Přízračný zabiják je ze školy iluzí...Krata wrote:Kvílení banší i přízračný zabiják je necromancie, stejně jako vytváření zombii a dávání do pohybu mrtvé těla.. taky necromancie.. jesli ti nemrtvá ruka, jenom kostra, na tělě mága připadá jako normální protéza.. no nevim ale jako paladin bych tě na místě zabil
Necromacie a temná magie je tu zakázaná, teda v Karathském království, v Hag-Graru je cech černokněžníků a necromantů
Nepřekrucuj prosím co jsem napsal. Kostěnou ruku za "normální protézu" nepovažuju. Podle dnd si PM ruku uřízne a nahradí končetinou nemrtvého. Jestli je to na Thalii jinak a považuje se za RP svět, neškodilo by to napsat do reálií. Nekromancie je škola magie, o zaklínadlu "přičaruj kostěnou ruku" jsem neslyšel. Každopádně jsou tu důležitější otázky ohledně PM...
Takže znič nemrtvého atp. je taky zakázáno.