Page 5 of 5

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:39 03. Aug 2008
by jaara
melvik wrote:nojo ja dorazil az ted :), az na zniceny nohy, ruky a zada to byla parada :D
a kola :-)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:44 03. Aug 2008
by igor
Jop, sraz super, počasí vyšlo parádně oproti těm předpovědím. Teďka s Melvikem kompletujem fotky tak to asi někdy zejtra dam na net :)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 04:42 04. Aug 2008
by Rejty
Jo, bylo to narocny. :)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 00:06 05. Aug 2008
by igor
Prozatim přidávam neupravený fotky od Melvika a Rejtyho... časem budou i od Rudyho.
Melvik [307MB]
Rejty [33MB]