Page 5 of 329

Posted: 20:43 02. Oct 2007
by LDamian
marii wrote:Hehe tak tohle me pobavilo...dala jsme si odkaz na Thalii,jako ze se mrknu co ej noveho a hodilo me to sem: http://www.thalie.cz/
Kdo by to cekal, ze provozovani Thalie je tak vynosne, ze se dokonce otevrela vlastni restaurace... To casem bude internetova herna Thalie, prodejna pocitacu Thalie, mozna bude mit Thalie i vlastni benzinovou pumpu se slevama pro hrace. :lol: Blahopreji tvurcum, ze se jim dari vydelavat penize i s takovymto malym, ceskym a free projektem. :) :)



(nezapominejte, ze sme v sekci vtipy, tak doufam, ze jsem nikoho moc nenastval)

Posted: 21:48 02. Oct 2007
by igor
LDamian wrote:...
Prosimtě, nevynášej na veřejnost tajný obchodní strategie ;) :D

Posted: 22:27 02. Oct 2007
by Žorž
A to nevíte, kdo ve skutečnosti vlastní celou tzv. nezávislou divadelní a hereckou scénu v ČR a SR! Takové ceny Thálie jsou velice úspěšný nominační počin, který již svým názvem nabádá k prožití skutečného hereckého zážitku s trochou RP. ;)

Posted: 15:23 06. Oct 2007
by Sylmael
Linux, the source of all evil. :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:51 07. Jan 2008
by Pivo
The Inquisition - Warhammer 40,000 Tribute

http://www.youtube.com/watch?v=b91Aq1c4WZA&feature=related


Jedno video z Warhammer 40,000(spíš je to na poslech)

Re: Vtípky

Posted: 15:00 07. Jan 2008
by Shifter
vcera mi kamos poslal na icq vtip o mem "oblibenem" politikovi, tak predavam dal, bohuzel jsem zapomel ulozit, takze uvidime co si mozek zapamatoval :twisted:

Jede Paroubek na svatbu a jeho ridic si to kali jak blazen.
Kdyz projizdej pres jednu vesnici, vjede do hejna slepic a nekolik jich zabije.
Ridic se zacne hned omlouvat, celej vystrasenej.
Paroubek na to "To je dobry, jsem nejmocnejsi muz tehle planety, ja to zaridim."
Vyleze z auta a jde na statek za majitelem.
Po nekolika minutach vybehne celej uricenej a rve na ridice "Rychle slapej na to!" nacez se za nim riti chlap s vidlema.
Kdyz projizdeji dalsi vesnici ridic srazi pred jednim barakem prase.
"Tak to si podelal, ted si to vyridis sam!" oznami mu Paroubek.
Ridic tedy jde, zaklepe na dvere a vstoupi do domu.
Asi po deseti minutach vyjde, v jedne ruce venec burtu a v druhe demizon slivovice.
Paroubek na nej "Prosime co si jim rekl?"
"Ale nic zvlastniho. Rikam....dobry den, ja jsem ridic pana Paroubka, to prase lezi porazeny na silnici u vas pred domem a je mrtvy"

Re: Vtípky

Posted: 15:01 07. Jan 2008
by Pivo
To je dobrý :lol:

Re: Vtípky

Posted: 16:25 07. Jan 2008
by maku
To je starý dobrá evergreen.. za starého režimu se používal na jiného politika (jméno si nevzpomenu) Ale to nic nemění na tom, že je tu hustý :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 21:17 07. Jan 2008
by Sorrow
Takze az se bude znova zenit Topolanek, tak akurat prehodime jmeno... :lol:

Re: Vtípky

Posted: 21:43 07. Jan 2008
by monstera
Auto zaparkované u lesa se rytmicky pohybuje a ze vnitř je slyšet:
- Miláčku, to jsem netušila, že ho máš takovýho velkýho
- Omyl děvče, sedíš na řadící páce !

Re: Vtípky

Posted: 18:23 08. Jan 2008
by Pivo
Ruský německý a český generál letí letadlem na koferenci. Letadlo dostane poruchu a padá k zemi. Zjeví se jim ďábel a nabídne jim, že když se mu upíšou tak jim zachrání životy a můžou si vybrat do čeho spadnou. všichni souhlasí.
Vyskočí ruský generál a zařve: Do vodky!
Vyskočí německý generál: Do peřin!
Při vyskakování český generál zakopne a zařve: Do p**e....!

Na ostrově kanibalů ztroskotá Rus, Číňan a Čech.
Příjde za nima šaman a říká: "Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou.
Na týden vás zavřu do chýše se dvěma skleněnými koulemi a když mi s těma koulema ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem."
Za týden příjde šaman do chýše k Rusovi.
Ten sedí v prostřed a nad hlavou se mu ty koule vznášejí.
A šaman řekne: "To jsem viděl, do kotle!"
Tak jde do chýše za Číňanem, ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši a šaman řekne: "To jsem taky viděl, do kotle!"
A tak dojde do chýše k Čechovi, otevře dveře a říká:
"Ty vole, tak to jsem ještě v životě neviděl, ten debil jednu ztratil a druhou rozbil..."

Re: Vtípky

Posted: 01:39 10. Jan 2008
by igor
A tady máme výrok jednoho nejmenovanýho lovce příspěvků na fóru
Kiri: este chvili a predezenu liuka
...
Kiri: tak jako na Rejtyho a Daanriho nemam to bych musel propsat pet klavesnici a travit u fora vsekerej skolni cas abych je nekdy dohnal...a taky mit toho tolik o cem psat
Kiri: psat blbosti donekonecna nejde
:lol:

Re: Vtípky

Posted: 01:44 10. Jan 2008
by Kiri
No ty si taky talent....hlavne ze misto A- tam je kiri: :roll:

Pozdrav z Japonska

Posted: 09:26 10. Jan 2008
by Lord_Berserk

Re:

Posted: 21:20 10. Jan 2008
by monstera
Theo wrote:LOL :lol: :lol: :lol:
co je ? normální náborovej klip pro US NAVY ! - nechceš se prihlásit ?