Page 5 of 7
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:09 26. Jun 2010
by KaTo
7) Tři grácie a nepozvaná sudička *censored*:

Ani nechtějte vědet, jak jsme tohle sousoší komentovali!
9) Závěrečné hromadné foto všech co se zůčastnili výpravy (kromě pana "Nefoťtemě´radějivyfotímvás"

a pana "Užmusímdomů"

)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:17 26. Jun 2010
by jogobelo
parání zoofilní výlet...díky:) Drowí průvodce si zasloží pochvalu za čtení z mapy:D
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 00:01 27. Jun 2010
by sendys
PF ! vedl jak uplnej novic! fujj

jeidne kam miril bylo stanek s pivem.... a na me je cenzura ! jak si to dovolujete *dela brajgl* cccccc
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 00:24 27. Jun 2010
by Firefox_
jo. Bylo to pěkné
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 01:00 27. Jun 2010
by Luelle
ano ano ano dkěuji za epické zážitky!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 13:28 30. Jun 2010
by efu_redo
DNESKA SE JDE DO HOSPŮDKY NA VYŠEHRAD. NA HRADBY, TAKŽE KDO SE CHCE PŘIDAT, JE URČITĚ VÍTÁN! ÚČAST VŠECH POVINNÁ. BUDE SE ŘEŠIT LUELLIN VÝSTŘIH!!!

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 15:43 30. Jun 2010
by Bahnak
a zrovna dnes musím být ve hře... to je škoda no...
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 18:08 12. Jul 2010
by Luelle
blíží se středa
na vyšehrad jít je třeba
17:00 je ten čas správný
kdo nedorazí má to jasný!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 18:37 12. Jul 2010
by Miell
Zvažuju, že bych dorazila i s kněžkou... ale rozhodující je, kam se vyšplhá rtuť teploměru.

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 20:35 12. Jul 2010
by -darkvision-
ja bych klidne dorazil, ale obavam se ze mezi 6 a 8 budu muset nekam sjet autem, na cely dve hodky, takze bych jedine mohl prijit na chvili pak. Mozna snad, ale to uz tam asi nikdo nebude co?
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 20:42 12. Jul 2010
by KaTo
-darkvision- wrote:ja bych klidne dorazil, ale obavam se ze mezi 6 a 8 budu muset nekam sjet autem, na cely dve hodky, takze bych jedine mohl prijit na chvili pak. Mozna snad, ale to uz tam asi nikdo nebude co?
naopak..to tam zbyde to nejtužší a nejdrsnější jádro (hlavně to svobodné, mladé a neklidné). Staří srabi jako já budou tou dobou u ženy chrupkat v pelíšku.
Takže někdo tam jistě bude.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:04 14. Jul 2010
by venomeq
Skoda moc pozde....kdyby to bylo treba od 15:00 nebyl by problem ale od peti nema smysl na hodinu a pul.Cesta za cloveka mne vyjde 200kc a bus domu me posledni jede v osum hodin...takze asi ne no

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:06 14. Jul 2010
by -darkvision-
Tak ja bohuzel nedorazim, ac bych rad. Ten film sice skoncil uz vcera, ale domaci povinnosti mi nedovoluji byt v Praze (na chalupe musim kopat jezirko). Neznam nic lepsiho v tomhle vedru, fakt

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:09 14. Jul 2010
by etkar
KaTo wrote:-darkvision- wrote:ja bych klidne dorazil, ale obavam se ze mezi 6 a 8 budu muset nekam sjet autem, na cely dve hodky, takze bych jedine mohl prijit na chvili pak. Mozna snad, ale to uz tam asi nikdo nebude co?
naopak..to tam zbyde to nejtužší a nejdrsnější jádro (hlavně to svobodné, mladé a neklidné). Staří srabi jako já budou tou dobou u ženy chrupkat v pelíšku.
Takže někdo tam jistě bude.
chtěl si říct že budeš v doubkově v dílně!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 15:03 14. Jul 2010
by KaTo
etkar wrote:...chtěl si říct že budeš v doubkově v dílně!
Mnoo...ne že by tama postava nestrašila teď "často", ale jestli se pohne nějaký z Q, v kterých je namočená, tak tam "holčička" ROZHODNĚ nebude!
