Page 5 of 33
Re: Váš portret
Posted: 21:04 28. May 2009
by Pajule
muhahaha tak já vám sem zahodim jednu fotku(odpornou přímo) ačkoliiv sem byla nucena vyfotit se normálně kvůli thaliji a výsledek je ten , že chybí kabel , takže zatim tuta jedna HAHA at vidíte jak vypadá ten cvok

juhahahaha
Re: Váš portret
Posted: 09:35 29. May 2009
by tao kan
*bard se opírá o kladivo a nakloní se k postavě ve zbroji u jeho boku*
Vidíte je vašnosto? Já tedy ne! Zajímavé, zbavila se toho hříchu! Uřízla si svojí pýchu!
Re: Váš portret
Posted: 12:16 29. May 2009
by nomis_b
zajimavé. jak se tak dívám na ty ženský co tu s námi hrajou, tak se až divím, kde se tak hezký holky berou.
Podle mě obecná představa lidí, jak vypadají holky hrající online hry (samozřejmě kvůli frustracím v jejich osobním životě ) vypadají zhruba takhle:
Re: Váš portret
Posted: 13:04 29. May 2009
by Czech_Luthor
Re: Váš portret
Posted: 14:05 29. May 2009
by Tretas
Tak jsem se teda rozhodl že vystoupím ze stínů.

Re: Váš portret
Posted: 15:13 29. May 2009
by Pajule
tao kan wrote:*bard se opírá o kladivo a nakloní se k postavě ve zbroji u jeho boku*
Vidíte je vašnosto? Já tedy ne! Zajímavé, zbavila se toho hříchu! Uřízla si svojí pýchu!
sakra to nikdy

, ale přece jen ev škole nemůžu chodit s tak mega křídlama , aby to každej viděl.Už tedka odhalili mojí pravou tvář na to vidět křídla...ještě , že existujou speciální lektvary.Sláva alchimistům

Re: Váš portret
Posted: 17:18 29. May 2009
by Daanri
nomis_b wrote:zajimavé. jak se tak dívám na ty ženský co tu s námi hrajou, tak se až divím, kde se tak hezký holky berou.
Podle mě obecná představa lidí, jak vypadají holky hrající online hry (samozřejmě kvůli frustracím v jejich osobním životě ) vypadají zhruba takhle:
No ta predstava je vacsinou zalozena na nakom podklade z reality. Ja som tiez milo prekvapeny ked vidim tie fotos, pretoze v skutocnosti poznam len par holiek ktore hraju online hry alebo sa vyznaju v pocitacoch a jedna z nich z hodou okolnosti vyzera skoro presne tak ako ta na tej fotke, len mozno o par kilo menej, ale naozaj len o par.

Re: Váš portret
Posted: 20:29 07. Jun 2009
by aster3
Niesi ty nahodou z Prahy ? Ak nie tak som videl tvojho dvojnika v metre asi mesiac dozadu a skaredo sa na mna pozeral

Re: Váš portret
Posted: 20:37 07. Jun 2009
by aster3
Inak ked uz viem s kym hram tak aj ja sa pridavam:
Re: Váš portret
Posted: 20:46 07. Jun 2009
by nomis_b
nic ve zlem, ale vypadas jak reklama na neofasizmus
me se libilo, jak sem potkal pivase na srazu. Ten zas byl jak reklama na zelene

Re: Váš portret
Posted: 20:50 07. Jun 2009
by aster3
Rad bych dodal ze nejsem neofasista ani DSkar ani nic podobneho. V mladi sem inklinoval ke skinheads (tem pravym, ne k tem fasounum - kdo tomu nerozumi tak at se nevyjadruje prosim) Takze klidek.
A s Pivasem sem problem nemel

Re: Váš portret
Posted: 12:39 08. Jun 2009
by G14
*koukne na foto* hmmmm
skinheads? jj tomu rozumim,celej muj tatik
mno uz abych nasla ten debilni kabel k fotaku a zaslala taky to naky foto nooo..

Re: Váš portret
Posted: 21:13 25. Jun 2009
by G14
tak sem se nemohla rozhodnout kterou foto sem dat,tak posilam odkaz a sami se podivejte
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?auth ... &user=G144
Re: Váš portret
Posted: 23:17 25. Jun 2009
by aster3
Skoro jako avatar

Re: Váš portret
Posted: 00:18 26. Jun 2009
by nomis_b
hm ty cernobily fotecky sou fakt hezky.