Page 5 of 7

Re: Q

Posted: 17:31 09. Nov 2008
by Neithan1
ako to vyzera s dnesnym Q oo vsecmocne sily vesmiru ? *polozi na oltar kozu a podreze ju*

Re: Q

Posted: 20:00 09. Nov 2008
by Krata
*po podřezání kozy se zjeví on.... Krata*

Ooo poslouchejte mé věrné ovečky, dnešní Q se konat nebude, však věřte, že má moc se k vám opět vrátí, a závěrečné Q se konat bude během příštího týdne, mé zamlžené myšlenky vidí neděli jako nejlepší východisko.

*vezme si kozu a zmizí*

Re: Q

Posted: 12:24 12. Nov 2008
by Neithan1
*mlade kuzle dokope nohama a z otevrene rany na brichu se vyvali streva a krev*

WWQ I. !!!! (world wide quest I.)

Slyste smrtelnici smrtelni, zaverecni epizoda svetoveho Kvé bude odvisilana
dne 16. 11. (NEDELE) v 19:00 hodin GMR +1. Sraz bude v Ivory - stred. Zvan je kazdy kdo umi psat
a kazdy kdo se treba i nezucastnil predslych Q.

Pozor Pozor vyvarujte se prosim stupidnich tellu typu :
kde se mame sejit ? kdy to zacina ?
ci : a nevadi ze sem nebyl na predeslejch Q ? dyt mne tvoje postava ani nezna ! co to delas ...

"a on pomoci hole moudrosti kosil sve nepratele a svate bojovniky sve obdaril nesmrtelnosti"
Krata 2;11

Vydala firma Krata bůh a spol. S.R.O.
P.O. Box 8299, Sharjah, Spojené arabské emiráty

Re: WWQ

Posted: 13:30 12. Nov 2008
by Krata
sem napište všichni kdo tam budete, hlavně jméno postavy at to můžu připravit

Re: WWQ

Posted: 14:38 12. Nov 2008
by DieHardMan
Som úplný nováčik ale rád by som si to vyskúšal ten váš "Kvé" :oops:

*hanblivo sa rozhliada*

V hre som Korben. Dúfam že to stihnem v nedeľu

Re: WWQ

Posted: 14:40 12. Nov 2008
by Anderson I
Kryšpín nenápadný se moc rád zúčastní - pokud mu do toho něco nevleze ;-)

Re: WWQ

Posted: 17:05 12. Nov 2008
by MaSo
Janko ,,Leopardí Spár" nemůže chybět....ale nepočitejte s tim že tam budu nějak moc vykecávat :-D moje postava není zrovna hovorná...ale určitě u toho bude chtít být ;)

Re: WWQ

Posted: 19:46 12. Nov 2008
by Marvin
Mannaz Dotian sa zucasti pochopitelne :D

Re: WWQ

Posted: 19:56 12. Nov 2008
by Prometheus
Ked uz dala do zastavy svoju dusu :cry:
Ja tam budem urcite 8)

Re: WWQ

Posted: 19:59 12. Nov 2008
by fuxxo
Lilinka Wood sa pravdepodobne zucastny ak do toho neco vazneho nevleze... nerad by som sito nechal ujst...

Re: WWQ

Posted: 21:45 12. Nov 2008
by Morendred
Moc se nedivte, kdybych se tam nahodou zastavil. :wink:
Jmeno v podpisu.

Re: WWQ

Posted: 00:21 13. Nov 2008
by zuuzza
Já se psát nebudu, protože bych se ráda zúčastnila ale díky situaci na Thalii nemohu, Joana.

Re: WWQ

Posted: 07:15 13. Nov 2008
by Krata
Jakto že nemůžeš?

Re: WWQ

Posted: 08:51 13. Nov 2008
by Theogil I
Když všichni tak všichni - B&B ... teda pokud po cestě budeme schopný.

Re: WWQ

Posted: 12:28 13. Nov 2008
by Godried
Gotried se pokusi tez dostavit....*zamumla par slov a zmizi*