Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 15:47 27. Dec 2008
Já se o invent nebojím.Mě je to už fuk jen mě vadí,že musím po městě chodit s plnou vybavou jinak mě někdo obere.Poslední dobou se vyhýbám kontaktu s lidma a mám klidKrata wrote:Já se zlodějem okrádal jednou jedinkrát PC postavu, a to Liu (hráč numero) samozřejmě se to nepovedlo, Liu mě nendřiv málem zabil a když sem se mu vzdal tak on okradl mě.. od té doby sem to nezkoušel
P.S.Dokážu zabít zloděje aniž bych ho viděl!!!Zatím jsem to ještě neudělal(podle mě se jedná o bug)
Bohužel i mě poslední dobou dochází trpělivost.