Page 5 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 20:00 25. Jun 2008
by Daanri
To su klasicke moznosti vykupu veci, co myslim, ze nemaju s Q nic spolocne.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 20:06 25. Jun 2008
by nomis_b
Daanri wrote:To su klasicke moznosti vykupu veci, co myslim, ze nemaju s Q nic spolocne.
presne tak. Ty sou tam od staryho vykupu veci z jidelniho craftu pred wipem, ale obcas je v nejakyhc malych vesnickach spojen krcmar s vetesnikem, tak se to nejak nemazalo.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 20:55 25. Jun 2008
by Rejty
Jo, vykupuje nejaky veci podobnym stylem jako vetesnik.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:04 26. Jun 2008
by nomis_b
Phantorris wrote:Zřejmně se jedná o nějakou chybu, ale přesto to píši sem.
Takže, Portan v lokaci Planiny - lovecký tábor na otazku jestly nemá nejakou praci a že bych mu něco sehnal odpoví - cituji:
" rovna potrebuji dodavku materialu. Kdyz mi tedy prineses 16 tak ti za ne zaplatim o pulku vice, nez kterykoliv jiny obchodnik.
Jo Rejty trosku zmenil rozhovory, ktere sem tam mel jenom kvuli zkouseni. Takze je to moje prace. Brzo bude na netu verze, ze pri shaneni se vam dole do vypisu objevi debug info co se vygenerovalo, takze kdyby se vam zase stala nejaka divna vec, treba ze vam to nenapise co po vas chce, tak prosim nahlaste, co hlasilo Debug info.

EDIT: jestli vse bude v poradku, tak prosim to debug info nehlaste :wink:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 16:48 26. Jun 2008
by monstera
Veronika v Ivory chce kopřivy a neumí je koupit !

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:20 26. Jun 2008
by nomis_b
monstera wrote:Veronika v Ivory chce kopřivy a neumí je koupit !
Jo. opraveno snad se to brzo dostane na server. Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek min :wink:

Chybama se clovek uci, tak toho asi budu ted hodne umet :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 09:19 27. Jun 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote: Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek min :
fakt? tak to ses docela vycajchnoval, já bych na to jenom bezmocně koukal :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:50 28. Jun 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:
nomis_b wrote: Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek min :
fakt? tak to ses docela vycajchnoval, já bych na to jenom bezmocně koukal :mrgreen:
NO, jako nebyt kucika tak na to asi jen tak bezmocne koukam. Nektery veci jako ze = neni to stejny jako == a podobne. Ale jde to . Nedavno sem naskriptoval neco hezkyho a hlavne propracovanyho, tak snad se to na serveru ujme :D
To je asi jedinej skript, kterej sem udelal celej sam (i kdyz 30% je prekopirovanejch z tech kucikovych).

Takze urcite se porad mate co tesit na novy a novy veci.. jen prazdniny se rozbihaj a nevim jak moc na to bude casu.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 07:08 30. Jun 2008
by Theogil I
Tak první obchodnické Q jsem zvládl a poděkování patří Nomisovi, vše funguje jak má, alespoň co jsem zatím prošel a testoval. Jen když ta baba začala piskovat, že ji nesu nahnilé ovoce tak jsem ji málem jenu natáhl. :D
Chtěl jsem otestovat i kožky, ale nevím kde je to zvíře co zrovna chtěl tak snad příště.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 07:59 30. Jun 2008
by nomis_b
Theogil I wrote:Jen když ta baba začala piskovat, že ji nesu nahnilé ovoce tak jsem ji málem jenu natáhl. :D
Jo jo, kdo vzpomina na vlakno obchodnicke questy, tak vi, ze si sami hraci vyhadali, ze obchodnici sou spis svin* a ze te spis oberou, nez pridaji. Proto sem tam schvalne tuto moznost dal, muzete plakat jen sami nad sebou, kdyz vam to vyhodi do kose :mrgreen:

Jinak ta sance je dost mala, ale znate ten bioware "nahodny" generator.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:31 30. Jun 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote: si sami hraci vyhadali, ze obchodnici sou spis svin* a ze te spis oberou, nez pridaji. Proto sem tam schvalne tuto moznost dal, muzete plakat jen sami nad sebou, kdyz vam to vyhodi do kose
Jinak ta sance je dost mala, ale znate ten bioware "nahodny" generator.
to tam fakt je? no to je boží :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 09:28 04. Jul 2008
by DenGrasse
lovecký quest - Karatha: zrovna se kolem potuluje magická bestie, když mi přineseš její hlavu, blablabla... je tohle mlhavé určení místa (okolo) a popisu (magická bestie) schválně nebo se jedná o chybu? Dost dobře nevím co si pod tím představit.....

poslíčkovský quest, Karatha: mám tu zásilku do Alwarielu, při včasném doručení obdržíš 224 zlatých....
v přístavu: cesta do Alwarielu: 180 zlatých (zpátky ddto). Je ten quest zamýšlen jako doručení po souši nebo by bylo záhodno poněkud přenastavit ceny v závislosti na cíli doručení?
PS: já vím, že to mám za tu historku s obry, démony, elementálními princi atd, ale co ostatní? :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:10 04. Jul 2008
by Rejty
V lovci odmen musis vedet kde se monstrum naleza (dung), aby si jej mohl jit ulovit.

Odmeny za postu uz by mely byt opraveny.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:09 04. Jul 2008
by DenGrasse
A to mám vědět z nějakého jiného zdroje? A opravdu se něco v okolí jmenuje "magická bestie"? kdyby řekl ulov vůdce minotaurů nebo tak, ale pod magickou bestií si nedovedu představit nic konkrétního..... omlouvám se, ale chcit o jen objasnit.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:49 04. Jul 2008
by Aznar
DenGrasse wrote:A to mám vědět z nějakého jiného zdroje? A opravdu se něco v okolí jmenuje "magická bestie"? kdyby řekl ulov vůdce minotaurů nebo tak, ale pod magickou bestií si nedovedu představit nic konkrétního..... omlouvám se, ale chcit o jen objasnit.
on ti vubec nerekne co mas ulovit, ale jakou trofej mu mas prinest