Page 5 of 329
Posted: 20:43 02. Oct 2007
by LDamian
marii wrote:Hehe tak tohle me pobavilo...dala jsme si odkaz na Thalii,jako ze se mrknu co ej noveho a hodilo me to sem:
http://www.thalie.cz/
Kdo by to cekal, ze provozovani Thalie je tak vynosne, ze se dokonce otevrela vlastni restaurace... To casem bude internetova herna Thalie, prodejna pocitacu Thalie, mozna bude mit Thalie i vlastni benzinovou pumpu se slevama pro hrace.

Blahopreji tvurcum, ze se jim dari vydelavat penize i s takovymto malym, ceskym a free projektem.
(nezapominejte, ze sme v sekci vtipy, tak doufam, ze jsem nikoho moc nenastval)
Posted: 21:48 02. Oct 2007
by igor
LDamian wrote:...
Prosimtě, nevynášej na veřejnost tajný obchodní strategie

Posted: 22:27 02. Oct 2007
by Žorž
A to nevíte, kdo ve skutečnosti vlastní celou tzv. nezávislou divadelní a hereckou scénu v ČR a SR! Takové ceny Thálie jsou velice úspěšný nominační počin, který již svým názvem nabádá k prožití skutečného hereckého zážitku s trochou RP.

Posted: 15:23 06. Oct 2007
by Sylmael
Linux, the source of all evil.

Re: Vtípky
Posted: 13:51 07. Jan 2008
by Pivo
The Inquisition - Warhammer 40,000 Tribute
http://www.youtube.com/watch?v=b91Aq1c4WZA&feature=related
Jedno video z Warhammer 40,000(spíš je to na poslech)
Re: Vtípky
Posted: 15:00 07. Jan 2008
by Shifter
vcera mi kamos poslal na icq vtip o mem "oblibenem" politikovi, tak predavam dal, bohuzel jsem zapomel ulozit, takze uvidime co si mozek zapamatoval
Jede Paroubek na svatbu a jeho ridic si to kali jak blazen.
Kdyz projizdej pres jednu vesnici, vjede do hejna slepic a nekolik jich zabije.
Ridic se zacne hned omlouvat, celej vystrasenej.
Paroubek na to "To je dobry, jsem nejmocnejsi muz tehle planety, ja to zaridim."
Vyleze z auta a jde na statek za majitelem.
Po nekolika minutach vybehne celej uricenej a rve na ridice "Rychle slapej na to!" nacez se za nim riti chlap s vidlema.
Kdyz projizdeji dalsi vesnici ridic srazi pred jednim barakem prase.
"Tak to si podelal, ted si to vyridis sam!" oznami mu Paroubek.
Ridic tedy jde, zaklepe na dvere a vstoupi do domu.
Asi po deseti minutach vyjde, v jedne ruce venec burtu a v druhe demizon slivovice.
Paroubek na nej "Prosime co si jim rekl?"
"Ale nic zvlastniho. Rikam....dobry den, ja jsem ridic pana Paroubka, to prase lezi porazeny na silnici u vas pred domem a je mrtvy"
Re: Vtípky
Posted: 15:01 07. Jan 2008
by Pivo
To je dobrý

Re: Vtípky
Posted: 16:25 07. Jan 2008
by maku
To je starý dobrá evergreen.. za starého režimu se používal na jiného politika (jméno si nevzpomenu) Ale to nic nemění na tom, že je tu hustý

Re: Vtípky
Posted: 21:17 07. Jan 2008
by Sorrow
Takze az se bude znova zenit Topolanek, tak akurat prehodime jmeno...

Re: Vtípky
Posted: 21:43 07. Jan 2008
by monstera
Auto zaparkované u lesa se rytmicky pohybuje a ze vnitř je slyšet:
- Miláčku, to jsem netušila, že ho máš takovýho velkýho
- Omyl děvče, sedíš na řadící páce !
Re: Vtípky
Posted: 18:23 08. Jan 2008
by Pivo
Ruský německý a český generál letí letadlem na koferenci. Letadlo dostane poruchu a padá k zemi. Zjeví se jim ďábel a nabídne jim, že když se mu upíšou tak jim zachrání životy a můžou si vybrat do čeho spadnou. všichni souhlasí.
Vyskočí ruský generál a zařve: Do vodky!
Vyskočí německý generál: Do peřin!
Při vyskakování český generál zakopne a zařve: Do p**e....!
Na ostrově kanibalů ztroskotá Rus, Číňan a Čech.
Příjde za nima šaman a říká: "Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou.
Na týden vás zavřu do chýše se dvěma skleněnými koulemi a když mi s těma koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem."
Za týden příjde šaman do chýše k Rusovi.
Ten sedí v prostřed a nad hlavou se mu ty koule vznášejí.
A šaman řekne: "To jsem viděl, do kotle!"
Tak jde do chýše za Číňanem, ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši a šaman řekne: "To jsem taky viděl, do kotle!"
A tak dojde do chýše k Čechovi, otevře dveře a říká:
"Ty vole, tak to jsem ještě v životě neviděl, ten debil jednu ztratil a druhou rozbil..."
Re: Vtípky
Posted: 01:39 10. Jan 2008
by igor
A tady máme výrok jednoho nejmenovanýho lovce příspěvků na fóru
Kiri: este chvili a predezenu liuka
...
Kiri: tak jako na Rejtyho a Daanriho nemam to bych musel propsat pet klavesnici a travit u fora vsekerej skolni cas abych je nekdy dohnal...a taky mit toho tolik o cem psat
Kiri: psat blbosti donekonecna nejde

Re: Vtípky
Posted: 01:44 10. Jan 2008
by Kiri
No ty si taky talent....hlavne ze misto A- tam je kiri:

Pozdrav z Japonska
Posted: 09:26 10. Jan 2008
by Lord_Berserk
Re:
Posted: 21:20 10. Jan 2008
by monstera
co je ? normální náborovej klip pro US NAVY ! - nechceš se prihlásit ?