Page 5 of 5

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:42 23. Nov 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:"nezapomenu" to slovo sa v newspeaku uz nevyskytuje
vzpominame :x

Re: Ucet: Krata

Posted: 10:54 24. Nov 2008
by DenGrasse
Neithan1 wrote:moj ucet bude vymazany, moje postavy budu zmazane, moje zaznamy budu zmazane.. neithan sa stane oficialne zamietnutym odkazom a moja podstata navzdy zanikne v prachu dejin, pretoze ako vravi prax, buducnost ovladaju ti co ovladaju minulost !
anebo tě stihne prokletí PLACatého OcaSu... :mrgreen:

Re: Ucet: Krata

Posted: 22:39 27. Nov 2008
by steel_martin
Mám Kratu rád, proto jsem nedal ano,ale druhou možnost.

Re: Ucet: Krata

Posted: 01:16 28. Nov 2008
by Kiri
steel_martin wrote:Mám Kratu rád, proto jsem nedal ano,ale druhou možnost.
negre, bdues trpet :D :D :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 11:48 28. Nov 2008
by Krata
Tvé náklonosti si vážim steele, ve hře se ti náležitě odmením :twisted: