Re: Ucet: Krata
Posted: 15:42 23. Nov 2008
vzpominameNeithan1 wrote:"nezapomenu" to slovo sa v newspeaku uz nevyskytuje
vzpominameNeithan1 wrote:"nezapomenu" to slovo sa v newspeaku uz nevyskytuje
anebo tě stihne prokletí PLACatého OcaSu...Neithan1 wrote:moj ucet bude vymazany, moje postavy budu zmazane, moje zaznamy budu zmazane.. neithan sa stane oficialne zamietnutym odkazom a moja podstata navzdy zanikne v prachu dejin, pretoze ako vravi prax, buducnost ovladaju ti co ovladaju minulost !
negre, bdues trpetsteel_martin wrote:Mám Kratu rád, proto jsem nedal ano,ale druhou možnost.