Posted: 16:55 30. May 2007
My zatim vyhodnocujeme, jestli to ma cenu delat a pak se toho treba nekdo ujme
Jinak na ty sipy je jednoduchy reseni - zavest do prodeje nekonecny toulce, u kterejch ale jedinej problem je, ze pak do luku nejde dat nic jinyho. Mozna by to slo udelat tak, ze by se koupil jen nekonecny toulec a ne luk s nekonecnou zasobou. U obycejnejch sipu by to aspon setrilo zaplneni serveru - stejne nejsou drahy a za 1 zl/ks si jich postava koupi treba cely pole, ale nic jinyho ji nezbejva. Spravne by to melo jit na X % sebrat jako v DnD. Ale v NWN sou holt strelci odsouzeny nosit na stovky sipu.
Jinak na ty sipy je jednoduchy reseni - zavest do prodeje nekonecny toulce, u kterejch ale jedinej problem je, ze pak do luku nejde dat nic jinyho. Mozna by to slo udelat tak, ze by se koupil jen nekonecny toulec a ne luk s nekonecnou zasobou. U obycejnejch sipu by to aspon setrilo zaplneni serveru - stejne nejsou drahy a za 1 zl/ks si jich postava koupi treba cely pole, ale nic jinyho ji nezbejva. Spravne by to melo jit na X % sebrat jako v DnD. Ale v NWN sou holt strelci odsouzeny nosit na stovky sipu.