Page 5 of 7
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:48 02. Apr 2012
by Pajule
JE to systémová věta, ale budiž:
,,DOŠLA MUNICE" argh

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:51 02. Apr 2012
by KaTo
Pajule wrote:neni to věta...,,DOŠLA MUNICE".
"Došla munice" ale věta je a to - oznamovací. Podnět "munice", přísudek "došla".

P.S.
Taky je to trestuhodná nedbalost zásobovače

.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:52 02. Apr 2012
by -Tyr-
...Kdesi v doupěti stingerů..
"Zkusíme ho nalákat?"
posledni slovo před smrtí bylo "Slovo víry"

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 15:53 02. Apr 2012
by Pajule
KaTo wrote:Pajule wrote:neni to věta...,,DOŠLA MUNICE".
"Došla munice" ale věta je a to - oznamovací. Podnět "munice", přísudek "došla".

P.S.
Taky je to trestuhodná nedbalost zásobovače

.

no, ale je to systémová věta/hláška..tak to bylo myšleno, jen blbě popsáno..

a ono když seš na epic výpravě a mam naházený šípy dopředu..tak se občas stane že dojdou

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:22 09. May 2012
by karolina
trpoš na 9. lvlu: "Je tam lich, no co zkusíme to"
Lich: "Prst smrti"
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:46 09. May 2012
by Paulus
V jeskyni u stingerů:
Berian Hall: Nakouzlím asi až v dalším patře ne?
Paul Hall: Samozřejmě sestřičko. Tady to zvládneme je tu jen jeden mág.
*ve chvíli kdy na mága naběhnou a mág si jich všimne tak projdou zpomalovací pastí. Mág se stačí nakouzlit a ještě je usmažit elektřinou*
No byl jen jeden ale stejně loading podsvětí. Udělat sebemenší chybu nebo něco podcenit na TH se naprosto nevyplácí

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:58 09. May 2012
by Czepulda
To mi připomnělo zážitek z Alasijských hor:
A: Chudák tygr, je zavřenej, pustíme ho...
B: To se mi nezdá jak dobrý nápad...
A: Ale kušuj, však jsem ho osovobodil, nic mi neudělá! *otvírá bránu*
B: *nese tělo do Ivory*
či také:
A: *vrátí se udýchaný z jeskyně* Puldračice! Ale neviděla mě
B: Jsi si jistý? *pije lektvar TS a vidí puldračici castící implozi vedle nich*
A: Stoprocentně, jsem přeci mist stínů!
O jeden loading později v podsvětí:
A: Mrcha jedna
B: Mistr stínů....hm
Další zážitek:
A: Našel jsem dračí doupě, je to tak tři dny zpátky. Půjdeme se tam podívat?
B: Proč ne...
*po nalezení dračího doupěte jsme hrdině naběhli na draka a zemřeli, po následném vzkříšení přes ďábla stojíme v Ivory:*
A: Co to tu...? Hm, nevadí. Tři dny zpátky jsem našel dračí doupě, půjdeme se podívat..?
B: Proč ne...
//Aneb co způsobí věrohodné zahrání ztráty paměti

Proumíráme se až k prvnímu lvl

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 11:41 09. May 2012
by xxxMajkyxxx
To mi pripomnelo uplne zacatky se Sinae v doprovodu buranske bojovnice hrane Liddou. Devcata se rozhodli navstivit jezevci doupe za Ivorskou farmou...
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky, poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne. *obchazi zahony*
Buranka: Naporcuju ty male jezvce na kousicky! *rozkopne branu*
*Stareho jezevce holky nezvladly a objevili se v u Ivorskeho Thalova kneze*
Buranka: Objevila jsem noru plnou zubatejch potvor, pujdeme se tam podivat
*devcata prochazi pres Ivorskou farmu*
Buranka: *projde pres zahonky a poslape zeleninu*
Sinae: nemela bys tem farmarum slapat do jidla, to neni moc slusne *obchazi zahonky*
Buranka: Naporcuju ty male jezevce na kousicky! *rozkopne branu*
.
.
.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 11:51 09. May 2012
by pavad
Czepulda wrote:...
A: *vrátí se udýchaný z jeskyně* Puldračice! Ale neviděla mě
B: Jsi si jistý? *pije lektvar TS a vidí puldračici castící implozi vedle nich*
A: Stoprocentně, jsem přeci mist stínů!
O jeden loading později v podsvětí:
A: Mrcha jedna
B: Mistr stínů....hm
...
Z jiného serveru a z jiné doby:
A: "Opravdu už nezůstal nikdo z obránců?"
B: *tváří se dotčeně* "Jistě že ne, teď jsem to proběhnul a nikde nikdo!"
C: "Ale mě se zdálo, že jich tam bylo v..."
V tu chvíli se zneviditelnění obránci D, E a F, nakouzlení od obránce G, uvedli: dva černé meče katastrof a ohnivý elementál. Postavy urychleně pijí/kouzlí vidění neviděného, aby si mohly z první řady vychutnat pokračování: dva řetězové blesky# a jednu epickou runu ničení. Na ohořelé, ještě elektrickými výboji sršící těla pro jistotu dopadlo v tomtéž kole kvílení a dva kyselinové mraky...
C (dokončuje větu v mrazivém podsvětí): "...íc."
edit (poznámka v textu):
#: maxované za 120 životů každý

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 02:04 20. May 2012
by Prasokralik
"Je tam sám." Kiri u bosse.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 20:44 19. Jul 2012
by Sobik
"Jednorožec - moh by kuzlit... Srazim ho." Gorok v Černém Lese.

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 21:35 19. Jul 2012
by Derken-
Jedna starší od prastarého urozeného troloka.
"A co když to nepůjde podle plánu paní?"
"Neměj obavy, máš přeci rychlost, utečeš mu"
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:54 23. Jul 2012
by Thuereg
Ani nevim esli to tu už bylo...
Theureg a Elverin v noci ve hvozdu....
T:"jen tři tygrodlaci... dem na ně!"
Elverin a Theureg v očistci: "Blbej nápad."
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:56 23. Jul 2012
by J.F.Payne
Jo, já mám taky jednu z dneška.
"Stůj, Pane, při mě, abych ve tvém jméně očistil toto místo zla!"
Nestál.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:59 23. Jul 2012
by Thuereg
Ještě sem si vzpoměl na jednu moc pěknou větu před smrtí... a v nwn se to vlastně taky muže stát....
"Utíkejwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww..."