Page 5 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:
Theogil I wrote:večeři
*olízne se* no když přijedete půl hodiny před srazem tak bych taky moh něco narychlo nastudovat :D Doufam že nechcete přijet už někdy po poledni :)
abyste nepotkali nacisticke kamarady :twisted:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:
photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:
Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel... :twisted:
Nejste vy náhodou nějaká uzavřená komunita co si zbrušuje zoubky do špiček a na motorku místo helmy používají lebku jiného humanoidního druhu? :shock:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:30 25. Feb 2008
by Rejty
Lord_Berserk wrote:abyste nepotkali nacisticke kamarady :twisted:
Jo, to tak! Vas budu vodit po Plzni a jeste dostanem do huby. :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:30 25. Feb 2008
by Sorrow
Theogil I wrote:
Sorrow wrote:
photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:
Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel... :twisted:
Nejste vy náhodou nějaká uzavřená komunita co si zbrušuje zoubky do špiček a na motorku místo helmy používají lebku jiného humanoidního druhu? :shock:
Ano a je to venku, a nejradsi mame lebky prazaku :twisted:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:31 25. Feb 2008
by Theogil I
Jo tak nějak bych to viděl ... kolem 14:00 dle cesty, ale to záleží na domluvě + ubytování a následné zkoumání tajů Plzeňských uliček a náměstí.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:33 25. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote: Ano a je to venku, a nejradsi mame lebky prazaku :twisted:
To je počítám celonárodní sympatie. :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:37 25. Feb 2008
by Sorrow
:lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:54 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
Pro odvazny tu mam Plan Bitvy :twisted:

Aktualni planek to sice neni, ale misto toho Zidovskyho shromazdeni se muze postavit Rejty s Theogilem a mavat pruvodu :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:57 25. Feb 2008
by igor
Bych jim uspořádal sbírku, kam by si posílali peníze za který by se jim postavil jejich vlastní koncentrák a tam by si mohli užívat dosytosti toho co tak vyznávaj.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:23 25. Feb 2008
by Aznar
no uprimne, sobotni odpoledne asi nebude idealni dobou pro nejaky prochazky po plzni... vetsina toho, co by tu bylo k videni, je v centru a tam bych se radsi moc nemotal :?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:31 25. Feb 2008
by hrusi
Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho... :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:39 25. Feb 2008
by Aznar
hrusi wrote:Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho... :lol:
porad mas cas si to rozmyslet, tym zatim nezverejnil nejzasadnejsi info, a to ze v dobe srazu server nepobezi :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:45 25. Feb 2008
by Phantorris
Aznar wrote:no uprimne, sobotni odpoledne asi nebude idealni dobou pro nejaky prochazky po plzni... vetsina toho, co by tu bylo k videni, je v centru a tam bych se radsi moc nemotal :?
Aby ste si nakonec nejlíp ze všeho neprohlídly plzeňskou pohotovost :?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:49 25. Feb 2008
by hrusi
Aznar wrote:
hrusi wrote:Je mi líto, ale na sraz se nechystam ještě tu nehraju tak dlouho... :lol:
porad mas cas si to rozmyslet, tym zatim nezverejnil nejzasadnejsi info, a to ze v dobe srazu server nepobezi :mrgreen:
Co?! No to mi snad nemůžou udělat... :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:52 25. Feb 2008
by igor
Phantorris wrote:Aby ste si nakonec nejlíp ze všeho neprohlídly plzeňskou pohotovost :?
No doufam že obsluha v hospodě bude pohotová dost ;-)