Page 5 of 5

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 15:47 27. Dec 2008
by Pivo
Krata wrote:Já se zlodějem okrádal jednou jedinkrát PC postavu, a to Liu (hráč numero) samozřejmě se to nepovedlo, Liu mě nendřiv málem zabil a když sem se mu vzdal tak on okradl mě.. od té doby sem to nezkoušel :)
Já se o invent nebojím.Mě je to už fuk jen mě vadí,že musím po městě chodit s plnou vybavou jinak mě někdo obere.Poslední dobou se vyhýbám kontaktu s lidma a mám klid :D

P.S.Dokážu zabít zloděje aniž bych ho viděl!!!Zatím jsem to ještě neudělal(podle mě se jedná o bug)
Bohužel i mě poslední dobou dochází trpělivost.

Re: Kradeni a reakce na ne

Posted: 20:20 27. Dec 2008
by Pajule
Hassan wrote:
Pajule wrote:Hh já zuřim , ale moje potsva je v klidu , teda pokud jí neukradnou magickou hůl nebo knížku... :roll: :mrgreen:
a když sem hrála s Jullčou tak sem okrádala akorát občas NPC páč sem se bála , že mi hráč odhalí

Kdo se boji nesmí krast! :lol:
toho sem se taky držela né? :mrgreen: :mrgreen: :D :D