Page 5 of 6

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 13:28 04. Dec 2010
by Tretas
Alansijské vrchoviny - Isilská pevnost

Směrem na sever (ke křižovatce) je přechod nefunkční.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 04:47 08. Dec 2010
by Prasokralik
Droenský hvozd - Trosky zaniklé osady Margold

u kostelíku je přechod, ke kterému se ale nedá dostat, zeď kostela zřejmě přesahuje svou vizuální rozlehlost a postavu k přechodu nepustí

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 09:12 08. Dec 2010
by kucik
Přechod nikam nevede.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 09:23 08. Dec 2010
by Radim
Radim wrote:Ivory-střed přechod u zdi směrem na I.hřbitov je tak malej že se na něj asi nedá stoupnout

Tak repete

Je potřeba ho jen zvětšit aby na něj šlo stoupnout.Teď jak jsou v průchodu mříže je to jedna z mála možností jak utéct naštvanejm jezevcům když vás pronásledujou

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 11:38 02. Feb 2011
by lamda9891
Lokace: Krynské hory - Západní stezka - U khar durnu (nebo tak nějak podobně) chybí přechod přímo do města.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 11:42 02. Feb 2011
by lamda9891
Krynské hory - Stříbrná stezka - Rozcestí chybí přechod severně na Fornhenheim

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 11:46 02. Feb 2011
by DenGrasse
lamda9891 wrote:Lokace: Krynské hory - Západní stezka - U khar durnu (nebo tak nějak podobně) chybí přechod přímo do města.
Thats not bug, thats feature.
lamda9891 wrote:Krynské hory - Stříbrná stezka - Rozcestí chybí přechod severně na Fornhenheim
To je tím, že chybí celý Forchenheim.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 14:58 02. Feb 2011
by Tretas
Khar Durn není dodělaný.
Forenhaim nechybí, ale objeví se až později.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 02:52 18. Aug 2011
by Bruciacullo
Karathské doly – řeka Marna do Karathský lesík

Ten, ke kterému se jde přes brod. Dostanete se do lesíka, ale přechod zpět chybí.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 21:22 20. Nov 2011
by Miking
Lokace: Podtemno: * Daf Jamovy Tunely *
Jde se tam z daf jamova hlubina, východní branou
Nepřátelé: Ethercap, Sekáč jeskyní

Chyby:
1) Nefunguje přechod (vyznačeno šipkou na obrázku). Je tam klasickej jeskynní průchod, modrej po najetí myši, ale nic nedělá. Jak je puntík, tak to vede zpět do daf jamova hlubina

2) Atmosféra je dost strašidelná, ale chybí tam velkej pavoučí boss

3) Z ethercapové se nedají stahovat
prechod.jpg
prechod.jpg (10.4 KiB) Viewed 15904 times

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 11:36 12. Aug 2012
by LDamian
Z Murgondu do Gardalských močálů vedl přechod jakoby skrz jeskyni. Teď jsou tam stále ukazatele, ale přechod tam není a dá se jít jen na hřbitov. Nejsem si jist, zda je to chyba nebo záměr a jen tam zůstaly ty ukazatele.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 22:43 05. Nov 2012
by Barbar321
Miking wrote:Lokace: Podtemno: * Daf Jamovy Tunely *
Jde se tam z daf jamova hlubina, východní branou
Nepřátelé: Ethercap, Sekáč jeskyní

Chyby:
1) Nefunguje přechod (vyznačeno šipkou na obrázku). Je tam klasickej jeskynní průchod, modrej po najetí myši, ale nic nedělá. Jak je puntík, tak to vede zpět do daf jamova hlubina

2) Atmosféra je dost strašidelná, ale chybí tam velkej pavoučí boss

3) Z ethercapové se nedají stahovat
Ten přechod pořád nefunguje. Pokud nikam nevede, tak by chtělo aby aspoň neměl barvu přechodu.

Mimoto, ty ethercapové se nedají také pořád stahovat

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 22:48 05. Nov 2012
by Derken-
Barbar321 wrote:.....
Chápu dobře, že si prošel osadou opačné frakce, aby ses tam dostal?

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 22:54 05. Nov 2012
by Barbar321
Derken- wrote:
Barbar321 wrote:.....
Chápu dobře, že si prošel osadou opačné frakce, aby ses tam dostal?
Se souhlasem vyšší moci, která bdí nad pravidly tohoto světa.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 23:01 05. Nov 2012
by Derken-
oK :)