Page 5 of 11

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 12:31 12. Nov 2008
by Theogil I
Žorž wrote:
Jinak volnější formy...u běžných měšťanek např. "Máš takové zdání, že si budeš v budoucnu muset vyměnit vnitřní spodničku, vnější spodničku, podvlékačky, suknici a plátěnou suknici, kroužkovou košily, plátovou zbroj a teď už jsi se pro.ral skrz." :lol:
Promiň Žorži, ale nemoh jsem si pomoct.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 14:41 12. Nov 2008
by Hacanus
No tak uz vim kdo me ukradl vcera cerstve zakoupeny mec a lecive lektvary a to jeste pocas toho co jsem byl asi 5 minut afk priste mu na potkani useknu kokos muhahahahaha :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 15:34 12. Nov 2008
by George
Krata wrote:Postněte to někdo na EQ forum at se braši taky zasmějou :lol:
*odškrtne si jeden řádek v diáři* ..hotovo *spokojeně se usměje*
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... 5858#55858

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:18 12. Nov 2008
by Phantorris
Abych řekl pravdu, to mi přišlo trochu zbytečný :roll:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:20 12. Nov 2008
by Neithan1
Jop Jop diky Dzordzi.. teraz si na nas uputal pozornost PLAC....Equilibrie je perzistentní fantasy HC RP Neverwinter svět. Perzistentní - tedy s neustálým provozem. Je jedno zdali je ve světě dvacet postav nebo žádná.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:28 12. Nov 2008
by Kaoru
No u nás na Equilibrii to George správně umístil do tématu pro zasmání. Sice se člověk nějak moc nezasmál ale úsměvné tohle téma (nebo spíš OT příspěvky o PLACOSU) opravdu jsou :wink:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:39 12. Nov 2008
by Neithan1
PLACOS je proste nesmrtelna tema

edit : hm

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 16:49 12. Nov 2008
by kokosak
Ste mě celkem zklamali. Na EQ foru kouknu na vodkaz, doufam že se něco zajimavýho dovim, nějakej ten fajn flejm... a nic. K těm systémum... nechápu, jak se k nim může vyjadřovat někdo, kdo je neokusil na vlastní kůži. K systémům na EQ:teplotní je uplně bezva, zvlášť z něj vyplívající nutnost mít více než jedno oblečení. Brnění jsou i v zminích variantách, detekuje se i to když je někdo ve vodě, tak ho šaty po chvíli před zimou přestanou chránit, některé lokace jsou obtížně přístupné nikoli kvuli potvoram/pastem, ale kvuli extrémním teplotám. PLACOSu jsem se upřímně řečeno trochu bál, ale zatím jesem na nic negativního nenarazil. Vyžaduje po hráčích určitý styl hry a pokud někdo jede styl Diablo, tak dostane varování, pomoc... a pokud jede dál, tak dočasný banánek. Musim říct, že i tohle zafungovalo celkem dobře a pár lidí to k RP donutilo. A automatické odhalování prasáren ve stylu "založim N postav, vysaju počáteční vybavení výtěžek naleju na main postavu" považuju taky za plus.

Toš tak.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:10 12. Nov 2008
by kokosak
Jo, ještě bych dodal... jedna část PLACOSu mi původně přišla taky jako hodně špatnej nápad - omezení nárůstu bohatsvtí postavy. Není pro to žádný IC důvod a omezuje to volnost... teoreticky. V praxi jsem se ještě nesetkal s tím, abych dosáhl 50 % limitu. Kromě počátečního ladícího období, kdy stačilo pronajmout si trochu slušnější byt a člověk už měl po limitu bohatství :D

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:11 12. Nov 2008
by Neithan1
kokosak wrote:jedna část PLACOSu mi původně přišla taky jako hodně špatnej nápad - omezení nárůstu bohatsvtí postavy. Není pro to žádný IC důvod a omezuje to volnost... teoreticky. V praxi jsem se ještě nesetkal s tím, abych dosáhl 50 % limitu. Kromě počátečního ladícího období, kdy stačilo pronajmout si trochu slušnější byt a člověk už měl po limitu bohatství :D
a teraz tak aby to pochopili aj ti co tam nehrali, sam sa pokladam za odbornika ohladne PLACOSu tzv. "psychickeho dominatoru" ale o tejto supernadvlade som este nepocul.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:16 12. Nov 2008
by DenGrasse
Phantorris wrote:Abych řekl pravdu, to mi přišlo trochu zbytečný :roll:
souhlasím. co se píše tady na fóru je jedna věc. zatím to byla směs legrace a občas záporně vyhraněný názor. ale upozorňovat na to na fóru EQ bylo zbytečné a zavádějící, protože bez znalosti souvislostí a atmosféry zdejšího fóra se to zvenku snadno jeví jinak než to je myšleno. takže humorný topic se už změnil na EQ ve flame, v němž labir cítí potřebu bránit se proti "útokům" na své dílo a dále se utvrzuje ve svých názorech.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:22 12. Nov 2008
by darmonlor
Georgi Georgi, starého trolla novým kouskům nenaučíš, že? :)

Kokosák vše vystihl celkem dobře, já bych ještě rád poděkoval místním ex Equilibrijským za krásnou diskreditaci svých tvrzení o PLACOSu. Zmíněný restart bodů totiž proběhl po téměř závěrečné kalibraci a každý výsledek před ním (a kvůli pár chybkám krátce potom) se nedá brát vážně.

Myslím že ti z vás, kteří se někdy zabývali nějakým skriptováním, musí uznat že nastavit systém s takovým počtem proměnných aby dokázal něco vypovědět o úrovni RP, zkalibrovat těm proměnným váhy atd… není žádná sranda a bez hromadného testování v cílovém prostředí se neobejde.

V poslední době jsem PLACOS s jednou epizodní postavou hodně pokoušel a ke svému překvapení jsem zvládl jen hodnocení -1, což je ještě bez knihy „Rady pro RP“.

Navíc mám teď možnost sledovat důsledek systémů na nováčka (spolubydlící). Ani s teplotním systémem, ani s PLACOSem nemá žádný problém.

Thalii velice fandím a po tom co jsem si tu něco málo odehrál myslím i mohu mluvit o jejích výhodách (některé jsou nesporné) a nevýhodách (to samé), které má každý server, ale místní jednostranná kritika Equilibrie mě poněkud zaráží.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:25 12. Nov 2008
by Krata
No Georgi... tak tohle sem nečekal :D , sic sem napsal co sem napsal ale nečekal sem že to tam fakt někdo postne :)

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:25 12. Nov 2008
by Neithan1
no neviem co sa ludom z EQ nepaci, ze nerozumia inemu humoru nez tomu ich je vec jedna, ale brat takyto nevinny thread ako utok na cely svet to je vec druha. Myslim ze tu nepadli az tak vyhranene nazory ze by mohli sokovat nezaujatu verejnost a par ludi sa tu EQ celkom zastava.. sledujem "poloflame" na EQ foru a som zvedavy ako sa to vyvynie a ci budu pokracovat v thalijskej stope a vytvora anketu EQ vypnout Y/N.

BAM !

edit // takze som to presiel cele znovu a mimo moje xenofobne narazky na PLACOS (prepac PLACOS :oops: ) a par z mojej strany nepochopitelne vaznych odovodneni fungovania PLACOSu som nenasiel ziadnu skutocnu kritiku.

PS : Hm... žorži, žorži no . Kdyby aspon tvé příspěvky o něčem byli, ale odjakživa jen rýpeš. :mrgreen:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:39 12. Nov 2008
by darmonlor
Neithan1 wrote:no neviem co sa ludom z EQ nepaci, ze nerozumia inemu humoru nez tomu ich je vec jedna, ale brat takyto nevinny thread ako utok na cely svet to je vec druha. Myslim ze tu nepadli az tak vyhranene nazory ze by mohli sokovat nezaujatu verejnost a par ludi sa tu EQ celkom zastava.. sledujem "poloflame" na EQ foru a som zvedavy ako sa to vyvynie a ci budu pokracovat v thalijskej stope a vytvora anketu EQ vypnout Y/N.

BAM !
To víš, na SKYNET nám nikdo sahat nesmí :wink:
Každopádně, velké části tohoto vlákna jsem se také zasmál, zvlášť ztvárnění PLACOSU v Labirově garáži (půjde-li to takhle se systémy dál, bude tak nějak vypadat napájení mainframu na kterém poběží EQ a pár systémů na podporu umělé inteligence světa). Ovšem některé příspěvky vyzněly velice vážně a ublíženě (zejména od našich EX)… Pastnout pak odkaz na EQ už neberu jako humor, ale provokaci.