbi wrote:Napíšu to sem i když to není zas tak malá chyba,ale zas nepatří mezi ty nehorší

Nemůžu NIKDE v Hagolu najít učitele na WM. Jestli jsem hledal blbě a je tam, stačí jenom říct že tam je..Jestli se na něj zapomělo, tak bych byl vděčný

Napadají mi už jenom Kasárny Chmurné stráže, který ještě nejsou hotový...

Pokud vím, všechna prestižní povolání jsou umístěna úplně jinde než normální povolání, takže hledej někde jinde přes půl mapy..
Re: Drobné chyby
Posted: 21:44 28. Feb 2008
by skarbi
Promiň, ale nikdy jsi nebyl v Podtemnu,co?

Mam to zkusit u koboldů, sovomedvědů, brouků, zombií, hákovejch ďasů, kamenejch harpií... ??? Mam pokračovat co je asi tak v blízkosti našeho města?

Re: Drobné chyby
Posted: 21:58 28. Feb 2008
by Darien
Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)
Re: Drobné chyby
Posted: 22:13 28. Feb 2008
by Kiri
Darien wrote:Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)
a proc?
Re: Drobné chyby
Posted: 22:48 28. Feb 2008
by Zyga
ja vim o WM u nas, zkus hledat
Re: Drobné chyby
Posted: 23:35 28. Feb 2008
by skarbi
Darien wrote:Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)
Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji??
ToZyga:Díky. Zkusim to. Jak řikam, napadá me jěště jedna věc, ty kasárny, ale ty ještě nejsou dodělaný. Tak možná potom

Každopádně jsi mě povzbudil tvrzenim, že u vás je

Re: Drobné chyby
Posted: 00:11 29. Feb 2008
by Zyga
Vono jestli te ten nas bude chtit ucit taky neni uplne jisty

, navic myslim ze absolvovat tu streku kuly kazdymu vycviku je docela tvrdy
Re: Drobné chyby
Posted: 00:16 29. Feb 2008
by DenGrasse
skarbi wrote:Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji??
slepej? i takový prej existujou
PS: pokud potkáš stříbrného draka, zkus se ho zeptat. určitě to bude taky umět

Re: Drobné chyby
Posted: 10:02 29. Feb 2008
by Krata
heledej všude, i na zvláštních místech a prošmejdi všechny rohy, u nás se zas nemohl najít mnich

a ten byl prý dobře zašitej
Re: Drobné chyby
Posted: 14:07 29. Feb 2008
by Kiri
DenGrasse wrote:skarbi wrote:Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji??
slepej? i takový prej existujou
PS: pokud potkáš stříbrného draka, zkus se ho zeptat. určitě to bude taky umět

Od kdy drak mluvi???