Page 5 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:21 23. Feb 2008
by Jachym
Tento příspěvek není prosím o tom že mi to tu chybí -omlouvám se- je to pouze a jen informace nápad návrh, který ani nijak nezaštiťuji.
Na Thalii by mohl být jakýsi Kovář jemných fines , či Kovář doladění zbraní něco jako customize weapons a popřipadě u něj v dílně by pracoval i rytec písma.
Význam: Po zakoupení dražší zbraně (min železné) by jste mohli , ale nemuseli k němu zajít a on by zbraň vyloženě přizpůsobil vaší osobě. Zbraň by tak mohla získat nějakou výhodu (někde je to +10% damage) ale už by jste jí nemohli nikdy prodat, ale zbraň by v dílně zároveń podepsal rytec (to vše za jeden poplatek)
a tím by mohla být i nějak registrována. V některých hrách toto funguje dost úspěšně. Ta výhoda získaná pro zbraň by mohla být rozličná jakakoliv téměř
, podle výše poplatku.
tato možnost by celkem zvedla různost hry a její schopnost ne linearnosti a možnosti eventualit ve vývoji postavy.
Podepisování zbraní sice funguje na Demoně , ale daleko jednoduššeji než - li jsem popsal - tento popsaný systém tuším ještě v NWN neexistuje.
Nehubujte mne , je to jen nápad a těch není nikdy dost.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:24 23. Feb 2008
by Rejty
Podepisovani veci tu uz bylo, stejne jako predelavani vzhledu, jen se nejak podelal kovar. Urcite se to prida.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:20 23. Feb 2008
by monstera
jiromir wrote:
Arto wrote:Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.
Je to trochu promalklejsi, takze bych to prohnal kraftem, ale ne nejak moc...

před wipem to šlo s žihadlem vos - v kraftu alchymista přidal kopřivy a lahvičku a byl jed....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:16 23. Feb 2008
by Pajule
ale ja videla ve vezi v Ivory taky enjakej lektvar na zbran ..aspon myslim :D a ten se jmenoval omameni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:31 03. Mar 2008
by Sorrow
Mel bych jednu pripominku.Zlatnik v Karathe ma hroznej odkup, horsi jak vetesnici, coz je trochu aspon pro me divny.Jako vyrobce sperku by on mel mit nejvetsi zajem o vykup tech nejlepsich kousku a vehlas sveho remesla.Ted se tam postava ukaze jen kvuli schance pro sperkach.Urcite bych mu teda zvednul ceny vykuponanych veci.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:15 03. Mar 2008
by Shifter
tj, vyplkati se to spis prodavat v zapadlejch kramcich.

Jinak mi chybi neco, cim by paladin mohl hledat zlo/zjistit presvedceni. Neplanujete nejakej takovej nastroj, nebo neco?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:23 03. Mar 2008
by Sorrow
Shifter wrote:tj, vyplkati se to spis prodavat v zapadlejch kramcich.

Jinak mi chybi neco, cim by paladin mohl hledat zlo/zjistit presvedceni. Neplanujete nejakej takovej nastroj, nebo neco?
Myslis jako Drowlampicky? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:36 03. Mar 2008
by steel_martin
Sorrow wrote:Myslis jako Drowlampicky? :D
Myslim, že zjišťovat u drowů přesvědčení je zbytečné :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:41 03. Mar 2008
by Sorrow
steel_martin wrote:
Sorrow wrote:Myslis jako Drowlampicky? :D
Myslim, že zjišťovat u drowů přesvědčení je zbytečné :lol:
Ja spis myslel na to aby do nich v noci nenarazil :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:40 03. Mar 2008
by photter
spíš nějaký koření, aby mi paladinský masíčko nezhořklo v tý černý držce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:24 03. Mar 2008
by Lorelei
Moc mi chybí stará parta kamarádů z Alhambrie :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:39 03. Mar 2008
by Kiri
Lorelei wrote:Moc mi chybí stará parta kamarádů z Alhambrie :(
no mi taky chybi par lidi, na jejich hru tedka je to nekdy zbytecne hroceny a zda se mi ze bejvaj nekteri prichozi dost konfliktni nejen jako postavy. Hromada zazitejch a samozrejmych veci se vytratila :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:40 03. Mar 2008
by Shifter
Lorelei wrote:Moc mi chybí stará parta kamarádů z Alhambrie :(
Me spis nez stara parta chybi otevrenost "nove party". Hraci si vytvorili uzavrene skupinky a jen tak nekoho mezi sebe nepustej. Pak dochazi k tomu co rika Kiri. Setkani bejvaji obcas trochu zvlastni.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:11 03. Mar 2008
by Pivo
Shifter wrote:
Lorelei wrote:Moc mi chybí stará parta kamarádů z Alhambrie :(
Me spis nez stara parta chybi otevrenost "nove party". Hraci si vytvorili uzavrene skupinky a jen tak nekoho mezi sebe nepustej. Pak dochazi k tomu co rika Kiri. Setkani bejvaji obcas trochu zvlastni.
Přesně tak.
P.S. Moje parta je otevřená :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:53 03. Mar 2008
by danielfojt
no me se taky zda ze nekdy je tezke se k nekomu dostat,jse novacek tak to tak vidim,ale zase nas to nuti vic se snazit o RP,aby nas ti starsi hraci prijaly.ale myslim ze to jde ze to funguje,chce se to jen trochu snazit. :D