Page 5 of 11

Re: Drobné chyby

Posted: 14:09 28. Feb 2008
by kucik
Budu to testovat.

Re: Drobné chyby

Posted: 14:29 28. Feb 2008
by Sorrow
Jakej si mel nozik?Na stahovani? Na nom je totiz postih...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:22 28. Feb 2008
by Shifter
no prave ze je na nem postih, normalni utok s nim mam +2 a proti zlu +9...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:48 28. Feb 2008
by Krata
Tak prosím o přidání opravovacích truhel do podtemna.. nerad bych aby se mi zničii zbraně na které sem tak dllouho šetřil :wink:

Re: Drobné chyby

Posted: 21:25 28. Feb 2008
by skarbi
Napíšu to sem i když to není zas tak malá chyba,ale zas nepatří mezi ty nehorší :)
Nemůžu NIKDE v Hagolu najít učitele na WM. Jestli jsem hledal blbě a je tam, stačí jenom říct že tam je..Jestli se na něj zapomělo, tak bych byl vděčný :)
Napadají mi už jenom Kasárny Chmurné stráže, který ještě nejsou hotový... :)

Re: Drobné chyby

Posted: 21:36 28. Feb 2008
by Darien
skarbi wrote:Napíšu to sem i když to není zas tak malá chyba,ale zas nepatří mezi ty nehorší :)
Nemůžu NIKDE v Hagolu najít učitele na WM. Jestli jsem hledal blbě a je tam, stačí jenom říct že tam je..Jestli se na něj zapomělo, tak bych byl vděčný :)
Napadají mi už jenom Kasárny Chmurné stráže, který ještě nejsou hotový... :)

Pokud vím, všechna prestižní povolání jsou umístěna úplně jinde než normální povolání, takže hledej někde jinde přes půl mapy..

Re: Drobné chyby

Posted: 21:44 28. Feb 2008
by skarbi
Promiň, ale nikdy jsi nebyl v Podtemnu,co? :) Mam to zkusit u koboldů, sovomedvědů, brouků, zombií, hákovejch ďasů, kamenejch harpií... ??? Mam pokračovat co je asi tak v blízkosti našeho města? :D

Re: Drobné chyby

Posted: 21:58 28. Feb 2008
by Darien
Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)

Re: Drobné chyby

Posted: 22:13 28. Feb 2008
by Kiri
Darien wrote:Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)
a proc?

Re: Drobné chyby

Posted: 22:48 28. Feb 2008
by Zyga
ja vim o WM u nas, zkus hledat

Re: Drobné chyby

Posted: 23:35 28. Feb 2008
by skarbi
Darien wrote:Aha, to je podtemno, hihi, tak to nevím, ale asi tam chlapi zavedli stejnej princip a nebo - ještě lepší bonus, musíš kvůli tomu na povrch a to by bylo teprve sado maso:)
Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji?? :D

ToZyga:Díky. Zkusim to. Jak řikam, napadá me jěště jedna věc, ty kasárny, ale ty ještě nejsou dodělaný. Tak možná potom :) Každopádně jsi mě povzbudil tvrzenim, že u vás je :wink:

Re: Drobné chyby

Posted: 00:11 29. Feb 2008
by Zyga
Vono jestli te ten nas bude chtit ucit taky neni uplne jisty :mrgreen: , navic myslim ze absolvovat tu streku kuly kazdymu vycviku je docela tvrdy

Re: Drobné chyby

Posted: 00:16 29. Feb 2008
by DenGrasse
skarbi wrote:Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji??
slepej? i takový prej existujou :shock:

PS: pokud potkáš stříbrného draka, zkus se ho zeptat. určitě to bude taky umět :mrgreen:

Re: Drobné chyby

Posted: 10:02 29. Feb 2008
by Krata
heledej všude, i na zvláštních místech a prošmejdi všechny rohy, u nás se zas nemohl najít mnich :wink: a ten byl prý dobře zašitej

Re: Drobné chyby

Posted: 14:07 29. Feb 2008
by Kiri
DenGrasse wrote:
skarbi wrote:Logocky kerej ,,pozemšťan,, by chtěl učit duergara v boji??
slepej? i takový prej existujou :shock:

PS: pokud potkáš stříbrného draka, zkus se ho zeptat. určitě to bude taky umět :mrgreen:
Od kdy drak mluvi???