Page 5 of 6
Re: Nefunkční přechod
Posted: 17:25 11. Aug 2011
by innfra
Krynské hory - tábor skřetů špatně položený východ ze stanu, postava se zasekne do stanu a nechce sama vylézt.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:11 20. Aug 2011
by kokosak
Karatha, šlechtická čtvrť - vchod do zámku(?). Vrata se otevřou, přechod tam je, ale nejde jím projít do jiné lokace. Zato jde projít dovnitř (zůstat v lokaci) a tlapat po prázdných místnostech

Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:47 22. Aug 2011
by rosnicka
kokosak wrote:Karatha, šlechtická čtvrť - vchod do zámku(?). Vrata se otevřou, přechod tam je, ale nejde jím projít do jiné lokace. Zato jde projít dovnitř (zůstat v lokaci) a tlapat po prázdných místnostech

jo a když už ho prolezeš a zjistíš že tam nic neni a pak nemůžeš ven. já jsem se musela lognout několikrát než mě to pustilo ven.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 22:40 14. Sep 2011
by Nalkanar
Krynské hory - tábor skřetů - stan vůdce -> Krynské hory - tábor skřetů
Přechod sice funguje, ale háže do neprůchozí textury stanu = zablokuje ty, co výjdou ven
Re: Nefunkční přechod
Posted: 03:04 13. Nov 2011
by Jose
Prahvozd- lokace před jeskyní goril --> bažina s krokodýli
Přechod háže do jiné lokace než bylo dříve (než logicky navazuje, vzhledem k poloze). Možná je ta časoprostorává anomálie úmyslná, ale radši to sem píšu.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 23:07 11. Dec 2011
by artaxas
Ivory - nájemní domy - dům u staré studny
když vylezu, hodí mě to do lokace Ivory hřbitov, před dům U vysmáté dýně
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:48 25. Dec 2011
by Czech_Luthor
Daf Jamovy jeskyně jak jsou ethercapové a pavouci.
Na konci komplexu je průchod, který nefunguje
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:21 09. Jan 2012
by Xullfryn
Jo, tohle je nefunkční už víc jak rok, vlastně si nepamatuju, že by to někdy funkční bylo

Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:49 03. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Beldska skaliska - zapadne od Gardalskych mocalu, prechod smerem na jih nefunguje
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:07 05. Apr 2012
by D_E_K_A
Ivory - střed, v jihovýchodním cípu lokace mimo vesnici (tedy za zdí), který vede východ, tj. na Ivorský hřbitov.
Dříve ten přechod fungoval.. nyní jde sice nakliknout, ale postavička neprojde.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:22 05. Apr 2012
by kucik
Už jsem jednou koukal, že nefunguje, ale nějak jsem nepřišel na to proč.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:30 07. Apr 2012
by harlequin_ichtyosis
vyuziju tenhle topic trochu obracene
v tunelech pod trpaslici pevnosti v dorenu je lokace, kde je cela delostrelecka baterie s trpaslici obsluhou (o kousek dal je podminovanej tunel, z hlavy nevim nazev lokace), kolem del jsou rozestavene barikady, vzhledem k nedavnym udalostem doslo k dodatecnemu barikadovani, predpokladam ze za cilem, aby neslo projit. presto se da "protahnout" kolem jednoho dela, zrejme to bude chtit dobarikadovat.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 16:18 07. Apr 2012
by Aulus
Přechod z Karathského lesíka zpět do K. dolů se nezobrazuje klasickým modrým polem, ale je nutné jím projít (šipkami). Postava se pak navíc objeví v lokaci dolů úplně jinde, než odkud se do lesíka dostal (původně se v lesíku objevil na stejném přechodu, ale v dolech už ne).
Re: Nefunkční přechod
Posted: 09:41 29. Jun 2012
by Barbar321
Nevím, jestli to je to chyba nebo zde není dodělaná lokace, ale byl jsem v Kal-Haratských stokách a ač se mi zde zobrazoval průchod do spodního patra, přejít nešlo.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:00 29. Jun 2012
by kucik
Kal-Haratských znamená Karathských, nebo Kel-a-Hazrských? A bez trochu přesnějšího popisu pochybuju, že to někdo najde.