Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Posted: 10:00 13. Jun 2008
ranger už má high AB progress (oprávněně), další zvýšení by šlo zcela nad rámec DnD a asi by z něj udělalo jen buildovací multiclass
rangerův HIPS by správně měl fungovat jen v exteriérech (to by možná ošetřit šlo) a nakonec na 17tým lvlu by si ho možná zasloužil (počítá se samo lvly rangera, ne celkový)
k HIPSu bych přimlouval nza dvě věci:
zktátit penaltu na 6 s - odpovídá to pravidlům na použití once per round, deset vteřin je dost a v NWN2 je to se šesti vteřinama standartně, hrál sem, přišlo mi dobrý
omezit tu penaltu jen na SD - nevim, proč při každým odhidnutí maj tu penaltu i jiný classy, který žádnej HIPS nemaj - pokaždý, když chce zloděj průzkumník něco říct ostatním, musí odhidnout, řekne co chtěl a pak se 10 vteřin stojí, než penalta přejde...dost vopruz
@ nomis & dostupnost věcí - já to chápu, možná si nikdy nehrál ve světě, kde byly věci s +5 do abilit běžně koupitelný ale tohle ořezání JE ta klíčová věc, která prakticky znemožnila hraní multiabilitovejch postav
bohužel na takhle zkurvenejch světech vyrostla celá generace hráčů (i WBček), pro který se to stalo standardem a který nemaj s čím srovnávat
srovnáváš banshee, který prskavka získá při lvlupu zdarma a náhodnou dostupnost věcí za nekřesťanský prachy - jestli je opravdu někde dostupná věc s +4 do ability (já ji zatím neviděl) pak by stejnou (ne)dostupnost měly mít kouzla od 6týho kruhu vejš a to včetně kněžskejch
všimni si, s jakou lehkostí použiješ pro takovou věc pojmenování artefakt ale že by atrefakt mělo bejt i takhle silný kouzlo ti vůbec nepřijde na mysl
lidi, jestli sme jednou připustili frakční svět, nezbejvá nám, než se o co nejlepší balanc mezi classama poprat...bude to šichta a bude to bolet a bude to spousta hádek ale už nejde couvnout (leda zrušit podtemno a nechat to zplyšatět
)
rangerův HIPS by správně měl fungovat jen v exteriérech (to by možná ošetřit šlo) a nakonec na 17tým lvlu by si ho možná zasloužil (počítá se samo lvly rangera, ne celkový)
k HIPSu bych přimlouval nza dvě věci:
zktátit penaltu na 6 s - odpovídá to pravidlům na použití once per round, deset vteřin je dost a v NWN2 je to se šesti vteřinama standartně, hrál sem, přišlo mi dobrý
omezit tu penaltu jen na SD - nevim, proč při každým odhidnutí maj tu penaltu i jiný classy, který žádnej HIPS nemaj - pokaždý, když chce zloděj průzkumník něco říct ostatním, musí odhidnout, řekne co chtěl a pak se 10 vteřin stojí, než penalta přejde...dost vopruz
@ nomis & dostupnost věcí - já to chápu, možná si nikdy nehrál ve světě, kde byly věci s +5 do abilit běžně koupitelný ale tohle ořezání JE ta klíčová věc, která prakticky znemožnila hraní multiabilitovejch postav
bohužel na takhle zkurvenejch světech vyrostla celá generace hráčů (i WBček), pro který se to stalo standardem a který nemaj s čím srovnávat
srovnáváš banshee, který prskavka získá při lvlupu zdarma a náhodnou dostupnost věcí za nekřesťanský prachy - jestli je opravdu někde dostupná věc s +4 do ability (já ji zatím neviděl) pak by stejnou (ne)dostupnost měly mít kouzla od 6týho kruhu vejš a to včetně kněžskejch
všimni si, s jakou lehkostí použiješ pro takovou věc pojmenování artefakt ale že by atrefakt mělo bejt i takhle silný kouzlo ti vůbec nepřijde na mysl
lidi, jestli sme jednou připustili frakční svět, nezbejvá nám, než se o co nejlepší balanc mezi classama poprat...bude to šichta a bude to bolet a bude to spousta hádek ale už nejde couvnout (leda zrušit podtemno a nechat to zplyšatět