Page 5 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:03 18. Mar 2010
by Pajule
ale né on se nemenuje te poník andílek..ale Tlouštík!
Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:06 18. Mar 2010
by Esuliams
Agrila je andílek a kdo tomu nevěří, ať se u ní staví hehe

Poník je Tlouštík a je..nepřehlídnutelnej

Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:54 18. Mar 2010
by maku
// NESPAMUJTE IC FORUM. Jděte si do sekce "spam".
Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:38 20. Mar 2010
by Czech_Luthor
A pak, že není technicky možné střílet ze vzduchu.
Smrtonostná zbraň Fallion! Vzduch-Země!
Re: Galerie - srandičky
Posted: 21:41 20. Mar 2010
by Sobik
Na sever od karathy bývají mývalové velmi drsní. Zvlášť se vzteklinou.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 07:27 02. May 2010
by Esuliams
Agrila a sedm trpaslíků aneb noční můra všech elfů a tieflingů
(a nejen jich)
Re: Galerie - srandičky
Posted: 09:48 02. May 2010
by efu_redo
Esuliams wrote:..
To má být parodie na sněhurku?
Zrcadlo zrcadlo, kdože je na světě nechlupatější... no přece Agrila

Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:39 03. May 2010
by Tretas
Sobíku?

Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:47 03. May 2010
by KaTo
Tretas wrote:Sobíku?

Kdybyste vy trpaslíci byli co k čemu, najmete elfí hraničáře a oni vám tu přebytečnou koninu dopraví klidně až na kraj světa

(nebo do nejbližší díry, bo kde by trpoši žijete).
Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:37 03. May 2010
by Sobik
KaTo wrote:Tretas wrote:Sobíku?

Kdybyste vy trpaslíci byli co k čemu, najmete elfí hraničáře a oni vám tu přebytečnou koninu dopraví klidně až na kraj světa

(nebo do nejbližší díry, bo kde by trpoši žijete).
Spíš bysme udělali koninu z těch elfů...

Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:38 03. May 2010
by Tretas
Teď si mu to natřel.

Ale bál bych se že si probodnem jazyky...o ty uši

Re: Galerie - srandičky
Posted: 17:04 07. May 2010
by Esuliams
Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:31 07. May 2010
by Sveneld
skorem hákáč

Re: Galerie - srandičky
Posted: 10:14 09. May 2010
by -RoF-
V ivoře se ted najímaly nové posily jo?

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:18 17. May 2010
by Esuliams
Začátky jsou velice těžké...aneb trpaslíko-gnomové snažení