[quote="photter"]nj, klerici a prskavky, věčnej problém NWN
vono je to taky nedostatkem hráčů a absencí burzy polotovarů, když chceš řemeslo dělat kloudně, potřebuješ vstupy z jinejch řemesel...chvilku se vyptáváš a sháníš a pak přijdeš na to, že jednodušší je urobiť si sam...tak uděláš a zjistíš, že potřebuješ zase další věci a už v tom lítáš
A už je ta debata zase tady ! Začalo to, kdy někomu vadilo, že Lucie umí skoro všecko - a tak se narodila zaklinačka Ranunkula, aby dokázala, že prakavka dokáže to samý - a už se k tomu blíží - která taky mává krumpáčem, taví, ková, šije, tesá, atd. Není to o tom, že někdo nemůže, je to o tom, že někdo nechce !
Při počtu hráčů, kteří tu jsou , je snad jediné řešení ten vendor, který by vykupoval a dále prodával suroviny a polotovary - protože i když se Ran snaží nakupovat co je možné , bez vlastní činnosti ve všechb oborech by se daleko nedostala.
Za nelogičnost je možno považovat, že pro získání některých surovin musí být příslušný řemeslník také rváčem na výši. Proč jemný zlatník a klenotník, aby získal najzákladnější potřebu pro svůj obor - součást leštícího oleje - musí vymlátit jeskyni medvědů ...? A rudy kamenů nakopat - to je vymlátit další dungeony....
Ranunkula Acera a Lucie Exos.