Page 5 of 6

Re: První krev

Posted: 13:11 28. May 2008
by Jachym
DenGrasse wrote:odpovídající reakcí IC postavy, která žije v Ivory a nechce sama bojovat s drowy, by byl např.:

- příspěvek na domobranu (jak píše kucik)
- intervence u místního zemana, co že udělá se zvýšením obranyschopnosti
- petice králi, aby poslal do Ivory oddíl královského vojska a scouty, aby našli místo, kudy se drowové vlomili na povrch.

prostě, dá se s tím IC dělat dost věcí...
Určitě se s tím začne IC něco dělat , (ale jáá chci napřed dělááát alespoň šípařinu).
Až se začnou obsazovat domy v Ivory stálými obyvateli tak se možná i začnete samy divit. Zvolí se starosta a velitel domobrany a začne se budovat onačejší obrana - nové brnění pro lučištníky a nové luky z Khel A Hazru od divokých pouštních nájezdníků skládané z nejlepších dřevin Thálie. A bude doma bezpečno. :lol:

Ale teď vážně, trochu si to vše odporuje. Když začínající hráč příjde na Thalii
dostane na výběr ze tří měst a Ivory je tam zatržena a u ní napsáno doporučeno pro začátečníky. No neměli by nováčka hned zabít na třetím či čtvrtém lvlu, to pak vezme rychle roha. V podstatě mě to může být celkem fuk , má postava se dokáže celkem o sebe už postarat.

Re: První krev

Posted: 13:16 28. May 2008
by DenGrasse
Jachym wrote:Ale teď vážně, trochu si to vše odporuje. Když začínající hráč příjde na Thalii, dostane na výběr ze tří měst a Ivory je tam zatržena a u ní napsáno doporučeno pro začátečníky. No neměli by nováčka hned zabít na třetím či čtvrtém lvlu, to pak vezme rychle roha. V podstatě mě to může být celkem fuk , má postava se dokáže celkem o sebe už postarat.
no je pravda že od dob, kdy se tohle nastavení dělalo, uplynulo už trochu vody... ale bylo to míněno myslím tak že v Ivory je největší šance na nějakou RP hru a interakce s ostatními postavami....
no a na tom se nic nezměnilo, jen přibylo postav se kterými lze interakcovat :mrgreen:

Re: První krev

Posted: 13:52 28. May 2008
by photter
to je takový nutný doporučení, já na předwipový začal v poušti, byl sem tam sám jak kůl v plotě a po tejdnu sem to vzdal páč sólo sem tam byl bez šance dokonce si jen vydělat 500 na loď a vypadnout
dneska se tam už možná vyžít dá, nevim ale každej holt neni takovej tvrďák, aby někde 14 dní samotařil jen proto, že blbě vybral startpoint :wink:

Re: První krev

Posted: 17:22 28. May 2008
by Darien
Navrhuji emigraci do Alwarielu, tam určitě drowi nepolezou :P

Re: První krev

Posted: 20:58 28. May 2008
by kaz
Kdyz uz se to tu tak rozjelo :lol: tak jeste muj postoj :wink:
Existence dalsi "zive" frakce dodava hre novy rozmer, diky kteremu vznikne spousta situaci a zapletek, ze to musi hre vic pridat nez uskodit. To ze pri setkani opacnych frakci jde o zivot postavy, a s ni spojenou ztratou(xp + penize) je dobre. Dobre ve smyslu, ze tato mozna ztrata v hracich vyvolava ruzne emoce, (mozna i neco jineho) ktere se pozitivne(v to doufam :wink: ) projevi ve hrani postavy. Nejsem zadny masochista, nebo neco podobneho(nebo podtemnak :mrgreen: ) a ztrata xp me v realu dost boli (hodne me sere), ale pokud vim, ze o neco na cem mi zalezi, (a na xp zalezi kazdemu, protoze je to hodnota casu straveneho ve hre-rikejte si co chcete :roll: ) muzu ztratit, budu se chovat jinak, nez kdybych o to prijit nemohl.

Co se tyce, nejakeho naruseni bezpecneho hrani a pocitu bezpeci, pro nase postavicky, vime(my na povrchu) ze ve dne se nam nic nemuze stat, ze si muzeme delat co chceme. Co se noci tyce, tady muze prijit smrt( prepad, zajeti, otroctvi, muceni....), nekdo se po nocich toula a ohrozuje nas-vzdyt je to prece dobre-tento prvek ve hre nemuze, tak jako jina frakce, zajistit ani DM. A nemyslim si, ze by jen tak bylo nejakym nasilnikum umozneno zlikvidovani dulezitych osad, bez nejake dlouhodobejsi konfrontace (jako treba oblehani, kazdodennich prepadu treba kolem ivory....) , tohle si myslim DM dobre ohlidaji, aby zbytecne nezneprijemnili hru hracum, kteri se radeji vyhrocenym situacim vyhnou. Ale takova vzdalena obava, ze Ivory muze byt napadeno(priklad) prece dodava hre neco vic, a umoznuje dalsi spoustu jednani a hrani postav aby tomuto bylo predejito.

No, jeste sem neco chtel napsat, ale nak me to vypadlo :mrgreen:

Nakonec i za nepratelske postavy hrajou lidi, se kteryma je mozne se domluvit(doufam) a moje jedina zkusenost s CvC ktera skoncila bojem, a ktera dopadla spatne pro mou postavicku, byla kazdopadne dobre RP.
I kdyz od te doby nemam rad Berserkra :twisted: :twisted: :lol:

Re: První krev

Posted: 21:03 28. May 2008
by Lord_Berserk
:mrgreen: tva ruka mi v mym spesl baglu porat hnije

Re: První krev

Posted: 21:33 28. May 2008
by kaz
Lord_Berserk wrote::mrgreen: tva ruka mi v mym spesl baglu porat hnije

:evil: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mrgreen:

Re: První krev

Posted: 22:15 28. May 2008
by Sorrow
Pivo wrote:
Krata wrote:Vy děláte jako kdyby vás od ted měli všichni začít lovit.. pokud třeba podtemno nebude mít důvod tak nezabije, ale nečekej že když se otočíš na útěk před skupinou drowů že ti jen zamáváme.. hold noci se musíte začít bát :)
Po tom co jsem zažil se drowů bát nemusíte!!!To se víc bojím cigánů :D :D :D
A ted ti jeste napise Igor ,,proc tak usuzujes,, :D

Re: První krev

Posted: 22:17 28. May 2008
by igor
Sorrow wrote:
Pivo wrote:
Krata wrote:Vy děláte jako kdyby vás od ted měli všichni začít lovit.. pokud třeba podtemno nebude mít důvod tak nezabije, ale nečekej že když se otočíš na útěk před skupinou drowů že ti jen zamáváme.. hold noci se musíte začít bát :)
Po tom co jsem zažil se drowů bát nemusíte!!!To se víc bojím cigánů :D :D :D
A ted ti jeste napise Igor ,,proc tak usuzujes,, :D
Proč tak usuzuješ?

Re: První krev

Posted: 22:30 28. May 2008
by Sorrow
:wink:

Re: První krev

Posted: 12:14 29. May 2008
by Darien
Ne ne, já si myslím, že za negativní postavy hrajou jen samý sadistický úchylové. Třeba Kucik :mrgreen:

Re: První krev

Posted: 16:38 29. May 2008
by Krata
Takže všichni podtemnáci jsou sadistický úchylově.. nejsem pro OOC ale tovji postavu si vychutnám :twisted:

(joke)

Re: První krev

Posted: 16:47 29. May 2008
by Darien
Krata wrote:Takže všichni podtemnáci jsou sadistický úchylově.. nejsem pro OOC ale tovji postavu si vychutnám :twisted:

(joke)

Úchylnej sadisto...hm.... jinak já osobně proti BDSM nic nemám:) Naopak :P

Re: První krev

Posted: 17:10 29. May 2008
by Krata
Hmm.. to budeš oříšek, ale já si něco najdu :D

Re: První krev

Posted: 08:23 30. May 2008
by Theogil I
Krata wrote:Hmm.. to budeš oříšek, ale já si něco najdu :D
Řekni si Melvikovi ten má jistě oříšků dost. :wink: