Page 5 of 6
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 11:28 13. Jan 2009
by Krata
Já sem byl hodnej už jako kněžka.. to co ste tam vyváděli, za to sem vás měl rozvnou zabít

, ožrat se na přijímání nové drowky a vyznat první kněžce lásku
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 11:42 13. Jan 2009
by DenGrasse
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 14:08 13. Jan 2009
by Neithan1
PiAn0 wrote:Mas spatne informace

ale brana stim ma taky neco male spolecneho
Jedna z veci, nebudes tomu verit, proc me labir vykopl byl konflikt mezi photter a labirem

Asi by bylo dobre to tu promazat at je to k zase k topicu

jestli mam shrnout to vsechno predtim tak slo zcela jen oto, ze nam to tu schazi nic vic

to bol len tip.. nebola to informacia od mojej krysy ktoru mam nasadenu na EQ fore.
Sorry ze sa ktomu vraciam, ale neda mi to.. aky to bol konflikt ? Ja sa pokladam tak trochu
za labirovho fanusika.. labirlab navstevujem kazdy den takze ta tvoja historka ma premna zberatelsku cenu.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 19:25 13. Jan 2009
by loadr
kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 19:53 13. Jan 2009
by kucik
Nevim o nicem, co by tohle umelo. Je to proste systemova hlaska serveru. Navic v tom nevidim moc smysl.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:09 13. Jan 2009
by nomis_b
loadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
To se citis blbe, kdyz kazdej precte :
fadlkfslkdsjlfk se pripojil do hry

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:14 13. Jan 2009
by PiAn0
O definici ne dobry hráč už jsem psal

asi jste to v tom zmatku přehledli. Pokud jde o muj koflikt s Labirem tak ho sem rozhodně nebudu zveřejňovat(možna už část ze mě vypadla), i kdyz by to protebe byl asi opravdu veliký kus do sbírky

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:15 13. Jan 2009
by Pajule
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:18 13. Jan 2009
by loadr
ee slo mi o to at clovek vi jaka hraje postava a ne jaky hraje hrac

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:39 13. Jan 2009
by Raziel
loadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
Mozes si to sam upravit v dialog.tlk cez nejaky hexa editor. Napr PSPad ten je free.
* odporucam stary dialog.tlk najprv skopirovat do zalohy
* plati pre anglicku verziu dialog.tlk, u ceskej verzii su offsety textov posunute (nemam overene)
Najdes si v pspade offsety 4A8291 a tam zacina text
<PlayerName> has joined as player
a na offsete 4A82DE zacina text
<PlayerName> has left as player
Staci tieto retazce cele nahradit medzerami a v hre uz neuvidis vypis acc pri lognuti a odlognuti hraca.
Takto sa da premazat aj dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 21:07 13. Jan 2009
by nomis_b
Raziel wrote:
Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 21:54 13. Jan 2009
by Raziel
nomis_b wrote:Raziel wrote:
Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
Je to tam len koli tomu ze to niekomu takto nevyhovuje a chcel by to mat bez dislike hlasky. Ostatnych to neovplyvnuje predsa. Zbytocne to rozoberat...
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 21:56 13. Jan 2009
by PiAn0
Topic pomohl

po dnešku jsem velice spokojen

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 11:11 14. Jan 2009
by DenGrasse
jenom takovej detail: někde sem pochytil hlášku: "stojím v hidu a kolem mě běží postava..."
rada:
nestuj v hidu. neuvidíš tolik běžících postav!
taky jsem hrával na EQ. dlouho jsem přemýšlel, co mi tam vadí. je to jednoduché. jmenuje se to "musíš". respektive "musíš, nebo...". taky: "když ne, nejsi pro server přínosem". atd. zasvěcení jistě vědí.
na Thalii se mi líbí, že neřeší, kdo je pro ni přínosem (všichni server zatěžujou stejně

). Někdo hraje RP, někdo dělá něco jiného. Kucika Photter to řekli moc hezky. A může se to u člověka lišit, někdy mám chuť ho hrát a někdy ne, tak se radši všem vyhnu a dělám si něco sám, sbírám bylinky, craftím atd.
to že DM nevynucujou nějaký pravidla chování, považuju za přínos. každej se s tim nějak porovná sám, najde si postavy, s kterými se mu dobře hraje a ostatní zignoruje...
bylo tu řečeno už mockrát: příklady táhnou. a když ne, asi to není váš šálek čaje.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 20:23 14. Jan 2009
by Pajule