Page 5 of 13
Re: pad serveru
Posted: 18:28 11. May 2009
by innfra
Melviku, tohle už mi připadá divný, jestli to tam někdo netestuje... Neshazuje někdo spíš úmyslně přímo ten počítač ?
Re: pad serveru
Posted: 18:29 11. May 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 18:32 11. May 2009
by ripatko
grrrrrr

Re: pad serveru
Posted: 18:32 11. May 2009
by innfra
Asi nevrátíte ashenovi ten iounský kámen co jsem mu těsně před pádem prodal ? já si to asi neuložil mám pocit, tak je na dobro pryč... ale peníze bych za něj mohl mít... tak ti je pak dám, jestli ho nebudeš mít...
Re: pad serveru
Posted: 18:34 11. May 2009
by Jeanes
nedělala se ještě nějaká změna co by se mohla týkat prostoru vchod a východ z černého trhu? dneska mi to tam padlo po 3tí. Jenom ři tom že procházím Ale je to náhoda, chodím tak 50x deně a nikdy mi to nepadlo
Re: pad serveru
Posted: 18:36 11. May 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 18:39 11. May 2009
by Jeanes
uf! to jsem si oddych

počkat počkat! choděj mi časový exp, žejo?
Re: pad serveru
Posted: 18:39 11. May 2009
by melvik
Jeanes wrote:nedělala se ještě nějaká změna co by se mohla týkat prostoru vchod a východ z černého trhu? dneska mi to tam padlo po 3tí. Jenom ři tom že procházím Ale je to náhoda, chodím tak 50x deně a nikdy mi to nepadlo
no prave ze se nedelalo nic noveho
btw: asi sem nemel rikat ze to muze padnout max 5 x za hodinu, ted se snazi nejaka neznama sila moje konstatovani vyvratit

Re: pad serveru
Posted: 18:43 11. May 2009
by Jeanes
melvik wrote:Jeanes wrote:nedělala se ještě nějaká změna co by se mohla týkat prostoru vchod a východ z černého trhu? dneska mi to tam padlo po 3tí. Jenom ři tom že procházím Ale je to náhoda, chodím tak 50x deně a nikdy mi to nepadlo
no prave ze se nedelalo nic noveho
mmmm.... pochybuju pochybuju, že to samo od sebe. Neřikám, že to dělá někdo úmyslně, ale nekdo musí pořád dělat tu samou věc, a pořád mu není divný, že to furt padá. No možná tu věc dělají 3 lidi najednou, tak jim to asi ani nápadný bejt nemůže

sakra!
Re: pad serveru
Posted: 18:43 11. May 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 18:43 11. May 2009
by G14
Jeanesi bude to proste padat dokud mi nedoneses tu kytaru,to je jasny
osud Thalie je na tobe,tak upaluj a prines mi ji!!!

Re: pad serveru
Posted: 18:45 11. May 2009
by melvik
no ted se tomu moc nechtelo, protoze to zustalo viset a ja sem cekal az se douploaduje ta verze bez stolku

, takze ted uz by mela pomalu nabihat. pooomalu se naaalogujte zadne rychle pohyby

(az to bude mit malej ping)
Re: pad serveru
Posted: 18:45 11. May 2009
by Jeanes
G14 wrote:Jeanesi bude to proste padat dokud mi nedoneses tu kytaru,to je jasny
osud Thalie je na tobe,tak upaluj a prines mi ji!!!

jdu, ale jenom protože se k tobě de okolo hospody... tak chvilku počkej. Chci za tu námahu 20 pytlů, jinak si ji odnesu zpátky domů
Re: pad serveru
Posted: 18:47 11. May 2009
by innfra
Hele co kdyby zase všichni co byli ve hře naházeli na fórum co se dělo... vezme se to vylučovací metodou, tohle už neni normální...
Re: pad serveru
Posted: 18:47 11. May 2009
by G14
vole ty des okolo hospy,ja na tebe nebudu cekat tri hodiny
pytlu do kose mam kolik chces tak upaluj
