Page 5 of 8
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:Theogil I wrote:večeři
*olízne se* no když přijedete půl hodiny před srazem tak bych taky moh něco narychlo nastudovat

Doufam že nechcete přijet už někdy po poledni

abyste nepotkali nacisticke kamarady

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město

Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel...

Nejste vy náhodou nějaká uzavřená komunita co si zbrušuje zoubky do špiček a na motorku místo helmy používají lebku jiného humanoidního druhu?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:30 25. Feb 2008
by Rejty
Lord_Berserk wrote:abyste nepotkali nacisticke kamarady

Jo, to tak! Vas budu vodit po Plzni a jeste dostanem do huby.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:30 25. Feb 2008
by Sorrow
Theogil I wrote:Sorrow wrote:photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město

Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel...

Nejste vy náhodou nějaká uzavřená komunita co si zbrušuje zoubky do špiček a na motorku místo helmy používají lebku jiného humanoidního druhu?

Ano a je to venku, a nejradsi mame lebky prazaku

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:31 25. Feb 2008
by Theogil I
Jo tak nějak bych to viděl ... kolem 14:00 dle cesty, ale to záleží na domluvě + ubytování a následné zkoumání tajů Plzeňských uliček a náměstí.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:33 25. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:
Ano a je to venku, a nejradsi mame lebky prazaku

To je počítám celonárodní sympatie.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:37 25. Feb 2008
by Sorrow
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:54 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Pro odvazny tu mam
Plan Bitvy
Aktualni planek to sice neni, ale misto toho Zidovskyho shromazdeni se muze postavit Rejty s Theogilem a mavat pruvodu

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:57 25. Feb 2008
by igor
Bych jim uspořádal sbírku, kam by si posílali peníze za který by se jim postavil jejich vlastní koncentrák a tam by si mohli užívat dosytosti toho co tak vyznávaj.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:23 25. Feb 2008
by Aznar
no uprimne, sobotni odpoledne asi nebude idealni dobou pro nejaky prochazky po plzni... vetsina toho, co by tu bylo k videni, je v centru a tam bych se radsi moc nemotal

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:31 25. Feb 2008
by hrusi
Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:39 25. Feb 2008
by Aznar
hrusi wrote:Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho...

porad mas cas si to rozmyslet, tym zatim nezverejnil nejzasadnejsi info, a to ze v dobe srazu server nepobezi

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:45 25. Feb 2008
by Phantorris
Aznar wrote:no uprimne, sobotni odpoledne asi nebude idealni dobou pro nejaky prochazky po plzni... vetsina toho, co by tu bylo k videni, je v centru a tam bych se radsi moc nemotal

Aby ste si nakonec nejlíp ze všeho neprohlídly plzeňskou pohotovost

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:49 25. Feb 2008
by hrusi
Aznar wrote:hrusi wrote:Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho...

porad mas cas si to rozmyslet, tym zatim nezverejnil nejzasadnejsi info, a to ze v dobe srazu server nepobezi

Co?! No to mi snad nemůžou udělat...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:52 25. Feb 2008
by igor
Phantorris wrote:Aby ste si nakonec nejlíp ze všeho neprohlídly plzeňskou pohotovost

No doufam že obsluha v hospodě bude pohotová dost
