Page 5 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:10 24. Feb 2009
by Krata
tak rejty řikal že trenkové plavky tam moc neberou :)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:12 24. Feb 2009
by nomis_b
safra ja zas blbe ctu :D asi bych si mel poridit brejle ja cetl : treninkove

proto to trenovani na sucho (.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:22 24. Feb 2009
by Neithan1
preco maju vlastne problem s trenkami ? nedokazem si predstavit jediny sposob akym by trenky mohli ovplyvnit fungovanie bazenu

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:17 24. Feb 2009
by nomis_b
no mohlo z duvodu hygieny, neda se kontrolovat, zda je mas ciste :mrgreen:

PS: tedy jako na palvani, nebo si v nich zrovna prisel. nepovoli jim to hygiena

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:23 24. Feb 2009
by photter
Neithan1 wrote:preco maju vlastne problem s trenkami ? nedokazem si predstavit jediny sposob akym by trenky mohli ovplyvnit fungovanie bazenu
welcome to EU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:21 24. Feb 2009
by kucik
Neithan1 wrote:preco maju vlastne problem s trenkami ? nedokazem si predstavit jediny sposob akym by trenky mohli ovplyvnit fungovanie bazenu
Protoze by ti z nich mohlo neco couhat a plavcik by pak mel mindrak, coz by zasadnim zpusobem ovlivnilo jeho pracovni vykon. Tahle vymozenost se nam sem vtira zpoza atlantiku ze zeme neomezene blbosti, jestli se nepletu.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:47 24. Feb 2009
by Lord_Berserk
fuj voda... moje americke plavky po tatovi 3 stehy za minutu moc rad nemam navic si nerad macim repu :mrgreen: a nesnasim chlooor mam po nem vlci mlhu ...radci pudu na 18h do hospody a utopim se v pivu :idea:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:11 24. Feb 2009
by Marvin
nomis_b wrote: PS: tedy jako na palvani, nebo si v nich zrovna prisel.
Chcem vidiet toho borca, ktory v tychto mrazoch pride na plavaren v trenkach, v tych istych sa okupe a opat v tych istych pojde cez tu zimu domov :mrgreen:

Inak sa pripajam k neplavcom ... suche dredy rulezzzzzzz! 8)
Radsej potom dame pivne polo :twisted:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:27 24. Feb 2009
by Rejty
!!!Srabi!!!

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:31 24. Feb 2009
by Theogil I
Rejty wrote:!!!Srabi!!!
amen

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:29 24. Feb 2009
by Pajule
Muhahaha se tam všici utopíte a pak nikdo nepřijde hh , ale jinak panm DM , kteřá mají pány dredy se nedivim , vono to fakt blbě schne.Jinak jáá se tak na pět procent přijdu podívat , páč enivm zda tam bude milovanej bratr a na víc mam závody , takže nevím jak to budu stíhat :(

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:43 24. Feb 2009
by Neithan1
psie zavody pockaju a kiri vravel ze tam na 1 000 000 000 % sto pro urco bude ... SRABKO!

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:45 24. Feb 2009
by Pajule
phmf teda , mno já bratra moc nevidim a když ho vidim tak na chivlku mu jen něco přinesu a du spát.Závody nepočkáj sou důležitý hh

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 01:18 25. Feb 2009
by igor
Oficiální vyjádření svědka co zažil ban za trenky:
Jdem do bazénu... kámoš má trenky, no snad se to neproflákne. Pro jistotu si trenky zaříznul aby to nebylo tak poznat a skočil do vody. Asi 2 vteřiny po tom co tam skočil, vylez z hidu plavčík, zapískal a vyhodil ho z bazénu. Takže asi tak ;)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 06:21 25. Feb 2009
by Kiri
esli pundu se nejspis dovim dneska vecer...kazdej sraz mi chybi moznost: NEVIM - pac to je jediny co vim jiste.

EDIT: tak zatim, pokud se mi neco nestane, nebo neusnu bych mel dorazit :D uz se tesim