Page 5 of 5

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 14:15 06. Mar 2008
by DenGrasse
Zyga wrote:Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi
o to přece vůbec nejde... nikdo nepožaduje tuny ničeho. a craft bude určitě prima, ale ne všichni chtěj craftit... jsou postavy kterejm práce smrdí a co maj dělat ty ? nějaký jiný možnosti se prostě hodí.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 14:54 06. Mar 2008
by Teesha
DenGrasse wrote:
Zyga wrote:Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi
o to přece vůbec nejde... nikdo nepožaduje tuny ničeho. a craft bude určitě prima, ale ne všichni chtěj craftit... jsou postavy kterejm práce smrdí a co maj dělat ty ? nějaký jiný možnosti se prostě hodí.
každý smrad rozežene vhodně použitý bič..... :twisted: to pak i práce voní jako Černá růže.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 14:57 06. Mar 2008
by DenGrasse
Teesha wrote:každý smrad rozežene vhodně použitý bič..... :twisted: to pak i práce voní jako Černá růže.
no nevim, některý flákači sou tak líný že nebudou chtít ani držet bič... :twisted:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 15:02 06. Mar 2008
by Arto
A ti co budou craftit, nebudou dělat nic jinýho...

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 15:04 06. Mar 2008
by DenGrasse
Arto wrote:A ti co budou craftit, nebudou dělat nic jinýho...
:!: třetí strana mince...

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 18:35 06. Mar 2008
by Daanri
Veci na vydelek se pridavaji postupne, najskor sa prida craft a pak aj dalsie veci, ktore umoznia prijem postav, len treba vyckat a byt trpezlivy. Na vsetkom sa usilovne pracuje.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 23:34 13. Mar 2008
by OneHeart
Celé podtemno potřebuje překontrolovat spawn bestií. Bestie jsou z mě nopochopitelného důvodu tak blízko přechodům, že než se stihnou postavy naloadovat, tak už je hlodaj (...a v 95%případů zabijou)
Do tý doby odmítám prozkoumávat nové lokace, protože kvůi téhle fatální chybě se to rovná jisté smrti :x

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 23:43 13. Mar 2008
by Zyga
Mozna mrknout i na casovani spawnu, nekde se obnovuje podezrele rychle :( coz je docela ultimatni pro ty postavy ktery cirou nahodou prezili bestie hned u prechodu

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 23:59 13. Mar 2008
by photter
na podtemnu bych změnil všecko a taky to udělám
podtemno je v podstatě nehratelný, parta postav lvl 9-15 může chodit dokola po lokacích, kde dostává po 1 xp nebo kdekoli jinde chcipnout
prosím zastavit všecky práce na podtemnu, udělám napřed důkladnou revizi stávajícího, výběr co může zůstat a náhradu neudržitelnýho
daanri, kdyby se ti povedlo pohnou s tou mapou, prosim prosim :roll:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 00:04 14. Mar 2008
by Lord_Berserk
taky bych ho predelal... at ty chudaci dole muzou prozkoumavat protoze ja uz se nane fakt tesim :mrgreen:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:56 14. Mar 2008
by Sorrow
Ha ha a uz je to tady a to bylo ze zacatku trefovani od podzemaku do pozemstanu :D
Ale stejne se mi to nezda, vzhledem vasim ECLkam ze tam nejde expit :wink:
ps:kdo chce vic, chce po case jeste vic...

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 07:40 14. Mar 2008
by Krata
Jo máme ECL a s tim se počítá.. ale když někam jdem 2 hodiny a najdem jen hromadu potvor a to samí absolovat zas zpátky.. moc daleko se asi neprojdem

Co takhle nějakou dopravu? nebo tajný tuneli nebo tak něco.. povrchčani můžou beztrestně chodit tam a sem a podtemnan se všude musí probojovat a málo kdy to sám zvládne

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 10:28 14. Mar 2008
by DenGrasse
Krata wrote:Co takhle nějakou dopravu? nebo tajný tuneli nebo tak něco.. povrchčani můžou beztrestně chodit tam a sem a podtemnan se všude musí probojovat a málo kdy to sám zvládne
tajné tunely má stříbrný drak nejraději..... :mrgreen:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 16:25 17. Mar 2008
by skarbi
Včera nám bylo řečeno, že prej by duergaři měli mít svý DMko. Týkalo se to vstupu do klanu a tohle nám bylo sděleno. Tak se jenom chci zeptat jak to teda je :)