Page 5 of 7
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:48 16. Sep 2008
by Jonny
No a jaká je teda plánovaná účast?
Z příspěvků mi vychází:
Shifter, Pivas, Phantorris, Kucik, Žorž, DenGrasse, Kráťa, Igor, Pepa48, Lorelei+3 další, Nomis, Lord_Berserk, moje maličkost
Jestli sem nikoho nepřehlíd, tak je to momentálně 17 lidí... Bylo by dobrý, aby se výše jmenovaní včas(co nejdřív) vyjádřili, když by jim to s účastí nevycházelo, případně aby napsal každej, kdo není na seznamu a chtěl by dorazit
edit: Budu to aktualizovat v tomhle příspěvku
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 00:42 17. Sep 2008
by pepa48
pravděpodobně taky dorazim
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 17:20 19. Sep 2008
by nomis_b
Ehm tak sem nejak zjistil, ze Studentaci, se kteryma bych jel za levno nejezdi v pozdni hodiny. A ono zrovna nastupovat v 6 rano na mol do studentaka se mi nejak nezda. Je v Praze jeste nejake volne misto u nekoho na prespani?? Staci podlaha. Spacak si prinesu a v noci se mi spatne nedela
Jestli nesezenu nocleh, tak radsi nepojedu, protoze vyplaznout za ubytovani, ci pripadne v jinem pripade 2x vice za dopravu uz je pro mou studentskou malickost moc penez
+ bych se aspon mohl podivat trosku po praze

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 19:16 19. Sep 2008
by igor
Jestli pojede někdo z Plzně vlakem, třeba Berserk, tak pojedu taky a z hospody půjdu ráno zas na vlak. Sám asi nepojedu.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 07:27 20. Sep 2008
by Shifter
Knajpa je už zamluvená. Cesta tam stála opravdu zato, máme v nohách pěknejch pár kiláčku, každopádně to tam vypadá luxusně, hospoda přesně dle mého gusta!
Zamluvit jsem to musel pro 15 lid, sice je tam místa dost, ale zákazníků ještě víc, takže koukejte dorazit .
U mě žel nebude možné přespat, mladá je doma a byteček je opravdu malej. Leda by jsme se do příští soboty přestěhovali, což není nemožné, máme teď rozjednanej byt, ale asi se ještě nestihneme přestěhovat.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 13:07 20. Sep 2008
by Pivo
Kučík dostává 5 za navigaci a 1 za hospodu.Vypadá to tam dost dobře.Šipky,fotbálek,vlastní muzika co víc si přát.
P.S: Výborný quest Mericu s hospodou díky na tohle do konce života nezapomenu

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 23:29 23. Sep 2008
by Jonny
Tak dobrá zpráva je, že fotbal hraju už v sobotu, čili sice dorazím později(v 8-9), ale bude pitka unlimited

...V kolik se mimochodem začnete v té knajpě scházet?
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 00:59 24. Sep 2008
by Shifter
Jonny wrote:Tak dobrá zpráva je, že fotbal hraju už v sobotu, čili sice dorazím později(v 8-9), ale bude pitka unlimited

...V kolik se mimochodem začnete v té knajpě scházet?
Je to zamluvenéod šesti, takže asi nějak tak. Já zatím nevím v kolik dorazím, ale do šesti to asi určitě stihnu.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 20:58 24. Sep 2008
by Lord_Berserk
ja bohuzel nestiham druhej den mam zapas...
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:14 24. Sep 2008
by igor
Lord_Berserk wrote:ja bohuzel nestiham druhej den mam zapas...
tak já taky ne, nechci jet sám a ráno hledat vožralej vlakáč...
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:32 24. Sep 2008
by Krata
skončili jste pro mě pánové.. už ode mne nikdy ve hře neuvidíte expy

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 22:06 24. Sep 2008
by Pivo
Já jdu určitě.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 09:44 25. Sep 2008
by kucik
Jo, ono je to už tenhle vejkend. Tak to se ukážu.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 10:22 25. Sep 2008
by nomis_b
Tak ja dekuji Pivasovy za vyreseni meho problemu. Ja urcite dojedu. Uz se na to moc tesim. Obzvlaste na pokec s Kucikem o budoucnosti Thalijskeho craftu, protoze na foru sme meli dosti rozdilne nazory.
Kdyby se nekdo chtel zeptat na budoucnost craftu na Thalii , ci mel nejake pripominky k soucasnemu stavu, urite budu hodne nadseny. S Theogilem sme nedavno nad pivem zhodnotili par veci a dost veci jsem pozmenil, takze doufam, ze nekdo bude mit ohledne craftu take par pripominek (a ejenom k nemu

) Bohuzel na velkem letnim srazu sem chybel, tak bohuzel musim o diksuzi zadat ted
P.S: v kolik mam prijet do Prahy?? Od kolikati tam muz unekoho potkat? Vypada to, ze muzu prijet tak od 13, nema nahodou nekdo odpoledne volne, ze by se me ujal? Jinak bych prijel az nekdy k veceru jen na tu hospu
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 10:32 25. Sep 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Jo, ono je to už tenhle vejkend. Tak to se ukážu.
jak tenhle tejden? shifter píše vepředu, že první sobotu v říjnu, což je 4.10... tak kdy to teda je? nějak jsem ztratil nit...