Page 5 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 10:44 20. May 2009
by Krata
já z okna vidim strom :( .. co bych dal za dálnici

Re: Vaše plocha

Posted: 13:54 20. May 2009
by MaSo
Ja když se podivu z okna....tak mi začne svitit do ksichtu odraz slunka v protějšich oknech panelaku :-D romantika jak prase...a to same ten řev jak psal tretas zvlašt když mi sedi pod oknama 10lete děcka a nadavaji huř než ja...to mě dokaže nehorazně vynervovat... :D

Re: Vaše plocha

Posted: 14:15 20. May 2009
by nomis_b
no j ataky ted ziju v panelacku, ael vsude kolem sami duchodci... ani nevim ze tam nekdo jinej zije :wink:
Ale je zas fakt, ze kdyz se sanzim usnout e 3 rano, tak to uz je vetsina i tech malo spavych tuha.

Ale vyhled mam dobrej, mezi nami a dlasimi panelaky je pacik ve svahu, takze zadne decka, jen plno stromu, obcas ptaci, kocky, psi atd... Kdybych mel okno na druhou stranu, tak mam vyhled na kontejnery s parkovistem :(

Re: Vaše plocha

Posted: 18:33 23. May 2009
by monstera
to je pohled z okna
DSC00114.JPG

Re: Vaše plocha

Posted: 22:20 23. May 2009
by Kiri
Krata wrote:já z okna vidim strom :( .. co bych dal za dálnici
te tam nakou postavim, ze stary znamosti ;-) :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 12:21 24. May 2009
by Krata
Kiri, to je dobrý :D

Monstera, to je někde na náměstí ne?

Re: Vaše plocha

Posted: 13:14 24. May 2009
by Czech_Luthor
On bydlí u Londýský budovy Parlamentu!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 16:01 30. Oct 2009
by -RoF-
Sice starý topic, ale dám tu jakou jsem měl plochu v posledním půl roce ;)
Začalo to rudovláskou až přes umírajícího vikinga a skočilo opět rudovláskou - uvidím co dál najdu :roll:

Hlavně toho vikinga s vílou sem hledal víc jak dva roky, než ho konečně našla na jednom webu kámoška.

Re: Vaše plocha

Posted: 17:26 30. Oct 2009
by Sveneld
Krata wrote:Kiri, to je dobrý :D

Monstera, to je někde na náměstí ne?

za války tam bylo gestapo, dneska tam jsou urednici..

Re: Vaše plocha

Posted: 17:31 30. Oct 2009
by Pajule
-RoF- wrote:Sice starý topic, ale dám tu jakou jsem měl plochu v posledním půl roce ;)
Začalo to rudovláskou až přes umírajícího vikinga a skočilo opět rudovláskou - uvidím co dál najdu :roll:

Hlavně toho vikinga s vílou sem hledal víc jak dva roky, než ho konečně našla na jednom webu kámoška.



JOOO máš tam Eigilí viiid?! :D

Re: Vaše plocha

Posted: 17:46 30. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote: JOOO máš tam Eigilí viiid?! :D
Ale prd Eigilí :P
Ted tam mám Ariu :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 18:14 30. Oct 2009
by Pajule
a ta první hmm hmm hmm?noo to je Eigilí milej zlatej ;) koukni do galerky:P :D

Re: Vaše plocha

Posted: 18:45 30. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote:a ta první hmm hmm hmm?noo to je Eigilí milej zlatej ;) koukni do galerky:P :D
Prdlajs milá zlatá....tu sem dal do galerky já a pokud vím nemá Eigilíí zelené oči :wink:
Tahle je má takové do ruda....takže to je moje ujetá schizofrenická elfinka :P a máš to kotě.

Re: Vaše plocha

Posted: 19:03 30. Oct 2009
by Pajule
*prská* blbooost je mi jedno kdo jí tam dal ;) páč mi ju sokolda upravoval chápešto ne?:D a dst , cosi o nás tady pomyslí :roll: :D :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 20:21 30. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote:*prská* blbooost je mi jedno kdo jí tam dal ;) páč mi ju sokolda upravoval chápešto ne?:D a dst , cosi o nás tady pomyslí :roll: :D :twisted:
O nás? No spíš o tobě, že si zlobivé děvčátko :P
Fajn rudooká je moje a zelenooká je tvoje :wink: