Page 5 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:45 19. Dec 2009
by Necrooo
Maly mistni ritualek :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:46 19. Dec 2009
by Necrooo
Maly zved. :roll:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:22 22. Dec 2009
by Modrovousice
Earania při seznamování s dětmi a s personálem sirotčince.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:22 22. Dec 2009
by Pajule
Tak jsem prohrábla screeny a našla pár zajímavejch :)

Ivorský dráááček mráček osobně :P
Ivroskej_dráček.jpg
Přijetí Jauniny kněžky Amárië F´ane Indil k paní baronce , aneb i nails umí bejt tvrdý stařík :D
Ami.Přijetí.jpg
Zajímavej screen z arény...
aréna.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:29 22. Dec 2009
by Pajule
ááá pokračujeme :D

výpravička myslim ,že někde v bažinách...Elvin,Ami(F´ane) , Val´Doren , Grombó stará parta prostě :D
vyparvička.jpg
kterak Mia s Šermínou k baronci šly (přijetí do služeb)
Mia_šermína.jpg
Chudák Ami kope až má ztuhlé záda a jakejsi půlork v klidu vyčkává
Ami_kope.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:31 22. Dec 2009
by Pajule
armádní velice smutná akce , úmrtí draka Ossirianda :cry:
umrtí_Ossiriand.jpg
půvab zelených vršků s okřídlenou elficí Alleyou Alvander
půvab_vršků.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:36 22. Dec 2009
by Pajule
Ami osobní knežka paní baronky Dogany vyhladila jeskyni zlobrů a nyní tam vládne ona!
princeznička.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:47 23. Dec 2009
by Esuliams
Místo jako stvořené pro Sharu

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 23:32 23. Dec 2009
by Freddy
S Ochrankou na veřejnosti mezi prostým lidem .

:P

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:46 24. Dec 2009
by -RoF-
Stromeček u Aglimitýýý...ten bordel sem neudělaly mýý to tooo samoo nějaáák že joo Rainoo

Díkas pěkně hehe

Draci pohreb

Posted: 02:41 02. Jan 2010
by Necrooo
Draci pohreb cast 1

Draci pohreb

Posted: 02:43 02. Jan 2010
by Necrooo
Draci pohreb cast 2 - setkani

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 14:15 02. Jan 2010
by Esuliams
Snadné vítězství, velká moc, ohromující krása a ... sladká odměna.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:10 09. Jan 2010
by Lord_Berserk
Socha.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 20:47 09. Jan 2010
by Esuliams
Shařin nový oblíbenec...