Page 5 of 5

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 14:51 20. May 2008
by kucik
Kopat rudy jde. Otazka je, jestli se neodstehovali vsichni obchodnici, kteri je vykupovali. Jestli jo, tak se ale stejne brzo nejaci novi zas pristehujou.

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 15:57 20. May 2008
by monstera
melvik wrote:platnerinu sem pozastavil, protoze potrebuju do ni nejaky veci z krejcoviny. Takze ted krejci jeste. Jinak na craftu delam chvillkama :)
Nechci rejpat, ale zdá se mi, že výběr pořadí kraftů je poněkud nelogickej, nenavazuje na to, co další řemeslo potřebuje
Podle mne se mělo začít potravinářstvím, krejčovinou a kožešnictvím, přičemž potřebné ingredience by byly ke koupi. Poté truhlařina, horničina a tavení, drátenictví, pak zbraně a platnéřství, poté alchymie, okouzlování atd.

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 11:26 21. May 2008
by DenGrasse
no já bych chtěl spíš poprosit, esli by se něco neudělalo s xp za vaření lektvarů... v nejhoršim samozřejmě zvádnu uvařit několik stovek jednoduchejch lektvošů z 5% katalyzátoru, ale přijde mi to zbytečný...

navrhoval bych vzorec:
% lektvaru (5-70) + počet účinných látek v ingrediencích (2-10?)
to celé krát 10 děleno levelem alchymisty....

to by mohlo dávat nějaký rozumný výsledky, přičemž plnou cenu by dávalo jen uvaření lektvaru s pozitivním efektem, jen s negativním by bylo za polovinu a bez efektu by bylo za 0.

EDIT: s pozitvním i negativním za polovinu a jen s negativním za čtvrtinu