Page 5 of 6

Re: Postavy v mestách

Posted: 16:59 30. Nov 2008
by Neithan1
Morendred wrote:Slaad je neco mezi archonem(dobro) a demonem(zlo), mela by to byt vesmes neutralni sfericka bytost.
Tiez ma to vzdy zaujimalo, ale pre postavy v hre to zas nieje nic platne, lebo aj tak vidia len zase nejaku potvoru.

Re: Postavy v mestách

Posted: 17:05 30. Nov 2008
by Marvin
S tym aby sa neupravoval golem tiez suhlasim. V podstate je to jediny mozny pritelicek pre nekromantov a zli temni nekromanti by predsa uz mali mat nieco silnejsie, kedze takato hra nesie velke rizika...

Re: Postavy v mestách

Posted: 17:54 30. Nov 2008
by Morendred
Neithan1 wrote:Tiez ma to vzdy zaujimalo, ale pre postavy v hre to zas nieje nic platne, lebo aj tak vidia len zase nejaku potvoru.
To neni tak pravda. Vecina postav by mela mit alespon ramcovy prehled co v danem svete existuje. Stejne jako kdyz klerik vyvola archona (cokl v brneni), tak se paladin hned nesebere a nekuchne ho. Protoze je to nebeska bytost a on to vi.

Re: Postavy v mestách

Posted: 18:00 30. Nov 2008
by Neithan1
Morendred wrote:
Neithan1 wrote:Tiez ma to vzdy zaujimalo, ale pre postavy v hre to zas nieje nic platne, lebo aj tak vidia len zase nejaku potvoru.
To neni tak pravda. Vecina postav by mela mit alespon ramcovy prehled co v danem svete existuje. Stejne jako kdyz klerik vyvola archona (cokl v brneni), tak se paladin hned nesebere a nekuchne ho. Protoze je to nebeska bytost a on to vi.
to mozno hej ale podla mna vacsina tych tupsich bojovnikov neovlada panteon priser na thalii, tie veci sa naviac bezne nevyskytuju takze taky rodili sedlak by mal vsetko vidiet ako hrozbu.. tak ako sme nato zvykli z reality

Re: Postavy v mestách

Posted: 22:13 30. Nov 2008
by Prometheus
Neithan1 wrote:
Morendred wrote:
Neithan1 wrote:Tiez ma to vzdy zaujimalo, ale pre postavy v hre to zas nieje nic platne, lebo aj tak vidia len zase nejaku potvoru.
To neni tak pravda. Vecina postav by mela mit alespon ramcovy prehled co v danem svete existuje. Stejne jako kdyz klerik vyvola archona (cokl v brneni), tak se paladin hned nesebere a nekuchne ho. Protoze je to nebeska bytost a on to vi.
to mozno hej ale podla mna vacsina tych tupsich bojovnikov neovlada panteon priser na thalii, tie veci sa naviac bezne nevyskytuju takze taky rodili sedlak by mal vsetko vidiet ako hrozbu.. tak ako sme nato zvykli z reality

A presne to je dovod preco by sa nemalo behat s povolanymi a pritelickami do miest a dedin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy v mestách

Posted: 15:03 01. Dec 2008
by DenGrasse
Slaad, slaad *listuje zamyšleně svitky v knihovně*

ah, tady.. *chvíli soustředěně mumlá*

slaad, mladíče, rozhodně není démon! jest to bytost sférického původu, tvořená nehmotnou duší, která jest obalena schránou až v okamžiku vyvolání ve sféře materiální. při takovém vyvolání se formuje z komponentů sfér jeho tělo, různé části ze sfér pekelných, jiné ze sfér celestiálních, jiné z *odmlčí se a zamračí* kde se tu vzalo to sprosté slovo?

každopádně, slaad jest ušit maximálně ze 75% démonické tkáně, ale může ji mít i mnohem méně, třeba jen čtvrtinu! každopádně nelze z vědeckého hlediska říci, že se jedná o démona... co to děláš? dej pryč ten řetěz! a nehrej si s tím křesadlem, mladíče!

*hledá svitek ochrany proti ohni*.....

to radim: fakt jsi mě pobavil. "já vím, že to není hezké, vzít si nemrtvou bestii za přítelíčka, ale donutili jste mě k tomu vy, když mi nedáte jiného tak silného!"... říká ti něco RP? výběr přítelíčka podle historie postavy (a třeba i podle přesvědčení?) ne? škoda...

Re: Postavy v mestách

Posted: 18:02 01. Dec 2008
by Krata
Já sem mněl jako mág ohnivého nebo ledového mephita.. skoro sem ho nepoužíval ale hrál sem s nim RP a buzeroval ostantí postavy :D

Re: Postavy v mestách

Posted: 18:08 01. Dec 2008
by Jonny
To byl pěknej zmetek... :D

Re: Postavy v mestách

Posted: 22:46 01. Dec 2008
by Radim
to radim: fakt jsi mě pobavil. "já vím, že to není hezké, vzít si nemrtvou bestii za přítelíčka, ale donutili jste mě k tomu vy, když mi nedáte jiného tak silného!"... říká ti něco RP? výběr přítelíčka podle historie postavy (a třeba i podle přesvědčení?) ne? škoda...[/quote]

Nejde vůbec o sílu přítelíčka,ale pokud je na výběr něco co ti v začátku pomůže se s mágem prokousávat životem tak proč to nevzít.*přemýšlí* Neříkám že to bylo správné ho brát do města,ale taky to byla první prudší reakce se kterou jsem se setkal.No a když už ho mám tak ho měnit nebudu.To raději obrátím své zaměření na to abych ho měl opravdu oprávněně.A k tomu RP: hrál jsem na EQ a tam jsem si ho užil až až.A tady jsem se setkal s málo lidmi,kteří by opravdu vydrželi byť jen dvacet minut kecat o blbostech,většinou chce každý jít někam zabušit si do příšer.Sem jsem přešel abych se toho aspoň trochu zbavil vzhledem k velikosti TH to není vůbec problém,protože toulat se hodiny sám po světě není vůbec problém.

Lektor pana BU Carcaroth

Re: Postavy v mestách

Posted: 11:26 02. Dec 2008
by DenGrasse
jasně, kdyby existoval tank, vezmeš si ho za přítelíčka taky... hraju mága jako ty a jsem myslim na stejný úrovni, akorát já ho hraju 3x tak dlouho. jó holt jsem se "neprokousal" jak říkáš, tím počátkem tak úspěšně :cry: ... a určitě k tomu přispělo i to, že moje postava nemá za přítelíčka nemrtvého golema... a klidně by ho mohla mít. ale nechci, protože se mi to k ní nehodí. i to je RP. nemusíš sem hned tahat EQ, hrálo tady na ní víc lidí, i já. to že ses stal svědkem self-exhibicionismu některých hráčů neznamená, že oni hrají RP, kdežto na thalii je to o bušení do potvor, thalie je RP svět - přečti si stránky. a pokud jsem pochopil, tvoje postava třeba učí BUa mluvit - to je taky RP... ona i výprava na bestie může být RP, když má nějaký důvod...

ale o tom jsem nechtěl mluvit. podstatný je, jestli si opravdu svou postavu umíš představit. je to bělovlasý laskavý stařec, ke všem přátelský. a doprovází jej nemrtvý golem, jeho nejlepší přítel... :lol:

PS: trochu mi uniká souvislost mezi větami
"nejde mi o sílu přítelička ale když je něco co ti pomůže prokousávat se začátkem, proč si to nevzít"
a
"když už ho mám tak mo měnit nebudu"

tak měls ho kvůli začátku? nebo proč vlastně?

Re: Postavy v mestách

Posted: 11:37 02. Dec 2008
by kucik
Přijde mi zbytečný to dál pitvat.

Re: Postavy v mestách

Posted: 11:39 02. Dec 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Přijde mi zbytečný to dál pitvat.
of course... :mrgreen:

sorry, prostě mi to nedalo...

Re: Postavy v mestách

Posted: 16:28 02. Dec 2008
by Radim
DenGrasse wrote:
kucik wrote:Přijde mi zbytečný to dál pitvat.
of course... :mrgreen:

sorry, prostě mi to nedalo...
Beru na vědomí :twisted:

Re: Postavy v mestách

Posted: 23:46 02. Dec 2008
by Prometheus
Preco? ed sa to prave rozbiehalo :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy v mestách

Posted: 00:30 03. Dec 2008
by Neithan1
mozme sa pustit do niekoho ineho...povedzte mi meno a ja ho urazim !