Page 5 of 6

Re: zbytečne zabiti

Posted: 13:24 24. Apr 2008
by Theogil I
No já to nezkoušel, ale nemůže to být tím, že ho v podstatě sejmeš na jednu ránu ... jak pasal Berserek kritiky přes 100 teď pravidelně vídám a pro dost postav je to vlastně takový malý devast.

Re: zbytečne zabiti

Posted: 13:34 24. Apr 2008
by DenGrasse
já bych to přepínání zrušil stínový zranění by mělo bejt natvrdo u hole, pěsti a malýho kyje a zbytek natvrdo... už vidim jak kordem někoho stínově zraňuju...

Re: zbytečne zabiti

Posted: 14:52 24. Apr 2008
by photter
zkus jílcem mezi voči :mrgreen:

Re: zbytečne zabiti

Posted: 14:58 24. Apr 2008
by igor
photter wrote:zkus jílcem mezi voči :mrgreen:
Přesně.
2Dengrasse: To jako má mnich jen omračovat??

Re: zbytečne zabiti

Posted: 15:04 24. Apr 2008
by kucik
igor wrote: 2Dengrasse: To jako má mnich jen omračovat??
Heh. Pri predstave, jak mnich uz podesaty umlati nekoho do bezvedomi a ten se mu porad a porad probira..
,, ... Dobry muzi, mate nuz? Zabijte mi ho prosim. Ja...ja proste nemuzu..."

Re: zbytečne zabiti

Posted: 15:13 24. Apr 2008
by igor
kucik wrote:
igor wrote: 2Dengrasse: To jako má mnich jen omračovat??
Heh. Pri predstave, jak mnich uz podesaty umlati nekoho do bezvedomi a ten se mu porad a porad probira..
,, ... Dobry muzi, mate nuz? Zabijte mi ho prosim. Ja...ja proste nemuzu..."
Bych holt škrtil nebo shazoval ze skály :D

Re: zbytečne zabiti

Posted: 16:24 24. Apr 2008
by DenGrasse
photter wrote:zkus jílcem mezi voči
to pak není použití meče s jeho parametry... zkus to někdy, až budeš bojovat proti někomu s mečem, ho praštit hruškou mezi oči.
nezapomeň předtím vyndat jeho čepel ze svého břicha. :mrgreen:

Re: zbytečne zabiti

Posted: 16:25 24. Apr 2008
by DenGrasse
igor wrote:2Dengrasse: To jako má mnich jen omračovat??
, mnich má výjimku, jako ve všem :mrgreen: jeho ruce jsou napuštěny smrtící silou...

Re: zbytečne zabiti

Posted: 16:26 24. Apr 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Heh. Pri predstave, jak mnich uz podesaty umlati nekoho do bezvedomi a ten se mu porad a porad probira..
,, ... Dobry muzi, mate nuz? Zabijte mi ho prosim. Ja...ja proste nemuzu..."
Mnich nemá zakázáno používat zbraně... může si ho v klidu "dokamit".

Re: zbytečne zabiti

Posted: 16:32 24. Apr 2008
by Lord_Berserk
KAZUKO WINS !!! FATALITY - aneb jak Igor odzatkoval hlavu kamou :twisted:

Re: zbytečne zabiti

Posted: 18:04 24. Apr 2008
by danielfojt
jinak bych chtel ze ac me to neomlouva tak do ted jsem netusil ze kdyz ti dam odpor tak to znamena ze me muzes sejmout nebo ja tebe.za tohle se omlouvam ,ac to bude z nit hloupe myslel jsem jen ze jde o to rict koho nemas rad....takze pardon,jinak by me samozdrejme zajimalo jestli je moznost navraceni xp?

Re: zbytečne zabiti

Posted: 18:08 24. Apr 2008
by Krata
DenGrass: víš, že odpovědi můžeš psát i jen do jedný zprávy? :lol:

Re: zbytečne zabiti

Posted: 18:16 24. Apr 2008
by Shifter
DenGrasse wrote: to pak není použití meče s jeho parametry... zkus to někdy, až budeš bojovat proti někomu s mečem, ho praštit hruškou mezi oči.
nezapomeň předtím vyndat jeho čepel ze svého břicha. :mrgreen:
Nerika ti nic rana cepeli na plocho? Pak taky zapoj fantazii, kdyz bys s nekym bojoval v realu a dotycnej by byl ve stavu "temer mrtev", asi by prasteni hruskou mezi oci nebyl az tak velkej problem...

edit:
Nauc se prosim pouzivat funkci EDIT. Takhle za chvili bude v topicu bezne jedna stranka prispevku od jednoho autora :evil:

Re: zbytečne zabiti

Posted: 18:46 24. Apr 2008
by Rejty
To je hloupost. Zapnuti odporu nic neznamena. Je o jen OOC informace a postava nezcervena, kdyz ji nekdo potka... :shock:

O xp si napis nakymu DM.

Re: zbytečne zabiti

Posted: 21:59 24. Apr 2008
by Kiri
ROFL ROFL ROFL ... - asi tak

EDIT: Diky KRato vyborne si prezetoval moje nazory a to i bez moznosti komununikace :D