Page 5 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:35 05. Jun 2008
by Sorrow
Hacanus wrote:No pratele my uz se nemuzeme dockat i kdyz ja se taky tesil na Plzen ale vypiju vsechno jen kdyz to tece, kourit se tam snad bude a nejenom cigara a pak uz to bude vsem jedno

no nase delegace ze Slovenska urcite poda reprezentativni vykon, tesim se na setkani
Parada ale nejak si neuvedumuju tvuj nick.
Jo a prosim, neberte sebou slovenskou borovicku, jeste ted citim borovou vetev a to i s siskou v krku ktera se mi hrnula druhej den z krku po lemtacce borovicky v Tatrach

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:45 05. Jun 2008
by Daanri
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:31 06. Jun 2008
by Sorrow
Jen bych chtel pripomenout alespon plzenskejm, ze uz je danej termin dopredu a tak aby kazdej prisel na cas a ne jako normalne dve hodiny po zacatku.Je docela trapne sedet u prazdneho stolu pro 20 lidi ve trech a ujistovat cisniky ze vsichni urco dorazi
PS:Take prosim Rejtyho aby se osprchoval alespon tri hodiny predem a ne jako normalne v cas srazu

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:49 06. Jun 2008
by Daanri
No Slovenska vyprava by mala dorazit uz v piatok niekedy v noci, takze tam budem uz celu sobotu sa niekde potulovat po meste a obdivovat krasy mesta. Tak sa mozme vychytat aj skor.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 18:03 06. Jun 2008
by Shifter
Daanri wrote:No Slovenska vyprava by mala dorazit uz v piatok niekedy v noci, takze tam budem uz celu sobotu sa niekde potulovat po meste a obdivovat krasy mesta. Tak sa mozme vychytat aj skor.

Tak proto chtěl Pivas, aby jsme do plzně vyrazili už ráno. No bude to asi zajímavej srázek

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 18:43 06. Jun 2008
by igor
Tyjo... docela mě štve že nemůžu :-/
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 19:12 06. Jun 2008
by pepa48
můžeš..jen je to otázka priorit

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 07:17 08. Jun 2008
by Phantorris
Dobře, dobře, dobře, na 95 % dorazim

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:23 08. Jun 2008
by Zyga
Na jakym datu sme se vlastne dohodli? sem byl ted mimo a vubec nak nevim

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:26 08. Jun 2008
by Jonny
Tusim, ze ten vikend kolem 20.cervna
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:36 08. Jun 2008
by Rejty
Viz prvni prispevek tohohle tematu.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:37 08. Jun 2008
by Zyga
Rejty wrote:Viz prvni prispevek tohohle tematu.

Hmm... asi bych si mel poridit novy voci

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:55 08. Jun 2008
by kucik
Zyga wrote:Hmm... asi bych si mel poridit novy voci

Ja ti pak pomuzu s vymenou. Amaterska chirurgie byla vzdycky moje hobby.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:21 10. Jun 2008
by Erkwinn
Hmm..tak doprava tam by nebyla tak hrozná, horší by to bylo s cestou zpět do Prahy...v noci asi moc vlaků nejede.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:24 10. Jun 2008
by Aznar
rano uz toho jezdi dost, pripadne se necha prespat
