Re: Připomínka ke questům
Posted: 20:00 25. Jun 2008
To su klasicke moznosti vykupu veci, co myslim, ze nemaju s Q nic spolocne.
presne tak. Ty sou tam od staryho vykupu veci z jidelniho craftu pred wipem, ale obcas je v nejakyhc malych vesnickach spojen krcmar s vetesnikem, tak se to nejak nemazalo.Daanri wrote:To su klasicke moznosti vykupu veci, co myslim, ze nemaju s Q nic spolocne.
Jo Rejty trosku zmenil rozhovory, ktere sem tam mel jenom kvuli zkouseni. Takze je to moje prace. Brzo bude na netu verze, ze pri shaneni se vam dole do vypisu objevi debug info co se vygenerovalo, takze kdyby se vam zase stala nejaka divna vec, treba ze vam to nenapise co po vas chce, tak prosim nahlaste, co hlasilo Debug info.Phantorris wrote:Zřejmně se jedná o nějakou chybu, ale přesto to píši sem.
Takže, Portan v lokaci Planiny - lovecký tábor na otazku jestly nemá nejakou praci a že bych mu něco sehnal odpoví - cituji:
" rovna potrebuji dodavku materialu. Kdyz mi tedy prineses 16 tak ti za ne zaplatim o pulku vice, nez kterykoliv jiny obchodnik.
Jo. opraveno snad se to brzo dostane na server. Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek minmonstera wrote:Veronika v Ivory chce kopřivy a neumí je koupit !
fakt? tak to ses docela vycajchnoval, já bych na to jenom bezmocně koukalnomis_b wrote: Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek min :
NO, jako nebyt kucika tak na to asi jen tak bezmocne koukam. Nektery veci jako ze = neni to stejny jako == a podobne. Ale jde to . Nedavno sem naskriptoval neco hezkyho a hlavne propracovanyho, tak snad se to na serveru ujmeDenGrasse wrote:fakt? tak to ses docela vycajchnoval, já bych na to jenom bezmocně koukalnomis_b wrote: Ono to byl ten muj uplne prvni quest, takze doufam, ze v tech novych je tech chybek min :
Jo jo, kdo vzpomina na vlakno obchodnicke questy, tak vi, ze si sami hraci vyhadali, ze obchodnici sou spis svin* a ze te spis oberou, nez pridaji. Proto sem tam schvalne tuto moznost dal, muzete plakat jen sami nad sebou, kdyz vam to vyhodi do koseTheogil I wrote:Jen když ta baba začala piskovat, že ji nesu nahnilé ovoce tak jsem ji málem jenu natáhl.![]()
to tam fakt je? no to je božínomis_b wrote: si sami hraci vyhadali, ze obchodnici sou spis svin* a ze te spis oberou, nez pridaji. Proto sem tam schvalne tuto moznost dal, muzete plakat jen sami nad sebou, kdyz vam to vyhodi do kose
Jinak ta sance je dost mala, ale znate ten bioware "nahodny" generator.
on ti vubec nerekne co mas ulovit, ale jakou trofej mu mas prinestDenGrasse wrote:A to mám vědět z nějakého jiného zdroje? A opravdu se něco v okolí jmenuje "magická bestie"? kdyby řekl ulov vůdce minotaurů nebo tak, ale pod magickou bestií si nedovedu představit nic konkrétního..... omlouvám se, ale chcit o jen objasnit.