Page 5 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 10:44 20. May 2009
by Krata
já z okna vidim strom

.. co bych dal za dálnici
Re: Vaše plocha
Posted: 13:54 20. May 2009
by MaSo
Ja když se podivu z okna....tak mi začne svitit do ksichtu odraz slunka v protějšich oknech panelaku

romantika jak prase...a to same ten řev jak psal tretas zvlašt když mi sedi pod oknama 10lete děcka a nadavaji huř než ja...to mě dokaže nehorazně vynervovat...

Re: Vaše plocha
Posted: 14:15 20. May 2009
by nomis_b
no j ataky ted ziju v panelacku, ael vsude kolem sami duchodci... ani nevim ze tam nekdo jinej zije
Ale je zas fakt, ze kdyz se sanzim usnout e 3 rano, tak to uz je vetsina i tech malo spavych tuha.
Ale vyhled mam dobrej, mezi nami a dlasimi panelaky je pacik ve svahu, takze zadne decka, jen plno stromu, obcas ptaci, kocky, psi atd... Kdybych mel okno na druhou stranu, tak mam vyhled na kontejnery s parkovistem

Re: Vaše plocha
Posted: 18:33 23. May 2009
by monstera
Re: Vaše plocha
Posted: 22:20 23. May 2009
by Kiri
Krata wrote:já z okna vidim strom

.. co bych dal za dálnici
te tam nakou postavim, ze stary znamosti

Re: Vaše plocha
Posted: 12:21 24. May 2009
by Krata
Kiri, to je dobrý
Monstera, to je někde na náměstí ne?
Re: Vaše plocha
Posted: 13:14 24. May 2009
by Czech_Luthor
Re: Vaše plocha
Posted: 16:01 30. Oct 2009
by -RoF-
Sice starý topic, ale dám tu jakou jsem měl plochu v posledním půl roce

Začalo to rudovláskou až přes umírajícího vikinga a skočilo opět rudovláskou - uvidím co dál najdu
Hlavně toho vikinga s vílou sem hledal víc jak dva roky, než ho konečně našla na jednom webu kámoška.
Re: Vaše plocha
Posted: 17:26 30. Oct 2009
by Sveneld
Krata wrote:Kiri, to je dobrý
Monstera, to je někde na náměstí ne?
za války tam bylo gestapo, dneska tam jsou urednici..
Re: Vaše plocha
Posted: 17:31 30. Oct 2009
by Pajule
-RoF- wrote:Sice starý topic, ale dám tu jakou jsem měl plochu v posledním půl roce

Začalo to rudovláskou až přes umírajícího vikinga a skočilo opět rudovláskou - uvidím co dál najdu
Hlavně toho vikinga s vílou sem hledal víc jak dva roky, než ho konečně našla na jednom webu kámoška.
JOOO máš tam Eigilí viiid?!

Re: Vaše plocha
Posted: 17:46 30. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote:
JOOO máš tam Eigilí viiid?!

Ale prd Eigilí
Ted tam mám Ariu

Re: Vaše plocha
Posted: 18:14 30. Oct 2009
by Pajule
a ta první hmm hmm hmm?noo to je Eigilí milej zlatej

koukni do galerky:P

Re: Vaše plocha
Posted: 18:45 30. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote:a ta první hmm hmm hmm?noo to je Eigilí milej zlatej

koukni do galerky:P

Prdlajs milá zlatá....tu sem dal do galerky já a pokud vím nemá Eigilíí zelené oči
Tahle je má takové do ruda....takže to je moje ujetá schizofrenická elfinka

a máš to kotě.
Re: Vaše plocha
Posted: 19:03 30. Oct 2009
by Pajule
Re: Vaše plocha
Posted: 20:21 30. Oct 2009
by -RoF-
O nás? No spíš o tobě, že si zlobivé děvčátko
Fajn rudooká je moje a zelenooká je tvoje
