Page 5 of 5
Re: Dotaz na nejnižší(craft)
Posted: 14:51 20. May 2008
by kucik
Kopat rudy jde. Otazka je, jestli se neodstehovali vsichni obchodnici, kteri je vykupovali. Jestli jo, tak se ale stejne brzo nejaci novi zas pristehujou.
Re: Dotaz na nejnižší(craft)
Posted: 15:57 20. May 2008
by monstera
melvik wrote:platnerinu sem pozastavil, protoze potrebuju do ni nejaky veci z krejcoviny. Takze ted krejci jeste. Jinak na craftu delam chvillkama

Nechci rejpat, ale zdá se mi, že výběr pořadí kraftů je poněkud nelogickej, nenavazuje na to, co další řemeslo potřebuje
Podle mne se mělo začít potravinářstvím, krejčovinou a kožešnictvím, přičemž potřebné ingredience by byly ke koupi. Poté truhlařina, horničina a tavení, drátenictví, pak zbraně a platnéřství, poté alchymie, okouzlování atd.
Re: Dotaz na nejnižší(craft)
Posted: 11:26 21. May 2008
by DenGrasse
no já bych chtěl spíš poprosit, esli by se něco neudělalo s xp za vaření lektvarů... v nejhoršim samozřejmě zvádnu uvařit několik stovek jednoduchejch lektvošů z 5% katalyzátoru, ale přijde mi to zbytečný...
navrhoval bych vzorec:
% lektvaru (5-70) + počet účinných látek v ingrediencích (2-10?)
to celé krát 10 děleno levelem alchymisty....
to by mohlo dávat nějaký rozumný výsledky, přičemž plnou cenu by dávalo jen uvaření lektvaru s pozitivním efektem, jen s negativním by bylo za polovinu a bez efektu by bylo za 0.
EDIT: s pozitvním i negativním za polovinu a jen s negativním za čtvrtinu